Şimdi Ara

Asus Pegasus 2 Plus akıllı telefon resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus Pegasus 2 Plus akıllı telefon resmiyet kazandı

ZenFone serisi ile iki yıldır yükselen bir ivme yakalayan Asus'un giriş seviyesine hitap eden diğer bir serisi daha var ki o da Pegasus. ZenFone tasarımını aynen benimseyen Pegasus genelde Çin pazarına yönelik olarak satılıyor. Seriye şimdi yeni bir model daha eklendi. 

Pegasus 2 Plus X550 adındaki model seriye biraz daha üst seviye bir hava katacak gibi görünüyor. Zira 64-bitlik Snapdragon 615 yongasetinden gücünü alan model 5.5 inçlik Full HD ekran ve 3GB RAM barındırıyor.

Arka kısmında 13MP çözünürlüğünde, ön kısmında 8MP çözünürlüğünde bir kamera bulunan model 3030mAh gücünde batarya, Android 5.1.1 işletim sistemi ve Zen UI kullanıcı arayüzü şeklinde diğer özelliklere sahip. 

Donanımı ile ZenFone serisine rakip olabilecek seviyede olan Pegasus 2 Plus, şimdilik sadece Çin sınırları içerisinde satılacağı için satışları fazla baltalamayacak gibi görünüyor. Cihazın fiyatı bilinmiyor.  

• yeni htc olacak asus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarşist69

yeni htc olacak asus

İkisi de Tayvanlı ikisi de kalın çerçeveleri seviyor.Katılmamak elde değil!Demek ki Tayvan halkı kalın siyah çerceveli gözlük seviyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus kullanıyorum ama tasarım ve pil sıkıntı malesef.
  • Asus Pegasus 2 iyiydi. Ama nedense buralara gelmiyor..

• "Giriş seviyesi" için ne de güzel özellikleri var......

• quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

"Giriş seviyesi" için ne de güzel özellikleri var......

aynen öyle. Giriş seviyesi dediğin 1 gb ramli telefona denir. Orta seviye cihazda olmayan ram ve diğer özelliklerle giriş seviyesi yapmışlar.
  • zenfone 5 kullanıyorum ve 700 liraya tam bir fiyat performans ürünü bence tek sorun pil

edit: şimdi bir ivme kazandı diye asus ne çıkarırsa almak mantıklı değil iyice araştırıp alınmalı belki piyasada 100 lira pahalı ama daha kaliteli ürün vardır ki bazen denk geliyor ben mesela huawei alacaktım modeli hatırlamıyorum ama 650 lira civarındaydı ama 50 lira fazla verdim asus aldım iyiki de almışım diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenbergus -- 14 Temmuz 2015; 12:56:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.