Şimdi Ara

Iphone 6 64 mu? Note Edge + ipad mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon alacagim ama cok kararsizim. 16gb yetmeyecegi icin 6 ve 6s 16 gb dusunmuyorum. 6s 64gb 3500 tl , 6 64 Turkcelde 2879 Tl. 1. Sorum ram farki ve diger eklenen ozellikler 700 tl farka deger mi ? Oyun oynamam,mail 7-10 tane. Uygulama,foto,video agirlikli kullanirim telefonu. 2.sorum 1900 tl note edge alip 1000 tl ipad alabilirim sizce hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlattığınız kullanım tarzına göre LG G2 bile ihtiyacınızı karşılar ama bütçe sorun değilse tabiki son model 6s alın hem daha iyi donanım hem daha uzun süre güncelleme alır. Ama 1-2 sene sonra değiştirecekseniz ve iyi bir cihaz istiyorsanız ip6 da olur yani.

Note edge ve ipad de yapabilirsiniz ama şahsen tek cihaz taşımayı tercih ederim.

• Ben de i6 düşünüyorum fakat 16 Gb alacağım sanırım. Ben de oyun hiç oynamam. 100 şarkı, 3 banka uygulaması, face,insta,twitter,Watsapp ve 20 fotoğraf umarım yeterli olur da pişman olmam

• note edge veya (g4 konsa tadından yenmez)
    g4+ mini 4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Lg p920 kullanmistim Lg nin yazilim destegi cok kotuydu o zamanlar simdi nasil bilmiyorum o yuzden Lg hic dusunmedim.

• Bende iphone 6 kullananı olarak; lg g4 + ipad mini 4 tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendary! -- 9 Ekim 2015; 23:04:45 >
  • Bir telefona asla bu kadar para vermem. iPhone modelleri diğerlerinin yapamadığı ne yapıyor da bu kadar yüksek fiyatlara satılıyorlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • note edge değilde s6 edge plus ve ipad al keyfine bak.
  • Hocam lg g4 ve ipad air 2 alın keyfinize bakın.İkisi de gerçekten çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: boltman34

Hocam Lg p920 kullanmistim Lg nin yazilim destegi cok kotuydu o zamanlar simdi nasil bilmiyorum o yuzden Lg hic dusunmedim.

Onu bilmem ama g4 en yeni telefon garanti 2 sene daha destek alır gibi,sonra da ROM yükleyerek 2.baharını yaşarsın zaten.
    Ya da iPhone 5s + iPad Mini 4 düşünebilirsin.

• berlin007 kullanıcısına yanıt
    s6 edge plus 3.000TL.
    Onu alana kadar iPhone 6 Plus 64gb/6s 16gb daha mantıklı.
    Note Edge yerine s6, 5s veya g4 konabilir.

• Z3 Compact + iPad Mini 4.

• Sonuc olarak ipad ve yanina baska model al cikiyor :) ipad aldigim zaman android isletim sistemli bir telefon alirsam viberdan yada tangodan arandigim zaman ipad uzerinden gorusme yapabiliyor muyuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.