Şimdi Ara

MSI'dan Para İadesi Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

MSI marka anakart ve ekran kartı aynı faturada beraber satın alan son kullanıcılara yönelik para iadesi kampanyamız başlıyor.

Promosyon Tarihleri : 29/08/15 - 26/09/15

Son kullanıcı müşteriler Aynı Faturada Anakart ile ekran kartı beraber satın alındığında 180 Tl’ye kadar para iadesine hak kazanıyorlar.

· Kampanyalı ürünlerin dahil olduğu bir paket satın alın.
    · Satınalımınızın ardından 30 - 60 gün içinde bu internet sitesinden talep formunuzu doldurun.
    · Talebiniz onaylandığında para iadenizi doğrudan banka hesabınıza alın.

Detaylar

https://cashback.msi.com/tr/tr/cashback/

Geçerli Modeller

Anakart

Ekran Kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSI Türkiye -- 2 Eylül 2015; 14:05:17 >

• daha yeni z170a gaming pro almıstım gecen hafta :(
  • Alırken kafadan indirim neden yapmıyorlar da olayı dolaylı hale getiriyorlar?
  • Sadece anakart alımında para iadesi var mı ve iade işlemini nasıl yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

Sadece anakart alımında para iadesi var mı ve iade işlemini nasıl yapıyorsunuz?

Listedeki anakart ve ekran kartlarından birer tane aynı faturada olması gerekiyormuş.
  • Thursy T kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim daha once de benzer kampanyada

hepsiburada,gold,eksa,eksen,vatan, hzılıal,sinerj, teknobiyotik ,inventus,nova gibi msi anakart ve ekran kartı satan yerlerden 1 tanesini seciyorsunuz

Aynı Faturada Anakart ile ekran kartı beraber satın alıyorsunuz belirtilen modellerden

orneğin z170a gaming m7 ( 90 Tl) + gtx 980 gaming ( 90 tl)

toplam 180 tl

Satınalımınızın ardından 30 - 60 gün içinde bu internet sitesinden talep formunuzu doldurun.

https://cashback.msi.com/tr/tr/cashback/

veya

z170a gaming m7 ( 90 Tl) + gtx 970 gaming 4G ( 60 tl) yani toplam 150 Tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wascure -- 3 Eylül 2015; 10:05:33 >

• ekran kartını hangi marka alsam diyodum 120-150 lira için msi alıcaz belli oldu:)
  • msi amd r9 390 ekran kartlarına para iadesi olmaması düşündürücü, sonuçta bu kartta msi marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wosswoss -- 1 Eylül 2015; 22:47:55 >
  • Tek urun aliminda da keske olsa. GTX970 icin dusunebilirdim.
  • MSI Türkiye kullanıcısına yanıt
    Z170A GAMING M5 +GTX 980 GAMING 4G beraber alırsan hep 180 TL para iadesi hem de 100 TL değerinde steel series kinzu v3 mouse kazanıyoruz
    dogru mu? MSI Bey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wascure -- 2 Eylül 2015; 12:03:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

Sadece anakart alımında para iadesi var mı ve iade işlemini nasıl yapıyorsunuz?

Kampanya sadece listede yer alan anakart + ekran kartı alımları için geçerli. İade prosedürlerinin ardından para, verdiğiniz hesabınıza yatılacak.
  • Bu sistemleri alan adamlarda zaten para .ok ee ? bunlara indirim yapsanda bir bindirim yapsanda. İlla bir kampanya yapılacaksa daha alt seviye ürünlere yapılmalı. Çok saçma bir uygulamaymış z97 g3 + 750ti aldım 2 gün önce ekran kartından yattı benim iş. Ama daha düşük seviyedeki müşterilere yapılmalı bu türk kıyaklar. Zengine indirim kafası çok tuhaf bir kafa..
  • çok pahalı ürünlere para iadesi yapmışsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Z170A Gaming Pro + GTX970 Gaming alıyorum. Para ödemesini ne zaman alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Karga

Bugün Z170A Gaming Pro + GTX970 Gaming alıyorum. Para ödemesini ne zaman alabilirim?

Yukarıda yazıyor:

· Kampanyalı ürünlerin dahil olduğu bir paket satın alın.
    · Satınalımınızın ardından 30 - 60 gün içinde bu internet sitesinden talep formunuzu doldurun.
  • MSI Türkiye kullanıcısına yanıt
    Sevgili msi türkiye bundan önceki kampanyanıza katılmıştım hani şu anakartla birlikte k serisii intel işlemci alımında iade yapacağınıza dair.mail atıyosunuz 5iş günü içinde yatacak diye 5iş günü geçti iade gelem bişey yok.talep referans no:1202 yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soldier_x kullanıcısına yanıt
    30 işgünü değil miydi?
    5 iş günü mü olmuş?
  • Talep formunu 30gün sonra dolduruyoruz.ondan sonraki para iade sürecinde 5iş gününde bacs sistemi üzerinden paranız hesabınıza gönderilecek şeklinde bir mail aldım.bacs sistemide neyse artık onuda anlamış değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para iadesi diye kampanya mı olur saçmalık ötesi. Yapacaksanız indirim yapın. Millet para iadesi için peşinizde uğraşıp dursun mu.
    Anakartım ve ekran kartım MSI olmasına rağmen böyle bir uygulama yapmasını hiç etik bulmuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.