Şimdi Ara

İphone 6s+ havale nakit fiyatı hakkında sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normal fiyatı 3.900 iken havale fiyatı 3.740 oluyor ya, peki akasya ya apple store a almaya gidince nakit kaç lira oluyor? 3.900 mü yine? Orada da bir indirim oluyor mu??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fushia -- 9 Ekim 2015; 14:22:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır indirim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bildiğim gidince de indirim var mağazalarda

• Havale fiyatından satın alınıyor, kredi kartına tek çekimde indirimsiz fiyat geçerli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leeu -- 9 Ekim 2015; 16:52:53 >
  • Kredi kartı tek çekim ile nakit arasında nasıl bir fatk var ki? Birinde anında diğerinde bir ay sonra yine bir kerede ödenmiş oluyor. Fiyat farkın neden böyle. Ben eğer cumartesiye kalırsa nakit almayı düşünüyorum. Umarım indirim yaparlar

• Fushia kullanıcısına yanıt
    %4 nakit indirimi mağazada da geçerli. Yalnız hacı bakkal gibi, Apple mağazasında nakit parayla alışveriş yapmak biraz garip oluyor.

@Fushia Apple'ın muhasebesini finansal bir yükten ve bekleme süresinden kurtarmış oluyorsun. Para aracı banka üzerinden değil, doğrudan Apple'ın kasasına giriyor. Online alışverişteki havale de aynı şekilde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bir tane yazar kasa var sanırım, onu da hiç göremedim. Ama bu şekilde yanına bir adet kılıf eklemiş olacağım :)

• Ben anlamadım kredi kartı tek cekimde indirim yok mu?

İlla araplar gibi 4000 tl nakit paraylami odiycez alirken infirim icin?

• Cumartesiye kalır mı benim derdim o :) valla rezil olmak umrumda değil, özellikle de akasya için kendileri yeni açıldığında bir ipad i apple tv ye bağlayamamışlardı 3 kişi deneyip :)) o saatten sonra pekde şey etmiyorum :)

• Thathurts kullanıcısına yanıt
    Sadece nakitte veya havalede %4 indirim oluyor. Onun dışında bir ödeme ile indirim alamazsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.