Şimdi Ara

Arkadaşlar bi yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wvde benzin ile gidilecek kmyi gösteren yeri nasıl o anlık benzin tüketimi ile değiştircez
     Arkadaşlar bi yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Direksiyonun yanındaki kollardan sağda olanda en uç kısmında yukarı aşağı olan düğme var onla değiştirebilirsin bilgisayar verilerini
  • byshakram B kullanıcısına yanıt
    Sağolasın yarın bi denerim

• Polo mu aldın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aslında almıştımda iyimi yaptım kötümü yaptım diye düünüyosum
     Arkadaşlar bi yardım edin Arkadaşlar bi yardım edin Arkadaşlar bi yardım edin

Arabaya çekmiyo falan diyenlerde tamamen troll varya araba hafif olduğu için kayıyo resmen 1.2 i20 var arkadaşımın yokuşlarda daha etkili falan diyo ve acemi olduğum için hızı gayet yetiyo bana sadece hafif tırmanışlarda hantallığını hissettiriyo oda kızlar yokken sıkıntı değil 😂😂😂😂

• Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binersin inşallah. Milletin tavsiyelerini dinleyip son kararı yine sen vereceksin herkesin kendine göre performans farkı var. Sana yettiğini düşünmüş almışsın gayet güzel bir seçim. Bence VW grubu motorları 1 tık felan değil baya bir üstün duruma geldi diğer üst grupları(Mercedes BMW gibi) saymazsak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardeşim sağolasın senin yorumun çok iç açıcı olmuştu şimdiki yorumunda gerçekten güzel ve bilerek konuşuyosun sağolasın tekrardan

Şu litre görünümü içinde teşekkürler dün çok denedim bulamamıştım iyi oldu teşekkürler

• Rica ederim yine bir şey danışmak istersen buralardayım ben ilgilenmeye çalışırım :) 1.0 motor yakıt tüketimi nasıl bu arada?
    Okul yolu pek trafik olmuyo bi 5 km trafik geri 13 km boş oluyo 4.5liyre falan yakıyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.