Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab4 mü yoksa ASUS ME176C mi? Tarafsız Görüş Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merbalar arkadaşlar, acil tablet almam lazım, o değerli önerilerinize ihtiyacım var.

ASUS ME176C mi? (cx modeli değil),

yoksa Samsung Galaxy Tab4 T230'mu?

Asus'un işletim sistemi intel olduğu için biraz daha hızlı mı olur acaba? ama samsung'un da ram'i daha iyi. kafam çok karıştı. Hangisi daha rahat, akıcı, kasılmadan çalışır?

tarafsız olarak yorumlarsanız çok sevinirim, iyi forumlar.

• asus me176c performans yonunden cok daha onde ama ekran kalitesi icin samsung derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..samochu..

asus me176c performans yonunden cok daha onde ama ekran kalitesi icin samsung derim

uygulamalarda kasıldıktan sonra ekranı daha iyi olsa da pek tat vermez hocam:) o zaman asus alıyım ben :) teşekkür ediyorum
  • başka fikir verebilecek varmıdır acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 22 Eylül 2015; 13:39:32 >
  • Asus internet, oyun falan daha performanslı. Hafızası daha fazla 16 gb. Otg kullanılabiliyor. Ancak uyku modunda bataryanın bitmesi gibi sorunlar vardı. Şuan var mı bilmiyorum. Hala kronik sorunları yoksa asus alınır. Ben sırf bu yüzden t230 aldım. Tek artı tarafı rami. Aynı anda daha fazla uygulama çalışıyor yada tarayıcıda daha fazla sekme açabiliyorsunuz. Ayrıca kronik bir sorunu yok. Şu ana kadar karşılaşmadım. Asus'un ips ekranına karşılık, Samsung'un tft ekranı var. Ancak samsung'un ekranı kesinlikle dandik değil. Görüş açıları, parlaklığı falan gayet iyi. Tft deyip geçmemek lazım.

Demem oki eğer asusun sorunları çozulmuşse onu alın.

• asusun sorunlari gelen guncellemelerle birlikte ortadan kalkti kendim kullaniyorum 5.0 guncellemesiyle cok guzel bir tablet oldu :)

• Galaxy tab 4 T230'un ekranı ips değil, sanırım 400 lira gibi fiyatı da çok bence, konusunu bir inceleyin derim..
    Lenova a7-50 - quad core mtk işlemcili, 16 gb ve ips ekranlı tableti önerebilirim, şu an hpsbrd'da indirimde 329 lira.. ekran kalitesi de oldukça canlı ve parlaktır. Batarya kulllanım süresi 6-6,5 saat civarıdır.
    İPad mini 2 satın almadan evvel bu modelin 3g'li olanını kullanıyordum, f/p ürünüdür
    Aslında piyasada olsa size, Lg g pad v400 önerebilirdim, o da quad core işlemcili ve 10 saat civarı ekran kullanım süresi var. 7-8 ay kadar evvel vatan indiriminden 250 liraya satın almıştım, halen de kulllanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frux kullanıcısına yanıt
    Ekrana o kadar takılmaya gerek yok bence. Her ips her tft ekrandan iyi diye birşey yok. İps var ips var. Tft var tft var. Malzeme kalitesi önemli. Mesela ipad pro'dada tft ekran kullanılacak sanırım. Şahsen ben görüş açısında, renklerinde bir sorun görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Galaxy tab 4 T230'un ekranı ips değil, sanırım 400 lira gibi fiyatı da çok bence, konusunu bir inceleyin derim..
    Lenova a7-50 - quad core mtk işlemcili, 16 gb ve ips ekranlı tableti önerebilirim, şu an hpsbrd'da indirimde 329 lira.. ekran kalitesi de oldukça canlı ve parlaktır. Batarya kulllanım süresi 6-6,5 saat civarıdır.
    İPad mini 2 satın almadan evvel bu modelin 3g'li olanını kullanıyordum, f/p ürünüdür
    Aslında piyasada olsa size, Lg g pad v400 önerebilirdim, o da quad core işlemcili ve 10 saat civarı ekran kullanım süresi var. 7-8 ay kadar evvel vatan indiriminden 250 liraya satın almıştım, halen de kulllanıyorum.

teşekkür ederim hocam. Belli ki siz bu işten anlıyorsunuz, 9 aylık CASPER VIA T1E buldum, 300 tl'ye alınır mı sizce? 8.9", 2 gb ram, 2ghz işlemci? önerirmiydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

quote:

Orijinalden alıntı: frux

Galaxy tab 4 T230'un ekranı ips değil, sanırım 400 lira gibi fiyatı da çok bence, konusunu bir inceleyin derim..

teşekkür ederim hocam. Belli ki siz bu işten anlıyorsunuz, 9 aylık CASPER VIA T1E buldum, 300 tl'ye alınır mı sizce? 8.9", 2 gb ram, 2ghz işlemci? önerirmiydiniz?

Casper tablet kullanicisiyim.
    Guncelleme konusunda pek memnun etmez sizi.
    Benim cihaza sadece bi kere android guncellemesi geldi.
    Diger guncellemeler 50-60 mb lik gereksiz guncellemelerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de tab 4 kullaniyorum. Internettw gezinmek icin iyi, tabii asus killanmadigim icin onun performansi icin bir sey diyemiyecegim. Yalniz asusun ekran kalitesi samsung gibi olamaz.

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Oyun oynayacaksanız, intel işlemcili Asus memo pad satın alın, antutu olarak 33 bin civarı skor yapar
    Galaxy tab 4'ün ise 13 bin küsur civarıdır.
    Video da karşılaştırması var..

• Dostum t1e var(dı) bende ekran netliği iyi.

Oyun performansı da asphalt 8 ortada güzelce oynatıyordu.Kamerası 5 para etmez.Benimki ekran kasa arka kapak pert oldu 110 TLye hallediliyor ama neyse dedim tab s aldım.

Alınmayacak bi tablet değil güzel.Dokunmatiği de fena değil.

Edit:Zenfone 5de z2560 var 23.000 alıyor.

Bu cihaz:18.000 falan almıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha. -- 24 Eylül 2015; 3:08:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.