Şimdi Ara

Kızlarda Kanka Ayağına Yatar Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir kız arkadaşım var sadece arkadaşız şuan daha doğrusu kankayız kızın değişiyle. Ama bana kız sevdiğini söyliyemediği için kanka dediğini düşünüyorum. Bunun nedeni ise sürekli fotoğraf çekmeler, Çok yakışıklısın demeler, Kıskanmalar , Sarılmalar ve daha bir çoğu. Ama ilk kez bir kız kankam olduğu içinde yanlış anlamış da olabilirim. İşte tamda bunların cevabını dhde alacağıma eminim. Lütfen düzgün cevaplar verin. Şimdiden teşekkürler.

• bugün kanka yarın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köpeğeyolgösterenadam

bugün kanka yarın...

banka
  • Kardeş iyi hoşta bunun tam cevabını dh den alacağına emin olma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köpeğeyolgösterenadam

bugün kanka yarın...
    Aynısı başıma geldi, kız çok ilgileniyordu ama kanka diyordu dedim ne ayak bu. Sonra başkasından öğrendim, hemen ilişkimi kestim. Kızın gideri vardı, çok şey yapabilirdim ama hafif fazlalıkları vardı. Ben böyleyim aga, 250 gr için kalleşlik yapmam. Zaten tipim değildi, ama sarışın, renkli göz, açık ten rengi ve açık ton dudakları olsaydı affetmezdim 4 sene oldu bu 8. sınıftan bir olaydı, kız şimdi yollu olmuş ama pişman değilim.
  • Seni gercekten kanka olarak goruyor olabilir hocam, çünkü bizim yazlıkta da aynı olay var. Bir de kendisi sevdigim kızdı, kankasıyla oyle gorunce soguttu resmen kendisinden.
  • Kız güzel
  • Amiller kullanıcısına yanıt
    İnşallah bunu bişey belli etmeden anlarım çünkü yanlış anladıysam kötü olur benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulation

Kız güzel

Sen onun arkadaşlarıyla tanışıyormusun, ağızlarını yoklayabilirsin. Biz aynı sınıftaydık ve kolay olmuştu öğrenmem.
  • quote:

Kız güzel

Ona biz karar veririz!

Şimdi hemen ss'i buraya atıyorsun, biz de değerlendirip uygun mu değil mi söylüyoruz.

En kötü özelden atıyorsun bana.
  • Emin olmadan hareket etme yoksa elinde patlar olan özgüvenini de kaybedersin.
  • Daha arkadaşlarıyla tanışma imkanım olmadı yani en yakın arkadaşlarıyla
  • Sence nasıl anlayabilirim belli etmeden ?
  • Benimde başıma geldi teklif ettim ilk olarak aramız biraz soğudu sonrada konuşmayı kesti
  • Daha teklif etmeyi düşünmüyorum biraz daha zamana bırakacağım ama sence biraz belli etmelimiyim bana yakışıklısın dediğinde sende çok güzelsin falan mı demeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChrisJohnMcCandless

Daha teklif etmeyi düşünmüyorum biraz daha zamana bırakacağım ama sence biraz belli etmelimiyim bana yakışıklısın dediğinde sende çok güzelsin falan mı demeliyim ?
    Hocam kızın fotoğrafını atsana pmden sakıncası yoksa, merak ettim. Tipten anlarım ben böyle şeyleri biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanfsm

quote:

Kız güzel

Sen onun arkadaşlarıyla tanışıyormusun, ağızlarını yoklayabilirsin. Biz aynı sınıftaydık ve kolay olmuştu öğrenmem.

ağızlarını yoklamak, "onu em" komutu değildir. yanlış anlaşılma olmasın lütfen
  • quote:

Daha teklif etmeyi düşünmüyorum biraz daha zamana bırakacağım ama sence biraz belli etmelimiyim bana yakışıklısın dediğinde sende çok güzelsin falan mı demeliyim ?

Sacmalama, sende aradan laf soktur. Iste senin gibi birini bulsam benimde bekarlik biter falan de. Hatta iyice risksiz oynamak istiyorsan direk "yakin zamanda kapabilirler beni bukadar yakisikli oldugum icin" falan de, reaksiyonlarini olc.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Outsider -- 23 Ağustos 2015; 5:34:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

quote:

Orijinalden alıntı: cihanfsm

quote:

Kız güzel

ağızlarını yoklamak, "onu em" komutu değildir. yanlış anlaşılma olmasın lütfen

Alıntıları Göster
    Bkz. Kanka ayağı .... ayağı.

• Uzatırsan işin yaş hemen teklif etmen lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.