Şimdi Ara

İPHONE 6 16 GB YETERLİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaklaşık 315 tane müzik var çok fazla fotoğrafla video tutmam oyun olarak clash of clans la football manager yüklerim 5 tane filan sosyal uygulama indiririm eğer 16 gb alırsam güncellemelere yer kalırmı ? görüşünüzü merak ediyorum yoksa 64 gb almalıyım ?

• 64 almalısın. Ne kadar az kullansan da bir süre sonra mutlaka ihtiyaç duyuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle yetersiz. İşletim sistemini çıkardığımız zaman geriye çok az yer kalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğin kullanıma göre yeterli. Bir sürü kaliteli oyun yüklemeyip , film atmicaksan yeter.
  • dediğim gibi oyun olarak sadece clash of clan la football manager i yüklerim 4-5 tanede sosyal uygulama yüklerim 315 tane filan da müzik
  • bi video çeksen yarısına yakını oracıkta bitiyorrr
  • Yetersiz. Düşünmeden 64 al derim

• Müzikler 1-2 gb yer kaplar .. Asıl sorun fotoğraf ve videolafda onlar çok yer kaplıyor .. Ama çok fotoğraf veya video barındırmaycaksan 16 gb yeterli

• Yetmez diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeterli ya hu niye yetmesin . Fotoğraf ve video yok diyorsunuz . E en fazla 2-3 tane oyun oynarım diyorsanız 16 GB çok ideal boş yere fazla para vermeye gerek yok .
  • Yetersiz.
  • Kimse uygulama önbelleğini hesaba katmıyor, en basit dediğin facebook uygulaması bile önbellek şişince 1gb oluyor, sonra uygulamayı sil tekrar yükle falan.. Uğraşma o yüzden 64gb iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faruk palalı F kullanıcısına yanıt
    Şu kesinlikle yetmez diyenlere hayret ediyorum. Benim telim 16 gb rahat rahat yetiyor. Bundan önceki telimde android 16gb dı ,arttırılabilir hafızasına bir kere bile sd takmadım.

Yetip yetmemesi tamamen kişisel kullanımla alakalıdır. Açıkçası teli aldığım ilk 1 hafta hariç şu anda yaptığım şeyler. Konuşmak ,internet (face ,forum) foto . Bunlarada rahat rahat yetiyor. Oyun zaten oynamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 31 Ağustos 2015; 22:02:17 >
  • iPhone 6'da 16 gb amele işi.

En az 64 gb olmalı.

• çok tereddüt ettim yetermi yetmez midiye 16 gb aldım 10 video var 200 müzik var 3-5 oyun var ve daha 6 gb boş yer var iyiki 64 gb almamışım diyorum çünkü imkanı yok dolduramazdım
  • Kac yildir iPhone kullaniyorum 16 gbı ne kadar kasarsam kasayım dolduramadım
    Suan 8.5 gb yer var 1 gb spotify muzik 15 uygulama 100 foto
    Not: video cekmem 3d oyun oynamam film izlemem

• resim 20 yi geçmez video zaten hiç bir zaman tutman
  • skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Muhteşem bir yorum olmuş. Gerçekten zeka kokuyor.

Demekki 16 gb Amele
    64 gb mühendis
    128 gb müteahhit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 11 Eylül 2015; 9:39:07 >
  • Kendim 16 gblik kullanıyorum yeterli şuan boşta 4.5 gb var

• x-slim oyun olarak neler var fotoğrafla müzik çok mu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.