Şimdi Ara

Windows Phone için Dropbox güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bulut depolama sektörünün önemli ismi Dropbox, Windows Phone uygulamasını 2.2 sürümüne güncelledi.

iOS ile Android yanında Windows Phone için geliştirilmiş özel bir uygulaması da popüler bulut depolama servisi Dropbox, Windows Phone platformunda yayınlanan en son sürümüyle ise ilk olarak tamamen indirmeye gerek kalmadan video oynatma desteğine kavuştu. Aynı zamanda birçok hatadan da kurtulan uygulama, sık kullanılan dosyaları daha etkili bir şekilde gözler önüne seriyor, arkadaşların davet edilmesiyle ekstra depolama alanı veriyor, internet bağlantılarını kaydedebiliyor ve son olarak internet kısaltmalarını kendi içerisinde açabiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan Dropbox'un Windows Phone uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. 

• Bu programla kişileri yedekleyebiliyor muyuz? WP'de kişi yedekleme bulamadım var mıydı acaba başka yolu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Bu programla kişileri yedekleyebiliyor muyuz? WP'de kişi yedekleme bulamadım var mıydı acaba başka yolu?

Telefonu Microsoft hesabınız ile kullanıyorsanız kişileriniz otomatikman Hotmail hesabınıza yedeklenir.http://people.live.com adresinden kontrol edebilirsiniz. Yeni telefon alındığında veya telefon sıfırlandığında aynı Microsoft hesabı girildiği taktirde aynı kişiler geri gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Bu programla kişileri yedekleyebiliyor muyuz? WP'de kişi yedekleme bulamadım var mıydı acaba başka yolu?

Telefonu Microsoft hesabınız ile kullanıyorsanız kişileriniz otomatikman Hotmail hesabınıza yedeklenir.http://people.live.com adresinden kontrol edebilirsiniz. Yeni telefon alındığında veya telefon sıfırlandığında aynı Microsoft hesabı girildiği taktirde aynı kişiler geri gelir.

Androis veya iOS cihazlara da alabiliyor muyuz rehber yedeğini hocam?

2. sorum da dropbox hakkında, kişileri yedekliyor mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Androis veya iOS cihazlara da alabiliyor muyuz rehber yedeğini hocam?

2. sorum da dropbox hakkında, kişileri yedekliyor mu?

Ayarlar -> Hesap Ayarları -> Hesap Ekle kısmından Microsoft hesabı veya Microsoft Exchange hesabı ekleyince oluyor sanırım, bizzat denemedim. Dropbox kişi yedekleme hakkında bilgim yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.