Şimdi Ara

Adsl kotası çabuk dolanlar baksın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba beyler, başlık biraz yanlış, şimdi beyler 24 Mb' internetim var TTNET Daha ayın 3. 4. günü 75 G.b Kotayı Aşmış oluyorum, Hiçbir şekilde kameralı görüşme video film, skype vb. programlar kullanmıyorum indirmede yapmıyorum sadece online oyun oynuyorum her ay internetimin geldiği durum bu 20 g.b kotayı aştığı için şikayetçi olanlar bi baksın istedim, ( netimi sdece tek pc den ben kullanıyorum wifi vb. kapalı )
     Adsl kotası çabuk dolanlar baksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lOkanArsLan45 -- 25 Temmuz 2015; 6:02:10 >

• Güncel
  • görüpte iplemeden geçmeyin fikir sunun
  • Şifreni değiştir, virüs taraması yap.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi kotan doldu dolmasınada upload bile 63gb bizdeki hızlarla bunu yapman için bilgisayarın günlerce açık kalması gerekiyor ya o akıllı çubukmudur nedir onda bir sıkıntı yada senin neti fena sömüren birileri var modem kablosuzsa tüm şifreleri değiştir modem arayüz şifreside dahil bak bakalım ne olacak.
  • biraz ezber cevap olacak lakin, üstte belirttim, Modemim kablosuz ağı kapalı sadece kablolu bağlnbilinir, ve tek PC kullanıyorum oda bende, üstteki arkadaşın dediği gibi PC'ım günlerce açık kalıyor başka programlada bktım aynı şekil, TTNet i arıyorum bizden kaynaklı değil diyor, indirme vb. yapamama rağmen nasıl bu kadar oluyor sırf bunu denemek için pc yi formatlayıp sdece bu programı kurmuşlugum var virus vb. söz konusu değil başka birşey var, 24 MB internet parası veriyorum 2. gününde 3 MB düşüyor 28 gün 3 MB kullanıyorum nasıl iş bu ? ( neti tek başıma kullandıgımdan eminim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lOkanArsLan45 -- 25 Temmuz 2015; 11:05:22 >
  • Güncel
  • lOkanArsLan45 L kullanıcısına yanıt
    Tamam güzel demişsin kablosuz kapalı tek kullanıyorum format attım v.b. tel gibi değilki bu dsl bir hatta 2 tane modem olsun başkası kullansın diyecem başka pc deneme şansında yoktur diyecek kelamım kalmadı ne yazıkki..
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle diyicem :) teşekkür ederim ilgilendiğin için
  • güncel.....
  • şöyle bir kontrol yap
    1-ilk önce bu kaç aydır devam ediyor
    2-akıllı çubukla ttnet online merkezden şifrenle girip bak kota sorgulama sonuçların aynı mı?
    3-birde bilgisayarın kapalı iken modemin adsl ışığını kontrol et bir şey indiriliyor mu diye?
    4-eğer bunlardan bir sonuç çıkmazsa hat kontrolü yap eve gelen kabloları falan araştır
    5-son olarak hattında kaçak bir bağlanma olsa hız düştüğünde 3 mbs 'yi de alamaman lazım
    benden bu kadar...
  • birisi wifini heklemiş olabilir mac filtreleme ile sadece kendi bilgisayarını kabul ettir + Ayrıca arayüz şifreni değiştir
  • Netlimiter yükle hangi program ne kadar veri kullanmış görebiliyorsun. Veri kullanımı çok gözükmediği halde kotan doluyorsa modemden bağlı bilgisayar ve telefonlara bir bakarsın .
  • Hocam modemin bütün şifrelerini değiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • afedersiniz ama hepiniz bi konuya değinşiyorsunuz, diyorum sadece benim bilgisayarım kullanıyor modemi başka hiçbir şekilde bağlanaamazlar mac wifi arayüz vb. herşey kapalı :@
  • Köse Mihal kullanıcısına yanıt
    5 6 aydır böyle, 24 mbs internetim vaar faakat 2. günde 3MB düşüyor, dediğin herşeyi yaaptım hiçbir ters durum yok bilgisayarı kapattımmı ışık yanmıyor,
    http://i.hizliresim.com/2kkaAN.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lOkanArsLan45 -- 1 Ağustos 2015; 13:41:57 >
  • lOkanArsLan45 L kullanıcısına yanıt
    6 aydır böyleyse ve değişmemişse bir sorun var demektir.
    burda hiç uğraşma haftanın ilk iş günü telekom müdürlüğüne git mağdur oldugunu anlat bu şartlarda interneti kullanamayıp boşuna para verdiğini belirtip bir çözüm bulmalarını iste.
  • Internet Kullanıcı adı ve şifreni müşteri hizmetlerinden değiştir modeme reset at modemin Wi-Fi özelliğini kapat masaüstü kullanıyorsan laptop ise Wi-Fi aes ve tkip şifreleme ve şifreni uzun ve Sayı Yıldız büyük harf felan yok halen sorun varsa ya Telekom'da sorun vardır yada ankastre kurundan başkası kendi evine çekiyordur bir çok ihtimal var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 1 Ağustos 2015; 14:23:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köse Mihal kullanıcısına yanıt
    anlatıyorum lakin bizden kaynaklı değil girdğinz sitelerdendir diyor, film video izlemem oyun indirmem.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    anlamamakta ısrar ediyorsun, kablolu tek başıma kullanıyorum modem wifiye kapalı mac filtreli şifreleri değişik üstte 10 kişi aynı şeyi yazmış zaten ne gerek var tekrar yazmana ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.