Şimdi Ara

MSI S430 MEGABOOK KULLANICILARI DERNEĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
1
Favori
72.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar MSI S430 ile ilgili bütün düşüncelerimizi,sorunlarımızı paylaşalım.Notebook elime geçsin resimlerle detayları vereceğim.
    Umarım katılım çoook olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odincsoy -- 5 Nisan 2007; 18:53:47 >

• böle bir topik zaten var, hemde bunun hemen altındaydı.
    resimleri orada paylaşşırsan daha çok kişinin işine yarar düşüncesindeyim.
  • evet o topiğin olduğunu biliyorum.bende katılmıştım ama o topiv paylaşım amaçlı değil ve bazı arkadaşlar karasızlğı abartmışlar.o üzden.şu an notebookumu aldım.öncelikle klavye çok güzel.sert falan değil.hemen yazıyor.optik mouse yüklemeye çalışıyorum.
  • evet o topicte hiç birşey paylaşılamadı, paylaşım ve kulüp gibi bir topic daha açalım demiştik, iyi olmuş, hayırlı olsun...
  • Linux yükleyen varmı bu cihaza, sorun çıkıyormu ?
    Insallah vardır vatanda yarım saate kadar gidip alıyorum
  • bu topiğe de bulaşayım.. arkadaşlar ben almayı düşünüyorum ne dersiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: unpop

bu topiğe de bulaşayım.. arkadaşlar ben almayı düşünüyorum ne dersiniz.

daha ne dicez yahu kaç aydır bişi alamadın sende, alsana artık bea, bana bile gına geldi sana gelmedi mi
  • ilk izlenimlerin gayet iyi.ses ve ısınma problemi yok.ses yok zaten.iyice ısınmaya başladım bu alete...
  • quote:

bu topiğe de bulaşayım.. arkadaşlar ben almayı düşünüyorum ne dersiniz.

bana kalırsa sen bişi alamazsın bu kararsızlıkla, sonuçta mezara götürecek değilsiniz, 3 sene sonra atacaksın sonuçta.
  • izmir tekmar'dan alcaktim stoklar bitmiş iyi mi
  • unpop kardeş bence tanıdığın bir bilgisayarcıya rica et bir köşede notebooku incele kendin bizzat test et
    yoksa kim ne dersedesin süphelerin olur
    ben acer notebooku 2 saat inceledim her tarafını
  • bu s430 siyah renkmi yoksa grimsi biseymi?internetten bakmak bi ise yaramiyo zira cok farkli kasalar cikabiliyo karsiniza.bende 5101 war onu arkadasa werip 14" bisi alma niyetindeyim.bu aleti arastiriyorum simdi.
  • iç yüzeyi gri dış yüzeyi siyah.
  • @odincsoy saol dostum..genel olarak memnunmusun ozellikle ekranindan? 1024X768 cozunurlukte (1280x800e isinamadim bi turlu zaten bu s430 desteklemiyo bu cozunurlugu) nasıl gorunuyo?ya bunu ya da packard bell'i alicam.simdiden saol yine..

edit:yazim yanlisi
    quote:

Orjinalden alıntı: odincsoy

iç yüzeyi gri dış yüzeyi siyah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebani666 -- 12 Aralık 2006; 14:09:47 >
  • ekran 14" olduğu için çözünürlük bu değerlerde yeterli geldi bana.bilmiyorum belkide daha iyi çözünürlükte olanlar vardır ama ben gayet iyi buldum.aslında bende korkuyordum ama iyi çıktı.çünkü fiyat çok cazip.bu msı değilde acer falan olsa şimdiye mağazalarda sıra olurdu.üstelik ben optik mouse,webcam,çantayıda yanında hediye aldım.840+kdv.vade farksız altı taksitle.

quote:

Orjinalden alıntı: zebani666

@odincsoy saol dostum..genel olarak memnunmusun ozellikle ekranindan? 1024X768 cozunurlukte (1280x800e isinamadim zaten bi turlu zaten bu s430 desteklemiyo bu cozunurlugu) nasıl gorunuyo?ya bunu ya da packard bell'i alicam.simdiden saol yine..

edit:yazim yanlisi
    quote:

Orjinalden alıntı: odincsoy

iç yüzeyi gri dış yüzeyi siyah.

• Evet bende az önce MSI S430 landım..
    Ankara Vatan bilgisayara gittim..Teşhirde bir ürün vardı, etiket fiyatı 899$ dı..Kampanya nedeniyle indirimle 764$+KDV ye aldım
    Depoda 1 tane, dükkanlardan birindede 1 tane vardı.Depodakini kaptım hemen

Henüz işteyim deneyemedim ama orada kurulum yapıldı biraz inceledim..
    Kasası çok güzel.Touchpad tasarımı, dış yüzey vs gayet hoş.Tuşlara bolca bastım, hemen yanda Sony Vaio , Ferrari filan vardı onlarada bastım, bi fark goremedim.Aynıydılar, yani sorun yok.

Notebookta en onemli şey, hafiflik..Çok DELL kullandım, çok küfrettim :)
    Bu cihaz oldukça hafif...AMD Turion 52 işlemci ve Geforce 6100 ü tasidkledim..Bu özelliklerde gerçekten çok iyi bir ürün.
    Kararsız olanlar karar verene kadar piyasada kalmayacak, sonra çok ağlarlar..

Bunun hemen yanında yine benzer özelliklerde ama Intel Core Duo lu, SATA olmayan diskli BenQ vardı, o 1100$ dı ve biraz büyük bi aletti.Kısacası kaçırmayın

Ankara Vatan 764$+KDV, 8 taksit peşin fiyata ama Card Finansa sadece..

• vay be abi çok ucuza almışın.serbest piyasa nede olsa...

quote:

Orjinalden alıntı: korayg

Evet bende az önce MSI S430 landım..
    Ankara Vatan bilgisayara gittim..Teşhirde bir ürün vardı, etiket fiyatı 899$ dı..Kampanya nedeniyle indirimle 764$+KDV ye aldım
    Depoda 1 tane, dükkanlardan birindede 1 tane vardı.Depodakini kaptım hemen

Henüz işteyim deneyemedim ama orada kurulum yapıldı biraz inceledim..
    Kasası çok güzel.Touchpad tasarımı, dış yüzey vs gayet hoş.Tuşlara bolca bastım, hemen yanda Sony Vaio , Ferrari filan vardı onlarada bastım, bi fark goremedim.Aynıydılar, yani sorun yok.

Notebookta en onemli şey, hafiflik..Çok DELL kullandım, çok küfrettim :)
    Bu cihaz oldukça hafif...AMD Turion 52 işlemci ve Geforce 6100 ü tasidkledim..Bu özelliklerde gerçekten çok iyi bir ürün.
    Kararsız olanlar karar verene kadar piyasada kalmayacak, sonra çok ağlarlar..

Bunun hemen yanında yine benzer özelliklerde ama Intel Core Duo lu, SATA olmayan diskli BenQ vardı, o 1100$ dı ve biraz büyük bi aletti.Kısacası kaçırmayın

Ankara Vatan 764$+KDV, 8 taksit peşin fiyata ama Card Finansa sadece..

• istanbulda nerelerde war?
  • ben de bugun almaya karar verdim ama ee Izmir'de yoook .
  • quote:

ben de bugun almaya karar verdim ama ee Izmir'de yoook .

izmir mağazasında stokta var yazıyor.. ahanda link http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=25289

yaa poff cardfinans nerden bulcam ben, 1290YTL yapıyor Cardfinansa üstelikte 8 taksit! Ya ben nakit alıcam diyorum ada 1370YTL o zaman dio, kartla almak daha avantajlı ne biçim olay bu ya!

Birine ben nakit versem kartından 8 taksit alsa bana olma mı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.