Şimdi Ara

uydunet 10 mbps internet+teledunya+kablotv ve kurulum aylik 20 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
16
Favori
10.405
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana cok guzel bir kampanya gibi geldi. yalniz adrese olan uyduneti kapatip ayni soyada baska bir uydunet acilmiyormus, acaba damadin falan ustune acilabilir mi?

http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,316

Yaza
    10 Mbps’ye kadar Eko Sınırsız Uydunet tarifesi + Teledünya Temel Paket + ilk 1 ay Teledünya Üst Paket + ilk 1 ay Sinema Kanalları ayda sadece 20 TL. Üstelik Kablo TV kurulumu, Uydunet ve Teledünya aktivasyonu da ücretsiz.

Kampanya kapsamında müşteriler; 10 Mbps’ye kadar (15 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacaklardır.

• Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

• 24 Ay taahhüt istenecektir.

• Taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar 15 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Temel Paket Teledünya + Kablo TV tarifesi 20 TL/Ay olarak uygulanacaktır

• 15 GB akk mi
  • 15 ten sonra?
  • sonra 3 mbpsye dusuyor diger ekosinirsizlar gibi
  • 15 cokmus 1.5 olsa tadindan yenmezdi..sebekelerin telefon paketleri ile yarisirdi iste o zaman
  • Bence çok fazla internet kullanmayanlar için fiyat muhteşem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu platformda adam gibi kanal kalmadı, TV için alınmaz, internet eh işte, ihtiyarlara uygun bence

• 25 gb olsa kurtarırdı

• can alıcı nokta 24 ay taahhüt olması bence.
  • modem yok sanırım ben kullanıyorum geçen sene yaptıydım 29 lira modem de içinde.
  • 3 mbps hiz nasildir arkadaslar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sycak fyrsatlardakilere uyan bir kampanya de?il ama e?e dosta, az internet kullanana önermelik süper bir kampanya

bence gündüz evde olmayypta ak?am gelip 1-2 haber okuyan, biraz nette gezip tozanlar için mis gibi kampanya.
    evde internet var my? var, hemde hyzly. televizyon var my? var. daha ne?
  • Bu yıldı galiba 29 liralık tarifesine geçtim, gayet memnunum.

Yalnız bu tarifede modem ve tivibu cihazı yok galiba. Geçicek olanlar iyice araştırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

3 mbps hiz nasildir arkadaslar?

hocam sıkıntı çekmiyorsunuz 720p video izliyorum bilgisayar 1080p kaldırmıyor hız testi yaptırmasam anlamam hızın düştügünü
  • yanıyor ciddi manada iyi fiyat
  • akklı olunuca bence hepsi aynı sadece hevesiniz kursağınızda kaldığı süre farklı o yüzden olsa hiç durmam geçerim...
  • Fiyat çok uygun akşamları giren kotasız bir internet bu fiyata sıcak fırsat bence

9 lira farkla modem ve uydu alıcı ya sahip olunuyormuş .

Geçen sene ki 29 la aynı kampanya olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rechargeable -- 26 Ağustos 2015; 22:14:04 >
  • Burda olsa düşünmem. Akknin düşüklüğüne takılmamak gerek bizde 50 varda ne oluyo 3 gün sonra yok buda 1 günde biter ama 60 yerine 20 tl vermiş oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdascac

Bu platformda adam gibi kanal kalmadı, TV için alınmaz, internet eh işte, ihtiyarlara uygun bence

hangi kanal eksik mesela ?

• Uydu net neden yaygınlaşmiyor? Hala memleketin %90 yerinde yok. Hiç bir yatırımları yok. Bu mu hizmet?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.