Şimdi Ara

Türkçe Dublajlı True Detective

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tavsiye ederim. Rust'ı böyle izlemek farklı geldi.

Rust'ın "Eğer bir insanı doğru yolda tutan tek şey ilahi mükafatsa, o kişi adinin tekidir'' repliğini, ' Eğer biri,sadece Tanrı'nın kendisini ödüllendireceği için kendine hakim oluyorsa, o adam beş para etmez kardeşim' diye çevirmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Link atabilirmisiniz hocam.

• Dublaj türkçesi

• Hönkürdüm

• Olmamış.. Beş kuruş etmez kardeşim demeliydi.
  • Dizimaxte veriyorlar hocam.

Ayrıca Tr dublajlı dizi izlemek saçmalık abi, film neyse de bu digitürk'ün dublaj kalitesi iyi değil karaktere ses hiç olmuyor bir de zaten orjinal izlediysen önceden yadırgıyorsun.

• dublaj ne ya dublaj mı izlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga K.

Dizimaxte veriyorlar hocam.

Ayrıca Tr dublajlı dizi izlemek saçmalık abi, film neyse de bu digitürk'ün dublaj kalitesi iyi değil karaktere ses hiç olmuyor bir de zaten orjinal izlediysen önceden yadırgıyorsun.

Ben kendim için değil babam için sordum kendisi böyle dizileri sever altyazılı film dizi izleyemiyor ve ona göre muhteşem geliyor dublaj ne yapabilirim ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut tabak mı seslendirmiş?
  • Klavye yargıçları yine iş başında
  • bende m1080p var.dublajli izlemek istiyorum
    tr ses linki lazim bulan var mi

olmaz sa dublajli 360p video sunu indirip sesini alacam ama idm video linkini bulamiyor sorun nedir acaba?

• m1080P izleyeceğine, HDTV/WEB-DL 720P izle daha iyi. m1080P'de çözünürlük 1920x1080 olsa da, görüntü kalitesi (bitrate) DVDRip'ten hallicedir. 21/23 inch ekranlarda izlersen farkı anlamazsın ama 80/100 ekran televizyonda açarsan görüntü kalitesinin ne kadar kötü olduğunu anlarsın. Ha birde 360p videolardan ses çıkarma, saçma sapan 20 30 kbps ses kalitesinde dublaj falan izlenmez.

Sana tavsiyem internette True Detective'in 720P DUAL (TR/EN) sürümleri mevcut, onları indirip izle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfallen

m1080P izleyeceğine, HDTV/WEB-DL 720P izle daha iyi. m1080P'de çözünürlük 1920x1080 olsa da, görüntü kalitesi (bitrate) DVDRip'ten hallicedir. 21/23 inch ekranlarda izlersen farkı anlamazsın ama 80/100 ekran televizyonda açarsan görüntü kalitesinin ne kadar kötü olduğunu anlarsın. Ha birde 360p videolardan ses çıkarma, saçma sapan 20 30 kbps ses kalitesinde dublaj falan izlenmez.

Sana tavsiyem internette True Detective'in 720P DUAL (TR/EN) sürümleri mevcut, onları indirip izle.

m1080p indirmistim zaten 850 mb tanesi 23 inclik ekranda muthis gorunuyor 720p web daredevil'e gore cok iyi.
    bahsettigin 720p en/tr olanin linkini pm den atabilir misin

• o nasıl dublaj
  • rust orijinal sesi için izliyorduk ne diye dublaj izleyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettim şimdi. Bir vidyo çekip atar mısın?
  • Arkadaşlar diziay adlı bir sitede var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.