Şimdi Ara

ParafPara Yağmuru Kampanyası 100 TL(Paraf ve Parafly dahil-Puanlar süreli) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
16
Favori
14.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

eksideysen sorun yok zaten, eksi 300 de iseniz 100 tl kazanırsanız eksi 200 olur sürelide olsa bu zaten silinmez bunu herkes biliyor, arkadaş artı puanda...

Arkadasim eyvallah suresizide ilk cevabinda garantiye al harca gibi demissin yanlis anlamadiysam.kimse suresizi ellemez onu demek istedim.ellerse geri yatirttiriliyor.bunu dedim.
    Ayrica emek harcarsak sureliyide suresize donusturen beyinler cikar diyorum.bu alem papucu tersten giydiren adamlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanemre8

quote:

Orijinalden alıntı: afraze55

quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam puanınız 100 tl olsa ve kampanyadanda 100 tl kazansanız toplamda 200 tl olacak, sonrasında 100 tl kazandığınızı harcasanız bile sistem puanınızı yine kullanmamış sayıyor 100 tl yi geri alıyor, eski kampanyalarda bu sarmal hep devam etti, bir iki ayda sistemi düzelttilerse bilmiyorum puanı sıfırlamak en güzel yöntem...

Arkadaslari yanlis bilgilendirmeyelim.kazanilan 100 tl yi harcayin.eskisine kimse dokunmaz.sistem hata yapsada geri yatirirlar tecrubeyle sabit.fasafisoya harcamak istemeyenler. eski forum uyelerine taktik var mi direk sorun.belki suresiz yapma yolu vardir.emek harcayip yol bulun kendinize.

Hızlıal 'a puanlarin aktarilma durumu vardi bi ara. O belki ise yarayabilir

Bak papucu tersten giydiren bir arkadas iste.deneyip gormek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadaşlar nerden ne kart alıp ne kadar yüklettiğinizi kendinize saklayın lütfen.. Yakında migrosu dahil etmeyecekler kampanyalara

Hacı beyin calışsa zaten şu an puanlarda düşmezdi herşey açık nuvo da bile altını kaldırdılar bu herifler yüzünden

adam ss koyuyor ispat için bir de

passo yapın diyor bağkur ödeyin diyor..nuvo da ben hepsini yapıyorum alıyorum diyor

pm den yaz diyorum adama niye ispat etmekle uğraşıyorsun diyince de herkes yararlansın diyor

amacı iyi gibi görünse de herkesi baltalamaktan başka bir şey yaptıkları yok

nuvo,passolig,migros sepet, tüm garanti kampanyaları bu tipler yüzünden bitti..

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadaşlar nerden ne kart alıp ne kadar yüklettiğinizi kendinize saklayın lütfen.. Yakında migrosu dahil etmeyecekler kampanyalara

Hacı beyin calışsa zaten şu an puanlarda düşmezdi herşey açık nuvo da bile altını kaldırdılar bu herifler yüzünden

adam ss koyuyor ispat için bir de

passo yapın diyor bağkur ödeyin diyor..nuvo da ben hepsini yapıyorum alıyorum diyor

pm den yaz diyorum adama niye ispat etmekle uğraşıyorsun diyince de herkes yararlansın diyor

amacı iyi gibi görünse de herkesi baltalamaktan başka bir şey yaptıkları yok

nuvo,passolig,migros sepet, tüm garanti kampanyaları bu tipler yüzünden bitti..

Bunu bitirmek icin yetki istedim yönetimden sadece sıcak fırsatlar icin verilmedi

• aslında birine verilmeli

uğraşacak durumu olan

neredeyse elde fırsat kalmadı

kalanı da maşallah döktürüyor millet iftihar name alacak sanki
  • Adana groseri markette ortak pos ile 109 tl alışveriş yaptım ama parafüstü yansımadı. şikayet oluşturmuştum, dün aradılar. ortak poslarda kasiyere, halkbankı seçin ve öyle işlem yapın dememiz gerekiyormuş. yok böyle saçmalık. halkbank
  • Kuyumcu da geçerli olaydı iyiydi.
  • katsayı düştüğü gün parafly ile 1 tl harcamadım 115 puanım var nerde harcayıp kapatsam diye düşünüyorum 1 taksidim kaldı biitince anında kapatıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: homeros8

Bütün banka poslarında geçerli diyor kampanyada, niye paraf posu arıyorsunuz ki özellikle?

metro TOPTANCI görünüyor (( ama diğer bankalar sorunsuz gıda marketi kabul ediyor.

HALKBANK ÜYE POS CİHAZI ile paraf üstüne , migros ile %100 garantili 10 x100 TL ye katılırsınız.

migrosta ayrıca money/po kampanyası ve GDI var.

• Bence forumda bazı kelimeler yasaklı olsun ve tüm kobinasyonları yazılamasın
  • selam arkadaşlar dün yazmıştım kozmetik alanı kaldırılmış görünüyor diye kampanya detaylarında bugün oldukça bilindik bir kozmetik zincirinden alışveriş yaptık kampanya kapsamında geçerli oldu bilginize, herkese iyi forumlar
  • Altin aliminda deneme yapan oldu mu

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Açık öğretim harcı olan 205 lirayı internet sitesinden ödedim geçerli oldu arkadaşlar, bilginize.

• N11 de alışveriş yapıp deneyen oldu mu

• N11 geçerli mi arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: #002#

N11 geçerli mi arkadaşlar

parafgünümü değerlendirmek için n11 den 4 taksitle çeyrek aldım geçerli oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

quote:

N11 de paraf günüm oluyor mu

• #002# # kullanıcısına yanıt
    Üye işyeri olur

• quote:

quote:

quote:

oluyor üye iş yeri hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

oluyor üye iş yeri hocam.

Çok teşekkür ederim. O zaman süper fırsat.
    her hafta bir alışveriş yaparım.
    Hem n11 den gelir Yüzdesi indirim gelir. Hem 15 15 puan gelir. Hemde 2 defa paraf günüm kullanırım.
    Bu süper oldu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.