Şimdi Ara

Canon Pixma E404 Cok Fonksiyonlu Yazici

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Basliktaki yaziciyi kullananlar veya bilenler kartuslari hakkinda baski kalitesi hakkinda goruslerini belirtirseler sevinirim.Aylik 150 sayfa cikti almayi planliyorum.Cogu renksiz olucaktir.Fotograf basimi yapmayi dusunmuyorum.
    Asagidaki linkten almayi planliyorum.Ihtiyaci olanlar dusunsun.
    urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/canon-pixma-e404-cok-fonksiyonlu-yazici-tarayici-183860320

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukari.

• İleri

• bunu değilde aynı makine ama kodu mg2450 aldım gecen iade ettim.

foto basarken kenarlardan 2 mm kadar bosluk bırakıyor normal ama kağıdın bir tarafından 1,6 CM bosluk bırakıyor. canon servisi aradım. bu makineler boyle dedi. çözüm yok e514 alın hocam. biraz pahalı ama yapacak bir sey yok. 210 liraya surekli besleme üniteli alınabilir. e 514 e cercevesşz yani kagıdın kenarında hiç bosluk bırakmadan cıktı almak mumkunn
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için sağolun hocam ancak dediğim gibi fotoğraf basmayı düşünmüyorum.Sürekli besleme konusunu biraz araştırmam gerekiyo sanırım zira hava problemleri vesair şikayetler duymuştum.Çercevesiz baskı isteyenler için çok iyi yorum oldu söyledikleriniz.Teşekkürler,iyi forumlar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElvBella

Tavsiyeniz için sağolun hocam ancak dediğim gibi fotoğraf basmayı düşünmüyorum.Sürekli besleme konusunu biraz araştırmam gerekiyo sanırım zira hava problemleri vesair şikayetler duymuştum.Çercevesiz baskı isteyenler için çok iyi yorum oldu söyledikleriniz.Teşekkürler,iyi forumlar hocam.

hocam hava falan yapmıyor sağlam montaj yapılırsa daha once canon mp230 kullandım cok sağlam cıktı gerci ben de temiz kullandım.

400 - 500 a4 fotograf basmıstım.
  • Peki hocam tanklisini buldum 40 lira farka degecegini dusunuyorum.Tanklisini alacagim.Tesekkurler iyi forumlar hocam.
    Duzeltme:Imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElvBella -- 30 Ağustos 2015; 9:14:00 >
  • arkadaşlar ben canon pixma e 404 ü yeni aldım kartuşları da yeni sizce ort. kartuşlar ne kadar gider yani kullanılır.
  • ardakral1 A kullanıcısına yanıt
    Senin kullanmana bağlı.Aylık 100 renksiz çıktıyı zorlar diye duydum kartuşlu yazıcaları.
  • ElvBella kullanıcısına yanıt
    AYNEN SİYAH KARTUŞ AZ KALDI BİLE

• ElvBella kullanıcısına yanıt
    Ama kullanıma bağlı baskısı güzel fotokopi de çeker yazıcı tarayıcıdır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.