Şimdi Ara

Çok şanslıyız Çok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nani bitmiş nani ölmüş diyorlar adam çıkıyor 2 gol 3 puanı söke söke alıyor (asist ofc RvP)

RvP yatmaya gelmiş diyorlar toplam oyunda kaldığı süre 280 dakika (tam olarak 3 maç) 2gol 1 asistle oynamış. Ki gollerin birisi bize tur kapısını araladı.

Souzaya balon dendi komisyon transferi dendi adam çatır çatır oynuyor

Şener Bursa performansını sergilese ne güzel olur diyorduk; adam doping mi alıyor nedir maşallahı var geçti bursa performansını.

Canerin yokluğunda HaK iyi idare ediyor

Diego ne kadar laf edilse de büyük sorummluluk alıyor yeri geliyor ceza sahasına gelip top alıyor

Fernandao diye bir adam yapmışlar yıkamıyorsun her hava topunu indiriyor atıyor attırıyor

Volkan şen iyi bir başlangıç yaptı, öbür volkanın performansı yüz güldürüyor

Yani üzerine bir de Markovic geliyor fener taraftarı çektiği çilenin karsılıgını alıyor.Rakip bırak transfer yapmayı daha kadroda adam tutamıyorken böylesine agırlık
    koymamız inanılmaz sevindirici. Bu yıl Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin yılı olacaktır. Geçen yıllara nazaran futbol izleyeceğiz futbol konuşacağız çok mutluyuz çok!

• Kötü transferimiz yok. Ciddi anlamda planlı programlı yapılmış her şey çok belli. Terraneo dayı sayesinde yıllar sonra doğru düzgün bi kadro yapılanması gerçekleştirdik. Taraftar sabırlı olursa, yıllardan sonra baskılı ve atak bi futbol izliycez (hele de aykutun ismailin oynattığı iğrenç futboldan sonra ilaç gibi gelecek). Diegonun bile bi maçta 11-12 km koştuğu bi takım olduk şimdiden. Tek eksik organize olabilmek, o da zamanla olacak. Son iki üç senedir futbolu doğru düzgün takip etmiyordum, bu sene baya baya takip etmeye başladım. Forma atkı bere ne varsa alıp takıma destek olucam. Güzel bi sene bizi bekliyo dediğin gibi.
  • Rvp yatmaya gelmiş diyenler Großkreutz'u becerip alamadı.
  • Takımı frenleyen tek şey Vitor Pereiranin taktik dizilisi karmaşaları, hoca inadından vazgecerse her maç 3 atar max 1 yer bu takım superligde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erken havaya giriyorsunuz sonunuz bjk gibi olabilir.2 maça bakar tüm sezonun kaderi bu yüzden esip gürlemeyin.Barcelona gibi top oynasan boş.Takımlarımız istikrarsız 1 ay sonra futbolculara söverken kendinizi bulabilirsiniz.Ha şampiyonluğun en büyük adayısınız o ayrı konu...

• ax kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe hakkında görüş bildireceğine,
    kendi takımın ve skandalları hakkında yazman,
    yönetim ve Teknikdirektörün ile ilgili görüş bildirmen gerekmiyormu?

tabi ki, kendi bölümünde....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • azizbasgan kullanıcısına yanıt
    Alamamkla alakası yok . D. Özbek açıklama yaptı: "Biz Türkiye'nin Barcelonasıyız " diye. Adamlar Arda'da yapılan politikayı izliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

Alamamkla alakası yok . D. Özbek açıklama yaptı: "Biz Türkiye'nin Barcelonasıyız " diye. Adamlar Arda'da yapılan politikayı izliyor

Tr nin barcasi? .Gs bu saate sonra ancak türkiyenin anadolu takımı olur

• Kimse nani bitmiş rvp yatmaya gelmiş demedi,benim çevremdeki diğer takım taraftarları bile benden çok şaşırdı transferlere ve beğendiler.

Burda seviyesi düşük kalitesiz 3-5 soytarının o bitmiş bu balon şu şöyle böyle demesine takılmayın. Süt gibi kadromuz var hayırlı olsun

• 4-4-2 disinda hersey çok guzel. Diego bi dur Allahini seversen zaten ortalik karisik

• quote:

Orijinalden alıntı: azizbasgan

quote:

Orijinalden alıntı: ax

Erken havaya giriyorsunuz sonunuz bjk gibi olabilir.2 maça bakar tüm sezonun kaderi bu yüzden esip gürlemeyin.Barcelona gibi top oynasan boş.Takımlarımız istikrarsız 1 ay sonra futbolculara söverken kendinizi bulabilirsiniz.Ha şampiyonluğun en büyük adayısınız o ayrı konu...

Sanane!?Sen daha grosskreutsu bile alamıyorsunuz.Üstüne Koca fifaya boş kağıt gönderiyorsun.Rakibin nani rvp ve bir sürü kaliteli adam alırken sen gidip sabri ile sözleşme uzatıyorsun.Sonra gelip burada laga luga yapıyorsun.Git buradan Troll

Adam dogru soylemis agiriniza mi gitti ? Hakarette etmemis. Fb bolumunde yorum yapmak yasak mi. Nickinin hakkini veriyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Fenerbahçe hakkında görüş bildireceğine,
    kendi takımın ve skandalları hakkında yazman,
    yönetim ve Teknikdirektörün ile ilgili görüş bildirmen gerekmiyormu?

tabi ki, kendi bölümünde....

Yazıyorum gidip görebilirsin ayrıca o konudaki renkdaşlarının yorumlarınada bak.Seviyeyi düşürmeyin babanızın forumu değil burası isteyen istediğini yazar seviyeyi koruduğu sürece...

• @siyahgözlübezelye hacım süper açıklama olmuş

• azizbasgan kullanıcısına yanıt
    Rakibe saygısızlık etmeyelim

Galatasary bu ülkenin büyük takımıdır.
  • FB de hiç bi zaman ideal kadro ile ideal hoca aynı zamana denk gelmedi.

Vitor u 3. ligdeki takıma gol atıp ağlayan Sinan Gümüş kadar amatör ve yolun başında buluyorum. Bu takımda her şey var ama hoca yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

FB de hiç bi zaman ideal kadro ile ideal hoca aynı zamana denk gelmedi.

Vitor u 3. ligdeki takıma gol atıp ağlayan Sinan Gümüş kadar amatör ve yolun başında buluyorum. Bu takımda her şey var ama hoca yok.

hocam vitor'un porto da iken eline geçen kadro yıldızlar karmasıydı,fenerbahçe kadrosu ne ki?fazla abartıyoruz fenerbahçe nin kadrosunu,vitor 2 sene porto da kaldı 2 senede 2 lig 2 lig kupası aldı,o gittiğinden beri porto şampiyon olamıyor,olympiakosa gitti orada da 1 lig 1 kupa kazandı,ben anlamıyorum bu adam neden amatör bir hoca gibi gösteriliyor?koskoca porto james li hulk'lu jackson martinez'li danilo lu alex sandro lu kadro nun başına bu hocayı getirmiş,vitor pereira gayet de iyi hocadır,ersun yanal şenol güneş gibi adamların mourinho sanıldığı bu ülkede vitor pereira hayli hayli büyük hocadır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

FB de hiç bi zaman ideal kadro ile ideal hoca aynı zamana denk gelmedi.

Vizyon koktu burası

• RVP transferinde zamanında çamur atan BJK liler "ehehe fiyat yükselttik bitmiş oyuncuyu kazık fiyata aldırdık büyük başkan Fikret orman! Hıaa" diyen tek vizyonu başkasının transferinin fiyatını yükseltmek olan tipler şimdi büyük topçu istatistikte RVP den iyi dedikleri Mário Gomez'in hala hazır Olmasını 1 tane de olsa gol atmasını bekliyorlar RVP nani ise gol ve asistleri ile puan aldırıyor

• Pereira ikinci İsmail Kartal olacak bence

• ax kullanıcısına yanıt
    Babamın forumu değil, Takımım FENERBAHÇEnin bölümü.

Bizim iç konuşmalarımız neden seni ilgilendiriyor?

Bizim takımımız hakkındaki görüşlere neden cevap yazma ihtiyacı duyuyorsun?

Kendi takımındaki içsel sorunları eritme potasımı burası?

Git kendi taraftarlarınla tartış konuş.....

Çünkü,

ORTAMI GERİYORSUN....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.