Şimdi Ara

Bianchi rcx 230 hd 26jant yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bugun bianchi rcx 230 hd bisikletimi aldim test surusumude yaptim. Herseyden memnunum ancak imternette zoom maşayi cok kotulemisler ben birsey hissetmedim herhangibir soruna dair. Aldigim bisiklet dag ama ben cogunlukla sehirici surecegim ancak dagida senede bi 5 10 gun gorurki bende cok hirpalamam bisikleti ben acikcasi. Maşada ne gibi sorunlar cikabilir. Nasil bir bisiklettir memnun kalir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btrvysl -- 28 Haziran 2015; 4:25:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 ay sonra yayı deforme olur o zaman anlarsın. Takma kafana olmadı yeni maşa takarsın keyfine bak.
  • 2015 model aldim zoom masalarinda 2015inde sorun yok diyorlar ama icim rahat etmiyor yinede. Dedigim gibi sehir ici surecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: btrvysl

2015 model aldim zoom masalarinda 2015inde sorun yok diyorlar ama icim rahat etmiyor yinede. Dedigim gibi sehir ici surecegim.

Bisiklet camiasında her söylenene inanmayın. Çoğu kişi bozulmuş ile normal arasındaki farkı bile anlamıyor. yerinizde olsam bunu dert etmektense yorumları sallayıp keyif yaparım. ne kadar sorarsanız o maşa o kadar gözünüze batar.
  • Sagol dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.