Şimdi Ara

Guitar Hero Live Gitarıyla Nerden Alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar merhaba.Bu ay guitar hero live çıkıyor.Yalnız türkiyede hiçbir yerde ön siparişini göremedim.Amazondan gitarıyla birlikte 480 liraya geliyor.Türkiyede daha ucuza nerden bulunabilir sizce?

• Bende bulamadım bir kaç gün daha arayıp amazondan vericem sipariş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber verin bende alacağım

• Amazon'dan alabiliyorsanız alın derim. Daha ucuz olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon dan 480 tl ye geliyorsa bizim burda 650-700 civarından satılır artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Dostlar merhaba.Bu ay guitar hero live çıkıyor.Yalnız türkiyede hiçbir yerde ön siparişini göremedim.Amazondan gitarıyla birlikte 480 liraya geliyor.Türkiyede daha ucuza nerden bulunabilir sizce?

selam,

amazondahttp://www.amazon.com/Guitar-Hero-Live-PlayStation-4/dp/B00VEPK97Y linkindeki Guitar Bundle olan 99,96 dolar. (oyun + gitar)
    2-Pack Bundle olan 149,96 dolar. (oyun + 2 gitar)

TL'ye çevirdin mi 300TL gibi bir fiyatı oluyor tek gitarlı olanın. Türkiye'de çıksa sanırım 450 - 500 TL olur.

• Türkiye de satılacağını, satılsa bile çok fazla stok olacağını sanmam. Bir önceki nesil gitarlar bayağı satıcıların ellerinde kalmıştı. Çok ucuz meblağlara satıldı, Bir alana bir bedava yapıldı. Ama bunu bir önceki nesile fazlaca GH çıktığı için insanların doymasına bağlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Eski Guitar Hero/Rockband guitarlari PS4'de calisacak. Amazondan getirmektense gittigidiyordan falan eski bir gitar alip oyunu psnden alabilirsin. Hangi gitarlarin hangi oyunlara PS4te uyumlu olduguna dair liste vardi IGN veya Gamespottada bulamadim simdi. Oradan bakabilirsin. Su listeyi de Rockband 4 oyunu icin buldum. Guitar Hero live icinde bir liste vardir bir yerde.

http://www.eurogamer.net/articles/2015-08-24-rock-band-4-instrument-back-compatibility-chart-detailed

Eski gitarlar nasil uyumlu oluyor ki oyunun note kismi degisti artik tuslarda alt ust olarak ayriliyor.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Dogru diyorsun. Zaten ondan guitar hero ile ilgili bir liste bulamamisim. Eski gitarlar Rockband 4 icin calisacakmis fakat Guitar Hero Live icin calismayacakmis. Simdilik Rockband 4 psnden alinabilip Guitar Hero Live'in Turkiye'ye gelmesi veya Amazon'da fiyatinin ucuzlamasi beklenilebilir.

http://www.playstationlifestyle.net/2015/04/14/guitar-hero-live-wont-work-past-guitar-hero-dlc-guitars/

http://www.businessinsider.com/dont-throw-away-your-old-guitar-hero-instruments-just-yet-2015-4

• Guitar Hero Live'in rakibi olan Rock Band 4 bugun cikti. Oyunu inceleme firsatim oldu. Eger eski bir Guitar Hero/Rockband gitariniz,bateriniz,mikrofonunuz varsa, kesinlikle tavsiye ederim. Oyunu US psnden $60a alabiliyorsunuz. Turk PSNde satilmiyor. Guitar Hero Live ile kiyaslamasini da Rock Band 4'un kendi sayfasinda yaptim oradan bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_104670352/f_//tm.htm#110766136
  • Guitar Hero Live yarin cikiyor da oyunu amazondan on siparis eden oldu mu? Turkiye'de satilmayacak anlasilan.
  • Gitar'da tel var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Gitar'da tel var mı ?

Hayir yok. Rocksmith bakabilirsin.

Ben Aral'dan veya spotculardan haber bekliyorum.Ona gore alacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kinkai Nishisonogi Nagayo

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Gitar'da tel var mı ?

Hayir yok. Rocksmith bakabilirsin.

Ben Aral'dan veya spotculardan haber bekliyorum.Ona gore alacagim.

Hocam fiyat hakkında bir bilgi sahibi olursanız burda paylaşır mısınız?
    Benim de haber beklediğim bir spotcu var. Ondan bir fiyat alırsam burada paylaşırım.

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlara orta yollu bir akustik gitar alırım.
  • Cidden bu fiyatlarla gerçek gitar alınır iyisinden.
  • Arkadaşlar amazon.com da da 100 dolar bu bundle. Yani 270 - 280 TL yapıyor şu anda. 30 - 40 dolarda kargo tutsa 80 - 100 TL de kargosu tutar. Gümrüğe takılır mı çok bilmiyorum. Yani kısacası yurtdışından getirilse bile Türkiye' deki fiyatlar ile hemen hemen aynı yapıyor. Çok uçurum yok arada.
  • emre00 E kullanıcısına yanıt
    Şu an Aral'dan almak daha mantıklı. Amazon 20 güne gönderip 490 civarı bir fiyata satıyor. Aral'da 450 lira, kargosuda daha hızlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Arkadaşlar amazon.com da da 100 dolar bu bundle. Yani 270 - 280 TL yapıyor şu anda. 30 - 40 dolarda kargo tutsa 80 - 100 TL de kargosu tutar. Gümrüğe takılır mı çok bilmiyorum. Yani kısacası yurtdışından getirilse bile Türkiye' deki fiyatlar ile hemen hemen aynı yapıyor. Çok uçurum yok arada.

Sepete ekleyip, son aşamaya gelirseniz toplam fiyatı görebilirsiniz. 2 gün önce baktığımda 500 liraya denk geliyordu. Türkiye'de ise 550 liraya satanlar da var. Gerçekten çok pahalı. Almayı düşünüyordum ama fiyatlar yüzünden vazgeçtim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.