Şimdi Ara

2011 HONDA CİVİC DEN 2010 ACCORD A GEÇİLİRMİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2011 civic elegance 47 bin km de otamatik ve ekstra brc lpg deri döseme ve cylone navigosyan var aracim hatasiz guzel para ediyor.
    2010 model accord bakiyorum aracın içine oturdum çok etkilendim izmit haldiz honda da sifiri vardi showromda araba yok yok sizce düsuk km de ikince el accord la civic degişilirmi ? Bir yandan da diyorumki biraz daha para biriktirip 2012 c180 2012 3.16i f30 veya a4 1.8 tfsı mi almaliyim suan 75 bin tl ye kadar limitim var bu son saydiklarim 95 bin 100 bin tl arası düşünceleriniz benim için önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aga ne güzel araban var. Deymez bence kendini zorlamaya

• Seaside Rendezvous kullanıcısına yanıt
    Accord da güzel araba değilmi ne biliyim çok hoşuma gitti farklı geldı civic e göre + ları eksileri olarak kiyaslamak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: goodyear41

Accord da güzel araba değilmi ne biliyim çok hoşuma gitti farklı geldı civic e göre + ları eksileri olarak kiyaslamak lazim

accord sizi mercedes bmw kadar mutlu eder kardeşim.hatta alacağiniz 2.eldeki mercedes ve bmw lerden daha konforlu ve kaliteli tank gibi araçtir.motoru şanzimanina ölüm yoktur.lpgye de tam uyumlu mis gibi.alin hiç düşünmeden tank gibi araba
  • Bende de fd6 civic var ama ondan sonra accord almak çok fazla + vermiyor. 152 torktan 190 A çıkılıyor ama vergi artıyor, D sınıfına göre de bagaj hacmi düşük denebilir. Accord 1.6 dizel olsa olabilir di.
    Alacağınız accord civic den 200 kg daha ağır ve öyle aman aman bir performans vermeyecek. 75-85 bin lira aralığında güzel 2007 ve üstü e200 bulunsa işte o zaman değer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koşa koşa geçilir hem de
  • Segment farkını tam hissedersiniz, yalıtım olarak da civic ile kıyaslandığında çok önde. Temiz bulduysanız kaçırmayın, şu anda sizin civic piyasası çok çılgın. Yeni kasa fiyatına 4-5 yaşında satılıyor...

• Hocam şuan sizinle aynı düşüncedeyiz. Bende imzamdan ki aracı satıp accord almayı düşünüyorum, arabamı alalı çok olmadı, arabamdan da memnunum ama şeytan dürtüp duruyor. İkinci El çok temiz, güzel paralara accord var.

Accord alırsanız sizi sadece yakıt ve vergisi üzer geriye kalan herşeyiyle memnun eder,birde arka diz ve baş mesafesi D sınıfı olmasına rağmen biraz dar, benim boyum 180cm başım tam sınırda. Motoru çok güzel 0-100 değeri 11saniye olmasına rağmen hissiyatı hiç o kadar uzun hissettirmiyor, motor 100 km hızdan sonra çok canlı ve ara hızlanması güzel. Ses sistemi bence çok kaliteli ve başarılı. Koltuk ısıtması, anahtardan camların ve sunroofun kapanması gibi insanı şimartan özellikleri var.

Sonuca gelirsek yakıt ve vergi sıkıntı değilse alınır, paşa paşa binilir.

Edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nonstop92 -- 30 Haziran 2015; 23:46:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nonstop92

Hocam şuan sizinle aynı düşüncedeyiz. Bende imzamdan ki aracı satıp accord almayı düşünüyorum, arabamı alalı çok olmadı, arabamdan da memnunum ama şeytan dürtüp duruyor. İkinci El çok temiz, güzel paralara accord var.

Accord alırsanız sizi sadece yakıt ve vergisi üzer geriye kalan herşeyiyle memnun eder,birde arka diz ve baş mesafesi D sınıfı olmasına rağmen biraz dar, benim boyum 180cm başım tam sınırda. Motoru çok güzel 0-100 değeri 11saniye olmasına rağmen hissiyatı hiç o kadar uzun hissettirmiyor, motor 100 km hızdan sonra çok canlı ve ara hızlanması güzel. Ses sistemi bence çok kaliteli ve başarılı. Koltuk ısıtması, anahtardan camların ve sunroofun kapanması gibi insanı şimartan özellikleri var.

Benide seytan durtuyor yakit en fazla 2 litre farkeder lpg olcagı için üzmez vergi dilimi de 7-11 yaş arası olcagı için sıkıntı yaratmicak beraber alalım 2 tane :))

• Acocrd len bu boru değil Civic nedir?Accord'un kalitesi,Konforu,Keyfi çok farklıdır Mercedes-BMW Tadında araçtır.İmkanın varsa tabanları güzel yağla koy deparı
  • kaç liraya alıcı buluyor aracınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodyear41

quote:

Orijinalden alıntı: Nonstop92

Hocam şuan sizinle aynı düşüncedeyiz. Bende imzamdan ki aracı satıp accord almayı düşünüyorum, arabamı alalı çok olmadı, arabamdan da memnunum ama şeytan dürtüp duruyor. İkinci El çok temiz, güzel paralara accord var.

Benide seytan durtuyor yakit en fazla 2 litre farkeder lpg olcagı için üzmez vergi dilimi de 7-11 yaş arası olcagı için sıkıntı yaratmicak beraber alalım 2 tane :))

Hocam çok güzel konuşuyorsunuz inşallah diyeyim. 2009 model beyaz renk 100.000km yi geçmemiş bir tane bulsam hemen şeytana uyacağım. Bakalım hocam ikimizinde hakkında hayırlısı olsun.

• Accord (yani Amerika'nın ACURA TSX'i), Mercedes C ve BMW 3'ün orta paketlerinden dahi daha başarılı bir makinedir.
    Onlardan çok daha güvenli, sağlam ve ekonomiktir.

Yağ / filtre haricinde neredeyse bakımı yoktur.

Siz boşverin bu Enver Paşa kılıklı Alman hayranlarını.
    Honda Accord, dünyanın en başarılı araçlarından biridir.

Selamlar...

• Bu civic piyasasina nolmus ya..
    Adam civic'ten c180 para eklemeden gececek sandim..

• Yıllık MTV farkini da göz önünde bulundurun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkenarjen

kaç liraya alıcı buluyor aracınız...

57 bin veren var aracim beyaz hatasiz ben 60 bin tl istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Accord (yani Amerika'nın ACURA TSX'i), Mercedes C ve BMW 3'ün orta paketlerinden dahi daha başarılı bir makinedir.
    Onlardan çok daha güvenli, sağlam ve ekonomiktir.

Yağ / filtre haricinde neredeyse bakımı yoktur.

Siz boşverin bu Enver Paşa kılıklı Alman hayranlarını.
    Honda Accord, dünyanın en başarılı araçlarından biridir.

Selamlar...

Yorumunuz için teşekkurler accord başka bir dünya

• Aracınıza 57.000 TL veren var ise hemen verip yerine alttaki araç alın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2011-honda-accord-2.0-executive-beyaz-otm-215128065/detay
  • 3 tane fd6 dan sonra accorda geçtim. Bugüne kadar civice boşa binmişim diyeceksinn. D segmentinde alınabilecek en iyi araba 70li rakamlara. Prins lpg bağladım 3500km benzinle gezdim yakıt ortalam 49 krş. 2037km lpg ortalamam 25.5 krş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msmrsn -- 1 Temmuz 2015; 1:42:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FursıonnMann

Aracınıza 57.000 TL veren var ise hemen verip yerine alttaki araç alın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2011-honda-accord-2.0-executive-beyaz-otm-215128065/detay

Km si yüksek biraz 60.70 bin üstüne çıkmıcam yalniz araç çok güzel duruyo ilanlara nie yazmazlar boya var yada yok die anlamam böyle ilanlara bakmam hiç

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.