Şimdi Ara

UyduNet mi SüperOnline mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SüperOnline fiber mi yoksa UyduNet mi kullanmalıyım ?

• byMyzz kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa uydunet fakat oturduğun yerdeki altyapıyı bir araştır uydunet sıkıntılıysa süperonlineye geç aynı şekilde süperonline sıkıntılıysa uydunet tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ap055

Bana kalırsa uydunet fakat oturduğun yerdeki altyapıyı bir araştır uydunet sıkıntılıysa süperonlineye geç aynı şekilde süperonline sıkıntılıysa uydunet tavsiye ederim.

Neden UyduNet diye sorayim o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    En azindan soyguncusu degil. Uploada akk uygulamiyor.

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    aynen upload da superonline AKK uyguluyor maalesef.

ayrıca superonline da ping dalgalanması çok var özellikle online oyun oynayanlar uzak durmalı
  • AKK'ye upload uygulaması gerçekten kötüymüş ancak bazı yazılardada UyduNet ping sorunu vs olduğunu okudum.
  • ablamın evinde süperonline fiber var upload a akk uygulamıyor
    kim söylemişse yalan söylemiş şahsen torrent kullandırıyorum şimdiye kadar hız sınırlaması olmadı
    uydunetteki ping sorunlarının %90'ı netmaster modemlerdne kaynaklanmakta (Yeni ZN serisinde bu sorun pek yok)
    sorun olan modemleri ise bridge moda alıp router takviyesi yaparak çatır çatır sorunsuz kullanabilirsiniz.
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    "Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,0092 TL / MB'dir."

bu ibare superonline nın kampanyalarındaki "Şartlar" kısmında yer almakta. kaldı ki upload kotası forumda da çok konuşuldu

EDIT: Hız alanı (AKK)http://www.superonline.net/yardim/internet/akk-nedir/adil-kullanim-kotasi-nedir
    linkte upload kotalarını görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TekniKerim -- 19 Eylül 2015; 0:50:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TekniKerim

"Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,0092 TL / MB'dir."

bu ibare superonline nın kampanyalarındaki "Şartlar" kısmında yer almakta. kaldı ki upload kotası forumda da çok konuşuldu

EDIT: Hız alanı (AKK)http://www.superonline.net/yardim/internet/akk-nedir/adil-kullanim-kotasi-nedir
    linkte upload kotalarını görebilirsiniz.

o zaman şunu söyleyebilirim bizim kullandığımız fiberde herhangi bir down veya upload mikatarında bir sınırlama şimdiye kadar olmadı fırsat bulursam aylık upload ve download kullanım miktarını ekran görüntüsü alıp burada paylaşırım ablamın evi yakın olmadığından ben izmir şemiklerde ikamet ediyorum ablam poligonda ikamet ediyor ablamın evine gittiğimde ekran görüntüsü alırım

Bi kere uydunet uygun fiyatlı ve her yerde bulunmuyor eğer mahallende uydunet varsa düşünme geç çünkü uygun fiyatlı ve hızlı internet 10 mbit 50 gb akk 39 tl 10 tl kablo tv ücreti 50 tl 3 tl de modem ücreti her ay 53 tl ye geliyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: byMyzz

AKK'ye upload uygulaması gerçekten kötüymüş ancak bazı yazılardada UyduNet ping sorunu vs olduğunu okudum.

1 hafta içinde cayma hakkınız var Ben sonuna kadar uyduneti tavsiye ederim. Olmadı ikisiniide beraber deneyin
  • Sanırsam UyduNet alacagım bayramdan sonra bağlatıcağım icin vakit var

• Hangi hizmetin daha iyi oldugu lokasyona gore degisir. Bazi mahallerlerde uydunet faciadir. Bazi yerlerde de kablolama sorunlari yuzunden superonline sorunludur. Arastirmak lazim. Aboneligin alinacagi bolgedeki mevcut abonelerden fikir alinabilir.

Normal sartlarda fiber teknolojisi daha iyidir ve gelismeye aciktir. Her ikisi de ayni ise fiber secilmelidir.

• Uydunete ucuz diye abone oldum. Akşam saatlerinde hız çok yavaşladığından tazminat ödeyip ayrıldım.
    Kaldı ki oyun falan da oynayan biri değilim.
    Illa Uydunet başlatacaksanız 10 megabit bağlatmayın.

• uydu net 25 mbit ZN modem lokasyon karşıyaka
     UyduNet mi SüperOnline mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 20 Eylül 2015; 5:43:03 >
  • 100 pingle online oyun oynamak istiyorsan uyduneti tercih edebilirsin 4 nisana gün sayıyorum uydunet taahhaütüm bitsinde superonline geçeyim diye superonline yada ttnet kullanan arkadaşlar 50-60 pingle online oyun oynuyor
  • Ben de Superonline kullanıp uydunet e geçmeyi düşünenlerden birisiyim. Online oyun vs de oynamıyorum. Superonline ı çok pahalı buluyorum. uydunet in şuanki kampanyası ile 25 mb 50 liraya düşüyor. Benim sormak istediğim Uydunet e geçersem docsis modem almak zorunda mıyım? yoksa mevcut modem vs yeterli olur mu?
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    Uydunetten kral soyguncumu var? superonline 60-50ms avrupa serverlarında oyun oynarsın uydunette 100 ms ping birde superonline aylık ücrettine yakın bir para alıyolar online oyun oynacak biri asla uyduneti tercih etmemeli.
  • VODAFONE NET 50 Tl Modemle Birlijte Aylik 53.Aylik 60 Gb AKK.Lol Tarzi Oyunlar Oynuyorum
    PİNG:43 Ms Sabit

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.