Şimdi Ara

Mediamarkt 100/1000 indirim kodu İşcepte

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
5
Favori
5.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşCep "Bana Özel" menüsünden Mediamarkt.com.tr mobil uygulaması veya mobil sitesine özel indirim fırsatı!

İşCep’te 10 - 24 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerli olan fırsat kampanyası ile Media Markt mobil uygulaması ve mobil sitesinden yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL anında indirim fırsatı sunuluyor.

İşCep’e müşteri şifresi veya parmak izi ile giriş yapan müşteriler, “Bana Özel” menüsünde görecekleri kampanya görseline tıklayıp ardından “Katılmak İstiyorum” butonuna basarak kampanya referans numarasını alabilir.

Kampanya Detayları:
    • Kampanya referans numarası 10 – 24 Ağustos 2015 tarihleri arasında İşCep’ten alınabilir.
    • Kampanyadan yararlanmak için kullanacağınız referans numaranızı İşCep’e müşteri şifrenizle giriş yaptıktan sonra “Bana Özel” menüsünde göreceğiniz kampanya görseline tıklayıp ardından “Katılmak İstiyorum” butonuna basarak alabilirsiniz.
    • Referans numarası tek kullanımlık olup 24 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır.
    • Referans numarasıyla Media Markt mobil uygulama ve mobil siteden Maximum Kart veya Maximiles ile yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL anında indirim kazanabilirsiniz.
    • Kampanya referans numarası tek siparişte kullanılabilir.
    • Kampanyaya Altın Mağazası ürünleri dışında kalan tüm ürünler dahildir.
    • Referans numaranızı, Media Markt mobil site veya uygulamasında “sepetim” sayfasında yer alan “İndirim kodu kullanımı” alanına yazarak kullanabilirsiniz.
    • Kampanyamız diğer kampanyalarla birleştirilemez.
    • İş Bankası ve Media Markt kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Mediamarkt 100/1000 indirim kodu İşcepte

• Cep telefonlarındakı indirimle birleşiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Cep telefonlarındakı indirimle birleşiyor

Çok iyi öyleyse teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Crizantem

Nasıl birleştirdin hocam? İki indirim kuponu eklenmiyor bende.

güzel soru
  • telefon indirimi nedir? 1000 liralık telefon alacaktım işbank kodu ile
  • Kodlar nasıl birleştiriliyor? Kodu başka kart ile yapılan alışverişlerde kullanabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 11 Ağustos 2015; 13:48:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Kodlar nasıl birleştiriliyor?

iki ucu birbirine denk getirip, kördüğüm yapıyorsunuz...
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    İyi yakalamıssın hocam değiştirdim mesajı bir sorum daha var.

Sonra gelen edit: Mobil siteden ve mobil uygulamadan maximum kart ile yapılan alışverişler diyor, başka kart ile deneyen olursa haberdar ederse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 11 Ağustos 2015; 13:53:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

İyi yakalamıssın hocam değiştirdim mesajı bir sorum daha var.

:)))
  • geyiği bırakın da birleştirme yapılıyorsa onu söyleyin, burada 2.3 lük zenfone 2 yok işin kötüsü..
  • telefon indirim kodu neki? varsa yazın bari
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Sitesinde telefonlarda gezinirken kod çıkıyor hocam, bu telefona öze 100 tl anında indirim kodu gibi. Konusu vardı.
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    hee ben gezdim hiç çıkmadı demekki zenfone 2 ye vermiyor. neyse biraz daha gezinelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Cep telefonlarındakı indirimle birleşiyor

9 agustosta bitmedi mi o kampanya? Devam edıyorsa nerden bulurum yenı kodları?

• sony xperia z2 için KPL1508GSM100
  • Kodlar birlesiyor mu deneyen oldu mu? Aciklamada birlsmez yaziyor.. z3 compact veya note 4 almayi dusunuyorum. Sitede dolasiyorum ama indirim gelmiyor.. gelen varsa paylasabilir mi?

• Kod 1: KPL1508GSM200

Kod 2: KPL1508GSM250

bu kodlarsa işe yaramıyor
  • Bana özel menüsünü göremiyorum

Yardimci olabilecek var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

Bana özel menüsünü göremiyorum

Yardimci olabilecek var mi

Öncelikle işcep güncel sürüm olmalı.
    Sonrasında müşteri no şifre ve cep anahtar girişini yaptıktan sonra en altta bana özel kısmından kodu alabilirsiniz.
  • Windows Phone için bana özel yok. Android lazım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.