Şimdi Ara

27 İnç Monitör Tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 27 İnç Full HD Monitör Arıyorum 500 Tl Civarına Yardımcı Olabilirmisiniz.

• adile1 A kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata ancak ikinci elde bulursun. İkinci ele bakmalısın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adile1

Merhabalar, 27 İnç Full HD Monitör Arıyorum 500 Tl Civarına Yardımcı Olabilirmisiniz.

bu fiyata ancak 21 inç alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: edipmahmutturunc

quote:

Merhabalar, 27 İnç Full HD Monitör Arıyorum 500 Tl Civarına Yardımcı Olabilirmisiniz.

700 civarı 27 inç 1 ms monitör buldum 500e arıyorum eminim bulabilirim en fazla 600e
    En ucuz 27" monitör, ViewSonic'in bir modeliydi. Model ismi aklımda değil ama. Ararken sadece bu markanın 27"lerine bakarsan, bulman daha kolay olur. Philips'in W-LED aydınlatmalı monitörlerinin fiyatları da pahalı değil ama 600'e bile zor. En düşük 650 civarı mıydı ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

En ucuz 27" monitör, ViewSonic'in bir modeliydi. Model ismi aklımda değil ama. Ararken sadece bu markanın 27"lerine bakarsan, bulman daha kolay olur. Philips'in W-LED aydınlatmalı monitörlerinin fiyatları da pahalı değil ama 600'e bile zor. En düşük 650 civarı mıydı ne?

vatan pc gidip inceledim 27 inç çok büyük geldi benim 19 inçlik monitörüm yanında çocuğu gibi duruyor 27 inç doğru bir seçim olur mu gözleri bozar mı ? yoksa 24 inç falan mı alsam yada 21 inç ?
    22-23-24" fazla fazla yeterli. Hele bi de ucuz değil de, iyi bi 22-23-24" model alırsan, hem memnun kalırsın, hem de uzun süre kullanırsın.

Şunlardan biri al mesela
    - Asus VX228H, VX238H
    - ViewSonic VX2252
    - Dell S2340L
    - Acer S236HL ve G serisi
    - Philips'in sonu /00 diye biten modelleri
    - BenQ RL2240HE

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: edipmahmutturunc

quote:

700 civarı 27 inç 1 ms monitör buldum 500e arıyorum eminim bulabilirim en fazla 600e

VIEWSONIC 27 almanı tavsiye ederim.
  • Az önce 550TL Viewsonic 27" rastladım. Hepsiburada veya Vatan olabilir. Bulamazsan bakayım.
    Düzeltme : Stok YOK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 6 Eylül 2015; 21:49:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

hocam evet 600 700 lira arası değişiyor. ama stok durumu yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.