Şimdi Ara

Engelli Spor Extra Paketi İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün online işlemlerden paket ekle bölümüne giriyim dedim girdiğimde spor extraya engellide olsak 17 lira olarak veriliyor fakat baktığımda 8,5 lira olarak gözüküyor (ekte ekran alıntısıda var bakın) bu fiyat doğru mudur gerçekten ? Paket detayına baktığımda da lig tv 4 sd ve lig tv 4 hd'yi kanal olarak eklemişler ekte ekledim resmini fakat logosu yok daha bilgilendireyim istedim.

Engelli Spor Extra Paketi İndirimi Engelli Spor Extra Paketi İndirimi

• dostum gecen hafta 8,5tl olarak ekledım. benı merkezden aradılar sıstem hatası var dedıler paketi sizin uyelıgınızden çıakrtıyoruz dedıler ..1 tl faturama eklenecekmış..iş yerındeydım tartısmadım elemanla ama halen bende 8,5tl gozukuyor yıne eklemek istedigimde bu sefer son asamada 12,5 tl gozukuyor paketın fiyatı..elemanda bana 12,5 tl olacak demıstı..o hatayı duzeltemedıler sanırım..sizde eklemek isteyin..son asamada fiyat bılgısı verecek asagıdakı gıbı..eger paketı 8,5 ise hemen alın 12,5 ise siz bilirsiniz..ben ekım ayında almayı dusunuyorum nba euroleage tbl ispanya liginin en uygun oldugu zamanda alacagım..
    p.s. engelli için paket fiyatı 12,5 tl olacak sanırım..
    SPOR EXTRA PAKETİ
    14,97 TL
    2,47 TL 25.8.2015 - 2.9.2015
    12,5 TL 3.9.2015 - 2.10.2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 25 Ağustos 2015; 17:43:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

dostum gecen hafta 8,5tl olarak ekledım. benı merkezden aradılar sıstem hatası var dedıler paketi sizin uyelıgınızden çıakrtıyoruz dedıler ..1 tl faturama eklenecekmış..iş yerındeydım tartısmadım elemanla ama halen bende 8,5tl gozukuyor yıne eklemek istedigimde bu sefer son asamada 12,5 tl gozukuyor paketın fiyatı..elemanda bana 12,5 tl olacak demıstı..o hatayı duzeltemedıler sanırım..sizde eklemek isteyin..son asamada fiyat bılgısı verecek asagıdakı gıbı..eger paketı 8,5 ise hemen alın 12,5 ise siz bilirsiniz..ben ekım ayında almayı dusunuyorum nba euroleage tbl ispanya liginin en uygun oldugu zamanda alacagım..
    p.s. engelli için paket fiyatı 12,5 tl olacak sanırım..
    SPOR EXTRA PAKETİ
    14,97 TL
    2,47 TL 25.8.2015 - 2.9.2015
    12,5 TL 3.9.2015 - 2.10.2015

s.a yani spor ekstra paketi de digitürk engelliler içinde dahil olmuş durumda

bu spor ekstra paketi taahhütsüz olarak sunulacaktır değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 25 Ağustos 2015; 18:21:42 >

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar lig tv samıyonlar paketi film ile birliklte nekadar acaba kullanan arkadaslar hangı paketi kaç tl ye izliyorsunuz ıyı forumlar
  • giriş 10
    şampiyonlar 31
    film 11.5 liradan
    izlersiniz hd eklerseniz 7 lira daha fazla tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_egt

arkadaslar lig tv samıyonlar paketi film ile birliklte nekadar acaba kullanan arkadaslar hangı paketi kaç tl ye izliyorsunuz ıyı forumlar

+ üzerine sporsever + çocuk paketi + belgesel paketlerinin her birisinin fiyatıda 2,5 tl

giriş + 3 keyif paketi 17,5 tl + 31 tl şampiyonlar + 11,50 film + hd 7 tl : 67 tl ödersiniz
  • Mrb. Engelli indiriminden faydalanıp hd şampiyonlar paketi+spor ekstra almayı düşünüyorum. Fiyat ne çıkar acaba ?
  • işin aslını öğrendim engellilere özel spor ekstra paketi indirimli değil

ilk 2 ay 8,5 tl sonraki aylar 10 ay ayda 17 tl olarak ücretlendirlecek dedi müşteri hizmetlerini aradım sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 27 Ağustos 2015; 10:38:15 >
  • italya serie a'yı da aldı digiturk spor extra farz oldu diyebiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şükür ki idman tv ve az tv var. digiturkün spor extra paketi artı uefa ve şampiyonlar ligi bedava.azeri gardaşlarımıza teşekkürler. dt ye spor extra için para ödemekten kurtarıyor bizi

• 12,5 TL. spor extra engelli fiyatı arkadaşlar.
  • arkadaşlar giriş + şampiyonlar paketi + hd için ne ödüyorsunuz , birde taahhüt var mı ödediğiniz rakamlara . tavsiyeniz ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

arkadaşlar giriş + şampiyonlar paketi + hd için ne ödüyorsunuz , birde taahhüt var mı ödediğiniz rakamlara . tavsiyeniz ne ?

Ben giriş+şampiyonlar paketine 40,50 TL ödüyorum. Taahhüt yok engelli paketlerinde. Sadece HD alırsanız 12 ay taahhüt verebilirsiniz, o da 7 TL olur. Toplam 47,50 TL ödersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

quote:

arkadaşlar giriş + şampiyonlar paketi + hd için ne ödüyorsunuz , birde taahhüt var mı ödediğiniz rakamlara . tavsiyeniz ne ?

Ben giriş+şampiyonlar paketine 40,50 TL ödüyorum. Taahhüt yok engelli paketlerinde. Sadece HD alırsanız 12 ay taahhüt verebilirsiniz, o da 7 TL olur. Toplam 47,50 TL ödersiniz.

sağolun hocam. peki ben SD olarak giriş+şampiyonlar paketi istiyorum sizin gibi. peki bana receiver ve çanak anteni verecekler mi, ozaman taahhüt istemeyecekler mi, ben kullanmadığım zaman lig tv yi dondurmak istiyorum böyle nasıl olacak?

not : sıfırdan kurulum istiyorum, çanak ve receiverim yok. taahhütsüz mümkünmüdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 9 Eylül 2015; 15:17:47 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

quote:

sağolun hocam. peki ben SD olarak giriş+şampiyonlar paketi istiyorum sizin gibi. peki bana receiver ve çanak anteni verecekler mi, ozaman taahhüt istemeyecekler mi, ben kullanmadığım zaman lig tv yi dondurmak istiyorum böyle nasıl olacak?

not : sıfırdan kurulum istiyorum, çanak ve receiverim yok. taahhütsüz mümkünmüdür

taahhüt yok hocam dilediğiniz zaman iptal edersiniz ama dondurma işlemi 1.yıl dolunca 1 ay 2.yıl dolunca 2 ay şeklinde oluyor. ama dilediğiniz zaman lig tv yi kapatıp girş paketi ile devam edebilir dilediğiniz zaman lig tv yi geri açtırabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.