Şimdi Ara

Hayatim Boyle gecti ve geciyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iki tarafım var benim ; biri gündüzleri etrafa ışık saçan, eğlenceli kişi. diğeri ise gece çökünce ortaya çıkan karamsar kisiyim ben,21yasimdayim hayatim boyunca hic sevilmedim hep yalan dolan insanlar isleri olduklari zaman sevmis gibi yaptilar 21yildir hic kimse tarafindan sevilmedim keske bu duyguya ihtiyacim olmasaydi hissetmeseydim ama hergece karanlik bastiginda bu duygu eksikligi yuzunden aglamaya calisiyorum bazen agliyorum rahatliyorum,keske hep cocuk kalsaydim tek derdim oyuncuklarim olsaydi buyudukte noldu bu sefer beni oyuncak haline getirip oynadilar.ben insanlara deger verdikce onlar beni enayi yerine koydular biktim artik deger bilen biri cikmadi karsima,kimi sevdiysem hoslandiysam hep arkadas olarak gordu ben seni kaybetmek istemiyorum arkadas olarak kalalim dediler ve sonra gittiler ve ben gene sevgiye muhtac kaldim kimsenin hayatinda basrol yada yedek oyuncu bile olamadim hep seyirci olarak arkadaslarima hep imrendim o birbirlerini sevmelerini korumalarini ama sadece seyrettim hic benim sevecegim koruyacagim ne bilim iste oyle biri olmadi neden benim neyim eksik neyim insanlara deger vererek yanlis mi yapiyorim tek sucum bu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayni durum. 2-3 sene onceye kadar bende de aynisi vardi.

Cevabi basit kimseye deger verme gereginden fazla deger verme falan demiyorum, hic deger verme milleti isine geldigi gibi kullan diger turlu kullanilan sen oluyorsun.
  • Hayat korkarları sevmez kardeş. Kusura bakma ama sen korkaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum gife aşırı fazla güldüm lan niyeyse of çok komik lanet olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: emure

Hayat korkarları sevmez kardeş. Kusura bakma ama sen korkaksın.

Kusura bakilcak bisey yok ama neden korkak oldugumu düşünüyorsun merak ettim ?

• Aynı ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

/>

Resepsiyon da yıkılan yarı kel amca sen misin ?

• Takam kafana
  • 4S.

Her alanda 4S.

Seven öpülür,öpen sevilir.(Öpmeyi anladınız siz burada yazarsam şimdi banlanırım).

Her alanda 4S geçerli bu hayatta.Okulda,sokakta,işte,aşkta,siyasette,evlilikte.Her alanda.Alttan alan altta kalır.
  • boşver takmamaya çalış zamanla unutursun yeni bi sayfa açmaya çalış aynı sayfayı okumaktan yazıları ezberlemişsin artık yeni sayfaya geç ki yeni yazıları görebilesin

mizah show
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

/>

Barmen gülüyomu ağlıyomu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü ne kadar mutlu ettiysek o kadar yalnız kaldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veyseldln -- 6 Ağustos 2015; 3:32:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.