Şimdi Ara

Permaban yedim (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
5
Favori
11.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gwen gelicek misin gelmeyecek misin bir yazsan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusKarthusGG

Gwen gelicek misin gelmeyecek misin bir yazsan :)

Ben sana 4-5 saat önce özel mesaj attım bi baksan x)

• yazdım numaramı yaz whatapptan

• Forumdan da banlanmış

• g.o

• Ban ban ciki ciki ban ban

• An itibariyle banım kaldırılmıştır, kardeşimle birlikte. Riot hata yapmaz diyip, iyi ki banlanmışsın beter olcular bir iki alıntı yapsın da yüzleri kızarsın. Hepsinden nefret ediyorum ve asla unutmayacağım. Bana inananları da unutmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 23 Eylül 2015; 15:18:13 >
  • H.o bro ban bir çözüm değil

• Riot TR'nin yüksek winrate sahibi hesapları script veya drop varsayıp banladığı dönemde konuya atılan mesaj efsane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nauihS -- 23 Eylül 2015; 15:19:12 >
  • Hayırlı olsun bizde açtırdık banı usta hesap geri geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

ohhh drop hack scriptleri kullan kullan sonra durduk yere perma yedim...iyi olmuş ban atanların ellerine sağlık.kusura bak.sana iyi ağlamalar...

AHAHAHHAHAHAHHAHAJAHAHH ŞİMDİ SEN AĞLA ÇOCUK

• İnanmayanlar konuya bekleniyor.Riot haklıdır diyenler.Ne oldu o çok sevdiğiniz Riot tükürdüğünü geri yaladı.
  • Tekrar merhaba,

Geçtiğimiz günlerde, sistemimiz tarafından askıya alınan hesabını tekrar detaylı bir şekilde inceledik. Yapılan inceleme neticesinde istemci içerisinde değişiklik yapmadığına ve/veya sistem açığını suistimal etmediğine, karar verilmiştir.

Bu sebepten dolayı hesabına uygulanan disiplin işlemi de kaldırılmıştır. Biraz gecikmeli de olsa, adalet yerini bulduğu ve hesabına tekrar kavuştuğun için mutluyum!

Gelecekte benzer durumların yaşanmaması adına sistemimizi, titizlikle gözden geçirdiğimizi ve oyun deneyimini daha iyi bir hale getirmek için geliştirmeye devam ettiğimizi de eklemek isterim.

Anlayışın için teşekkür ederim.

ay çok hoş

eriyen lpler nolcak /:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flareon -- 23 Eylül 2015; 15:38:42 >
  • haha o sevinenler bi gelsin buraya rezil olsunlar utansınlar biraz. neymiş? herkes sizin gibi yeteneksiz değilmiş di mi arkadaşlar? şimdi gülen biziz

oley be.
  • hll qnq
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sad Amore

quote:

ohhh drop hack scriptleri kullan kullan sonra durduk yere perma yedim...iyi olmuş ban atanların ellerine sağlık.kusura bak.sana iyi ağlamalar...

benim çar sağlam olum ben niye ağliğim.en kötü ihtimal yan çar var a geçeriz.
  • quote:

quote:

quote:

Silver 5 hahahaha Hayır plat falan bekliyordum bu kadar konuşmaya da, silver ne? Şuna bronz diyelim hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 23 Eylül 2015; 18:01:00 >

• Hayırlı Olsun.
  • quote:

quote:

quote:

gümüş beş gümüş beş onbeş onbeş onbeş
  • Geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.