Şimdi Ara

Bulaşık Makinesi ve Kaplaması Atan Metal Parçalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu başlığı biraz tuhaf oldu ama olaya gelirsek kıyma makinesinin aparatlarını iyice bi temizlensin diye ( 3 saat çalıştırmıştık) bulaşık makinesine attık hata ettiğimizin farkına vardık ama iş işten geçmişti.3 parça aparatın kaplamaları atmış ortaya fabrikada ham halde gibi bişey çıkmıştı elimize aldığımda hep siyah lekeler bırakıyordu.Şimdi bu parçaları nasıl kaplayabiliriz fırın boya mı gerekiyor ya da parça bulunabilir mi ürün bluehouse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Parça olarak spiral bıçak ve önüne vidalanan eleği kastediyorsanız bulunabilir. Bu Parçalar alüminyum olduğu için makinede kararıyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

Parça olarak spiral bıçak ve önüne vidalanan eleği kastediyorsanız bulunabilir. Bu Parçalar alüminyum olduğu için makinede kararıyorlar :)

hocam kararan parçalar şu resimdeki makineye takılan ana apartarlar,bıçak elek onları atmadık üst kısımdaki et bölmesi neyse de diğer parça olmadan kullanamayız,servis verir mi o parçadan acaba yoksa standart mıdır bir şekilde dolaşsak uyumlu bişey bulunur mu ya da çevredeki alüminyumculara gitsek bu parçaları eski haline getirebilirler mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 25 Eylül 2015; 11:54:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

Parça olarak spiral bıçak ve önüne vidalanan eleği kastediyorsanız bulunabilir. Bu Parçalar alüminyum olduğu için makinede kararıyorlar :)

hocam kararan parçalar şu resimdeki makineye takılan ana apartarlar,bıçak elek onları atmadık üst kısımdaki et bölmesi neyse de diğer parça olmadan kullanamayız,servis verir mi o parçadan acaba yoksa standart mıdır bir şekilde dolaşsak uyumlu bişey bulunur mu ya da çevredeki alüminyumculara gitsek bu parçaları eski haline getirebilirler mi

O kadarını bilmiyorum. Makineyi hiç kullanmadım dışarda incelediğim kadar söylüyorum. Ama söylediğiniz Parçalar serviste bulunur büyük ihtimalle. Çoğu markanınki de birbiri ile aynı. Zorlanacağınızı sanmıyorum. Resim de görünmüyor hangi parça olduğunu tam anlamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 25 Eylül 2015; 11:56:03 >

• pardon resim eklemeyi unutmuşum,bahsettiğim kısım bu ana bölüm

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

pardon resim eklemeyi unutmuşum,bahsettiğim kısım bu ana bölüm

O kısmı da büyük ihtimalle bulabilirsiniz :))

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    Küçük ev aletleri için üretici firmaların 7 yıl boyunca parça bulundurma zorunluluğu var.İstediğiniz parçayı yetkili servislerden temin edebilirsiniz unutmayın 20 iş gününde parçayı temin edemezlerse parça fiyatına yeni ürün vermekle mükellefler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.