Şimdi Ara

YARIŞ BİSİKLETİ İSTİYORUM TAVSİYELERİ ALİYİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kron xc250 kullanıyorum ancak memnun değiliml kardeşime vericem kendime yarış bisikleti almayı düşünüyorum max 700 tl bütçe ile kaliteli ikinci el bir yarış bisikleti olarak hangisini tavsiye edersiniz ?

şu nasıl olur fiyatı da uygun hemde 550 tl , pro birşey aramıyorum tamamen spor amaçlı...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-yk-bisikletten-kampanya-salcano-xrs-070-yaris-bisikleti-550-tl-215272645/detay

• bu bütçedeki bisikletler hakkında çok bilgim yok, ancak şunu söylemeliyim ki bu bütçeye sahip olup yol bisikleti alacak olsaydım linkini verdiğiniz bisiklet yerine ikinci el triban 3 bakardım.

şöyle düşünün, triban 3 mükemmel bir bisiklet olmayabilir ama linkini verdiğiniz bisikleti neredeyse hiçbir bisikeltçi alıp kullanmıyor ama triban 3 kullanan o kadar çok bisikletçi var ki. benim arkadaşım triban 3 ile bir günde bursa'ya gidip geliyor, 250km.
  • boyunuz 160cm mi? bu bisiklet ufak.
  • Dostum bu yol bısıkletı gorunumlu ıgrenc bır bısıklettır yarıs yol bısıkletı ıstıyorsan 1000 1500 den ucuz yol bısıkletı bulman zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

Kron xc250 kullanıyorum ancak memnun değiliml kardeşime vericem kendime yarış bisikleti almayı düşünüyorum max 700 tl bütçe ile kaliteli ikinci el bir yarış bisikleti olarak hangisini tavsiye edersiniz ?

şu nasıl olur fiyatı da uygun hemde 550 tl , pro birşey aramıyorum tamamen spor amaçlı...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-yk-bisikletten-kampanya-salcano-xrs-070-yaris-bisikleti-550-tl-215272645/detay

hocam bende eski mtbciyim 3-4 ay önce yol aldım. Yol bisikletinde önemli olan hafifliktir ama senin bu attığın salcano 12,5 kg falan geliyor. Mtb kadar ağır neredeyse. Bunun yerine 2. el triban 3 veya carraro falan var. Onlara bakardım daha hafif olur.

• Yarış bisikletleri pahalı maalesef.ama bütçenize en uygun bisiklet 2.el Triban3'tür.bütçeyi biraz arttırırsanız 950tl'ye salcano xrs040 var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.