Şimdi Ara

Motivasyon [TEK BAŞLIK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
15
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar burda sizi motive eden videoları, filmleri sözleri falan paylaşabilirsiniz konuda editlerim ben bikaç tane atıcam
    ilk izlediğinizde tüylerinizin diken diken olacağı videolar atıcam ama bu videoları dalgasına falan açmayın adam akıllı dinleyin

https://www.youtube.com/watch?v=UGcY_zpx6u0
    https://www.youtube.com/watch?v=WnyQtw0ICek

edit:
    Filmler
    -- Never Back Down --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -MRX- -- 9 Ekim 2015; 18:36:29 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben müzik festivallerini dinleyip gaza geliyorum. Çünkü üniversiteyi kazandığım an Tomorrowland'i garantilemiş oluyorum. Açıyorum Dimitri Vegas & Like Mike'ın setini, izleyerek dinliyorum. Sizde seneye yapmak istediğiniz ama şuan yapamayacağınız şeyleri izleyerek motive olabilirsiniz.
  • çok sağol bu videoları izledim şuan 140 net yapıyorum
  • Genelde Kobe Bryant mixleri izlerim.Etkili bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr John H. Watson -- 9 Ekim 2015; 21:30:46 >
  • beni hiçbirşey motive etmez çünkü bir hayalim yok amacım yok cidden hayattan soğudum sırf ailem üzülmesin diye onları sevindirmek için ders çalışıyorum & çalışmaya çalışıyorum .
  • dünyayı gezmek en büyük hayalim bir gün kendi ekonomik özgürlüğümüde elime aldığımda her yeri gezmek ve en önemlisi kimseye muhtaç olmamak için çalışıyorum,motive oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiansoc

Ben müzik festivallerini dinleyip gaza geliyorum. Çünkü üniversiteyi kazandığım an Tomorrowland'i garantilemiş oluyorum. Açıyorum Dimitri Vegas & Like Mike'ın setini, izleyerek dinliyorum. Sizde seneye yapmak istediğiniz ama şuan yapamayacağınız şeyleri izleyerek motive olabilirsiniz.

Kanka ortalama ne kadar tutuyor toplam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten 150 net yapıyom videoyu açmama gerek yok sanırm çalışıyozda yapıyoz video izleterek değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisdicen -- 10 Ekim 2015; 12:23:52 >
  • reisdicen kullanıcısına yanıt

Motivasyon [TEK BAŞLIK]
  • MABLC kullanıcısına yanıt
    Videolar 1 saatlik ama 20 dakika izliyorum. Bir daha izleyeceğim zaman kaldığım yerden devam

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

Ben deli deliğim vıawuouvaıaaaa!!!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.