Şimdi Ara

İşsiz başlamak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aranızda oyuna işsiz başlayan var mı? İşsiz başlayınca zevkli oluyor mu? lisansını ve futbolculuk geçmişini en üst düzey seç başla çok zevkli oluyo diyenler var deneyen varsa bilgi verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En üst düzey başlatırsan büyük klüpler ister seni. Yani ha işsiz başlamışın ha kulüp seçip başlamışın çok bi fark olmaz. Ben derim ki küllerinden doğ herşeyi en düşükte yap öyle başla işsize.
  • bir kere denemek için işsiz başladım, gerçekçi olsun diye lisansımı amatör seviyeye indireyim dedim. hiçbir takımdan teklif gelmedi, sıkıldım kapattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Trump -- 14 Eylül 2015; 6:59:22 >
  • İşte o yüzden lisansını antrenörlük seviyeni biraz yüksek tut diyolar.

• LaMorel kullanıcısına yanıt
    Ama en üst düzey takımların menejerlerinin kolay kolay kavulmadığını düşün bir de istediğin takımı seçme imkanın olmayacak mecburen hocası kovulan bir takım almak zorundasın

• Ben denedim ve Fulhamdan teklif gelmişti kabul ettim tabiki de :D İlk sezon pl çıkardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesley10

Ama en üst düzey takımların menejerlerinin kolay kolay kavulmadığını düşün bir de istediğin takımı seçme imkanın olmayacak mecburen hocası kovulan bir takım almak zorundasın

Zaten 1.sezonun ilk yarısında çoğu iyi takımların menajerleri kovuluyo.
  • İşsiz başlarsan ilk sezon boş kalırsın ve kupa başarın olmadığı icin buyuk kuluplerden teklif almassin

• Bir ara fm14 te denemistim ama bu antrenörlük muhabetti olmadıgı icin sıkıntı olmustu fm15te durumu ben de merak ettim
  • Kac tane lig acık düzeyleri nedir önemli sorular bunlar alt ligleri actiysan teklif gelebilir diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.