Şimdi Ara

Kiralık Aşk | STAR TV | FİNAL (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.056
Cevap
6
Favori
22.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Domates

Guzelim diziyi batirdilar

Niye ? Gayet güzel gidiyor
  • delgado.11 kullanıcısına yanıt
    Bu bölüm fena değildi ama ilk 9-10 bölümü tekrar izlerseniz farkı anlarsınız.
  • Bu dizi yazın falan bakıyordum ne tutuyordu ya hatta diziler başladığında falan da reytingler şahaneydi şuan cidden berbat reytingler eğer 2.sezon olursa sezon ortasında final yapar bu dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Domates

Bu bölüm fena değildi ama ilk 9-10 bölümü tekrar izlerseniz farkı anlarsınız.

Aynen ben ilk 15 bolumu cok ozledim hele hele 13. Bolum efsaneydi bence elcin sangunun en guzel oldugu bolum oydu tabii o zamanlar daha guzeldi konu felan şimdi işin içine iş girince boyle oldu dizi artik napalim :D

• aboooo xdzxddxdxdxdxdxdxdx

defne brain FATAL ERROR DIDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

BLUESCREEN

DIDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

XDDXDXDXDXD DIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

FATAL ERROR
    FATAL ERROR
    FATAL
    FA
    F
    FA
    FAT
    FATA
    YETER

DEFNENİN BEYNİ

DIIIIIII DIIIIIIIII DIIIIIIIIIIIIIIII

• açıkçası fragmanı merak ediyorum
  • AGA NE OLDU ÖYLE YA FİKRET KEKOSU GELDİ DEFNE ADOBE SHOCKWAVE ABİJİM AMA ÖMER OKUMAZKI ONU KESSINLIKLE FİKRET OSONSORDO GODOP O MOKTOPO OLCOK ODO OKUMUCOK

defnenın kalçası bi büyüyo bi küçülüyo ne lan bu
  • aynen bende merak ediyorum ama defne ateş salcak iken- aklına mektup gelcek durcak defne kızamicak bence mal gibi kaldı ortada zaaaa DIIIIIIIIIIDIDIIIIIIIIIIIIIIIIIII :D
  • YALNIZ HALA 720P BULAMIYORUM NEYSE BU HAFTA ÇOH YOĞUNUM BİLEREK HAFTAİÇİ PROGRAMIMI YOĞUNLAŞTIRDIM Kİ HAFTA HIZLI GEÇSİNDE CUMA GELSİN DİYE AH ELÇİN SANGU NE HALLERE DÜŞÜRDÜN BİZİ ŞU KIÇINLAA

JOHN WHERE ARE YOU JOHN ABRUZZİİİİİİİİİ KAMEN MEEEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GilbertoRodriguez -- 8 Mayıs 2016; 1:27:08 >
  • bune lan savaş alanına çevirdim ortalığı xd
  • dostum fikretin bi şeylik yapacağını açıkçası bölümün başına anlamıştım çünkü konuk oyuncular kısmında adı geçiyordu ve haklı çıktım ne yazıkki
  • aynen bak ona dikkat etmiyorum ben hiç bide bana saçma gelen yazlığa gittiklerinde ömerlerin arabası neden arka bahçede bu adamlar ön kapı varken neden arkadan giriyorlar arkadan daha mı zevk alıyorlar anlamadım ki :D
  • yaseminde ayakkabı almaya gitti ayakkabısız çıktı dükkandan :)
  • Hadi canım oha

• noluyor ted sakin ol fragman felan çıktı da ben mi görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Bu dizi yazın falan bakıyordum ne tutuyordu ya hatta diziler başladığında falan da reytingler şahaneydi şuan cidden berbat reytingler eğer 2.sezon olursa sezon ortasında final yapar bu dizi.

Tüm gruplarda poyraz karayeli geçiyor bu dizi.Poyraz Karayel gibi kanalının en az izlenen dizisi de değil ama sana göre ne hikmetse Poyraz Karayel 3.sezonda devam edecek reytingler yükselecek bu diz bu sezon bitecek eğer sezon finali olursa da gelecek sezon reytingler dibe vuracak
    Ben sana olacakları söyleyeyim bu dizi bu sezon sezon finali olucak seneye de reytingler eskisi gibi olmasada yükselecek. Zaten reytinglerinin düşmesinde arka sokaklarında etkisi var. Geçici olarak arka sokaklar izleyen bir kesim de var. Poyraz Karayel ne olur bilmiyorum ama bence final olur
    Ayrıca
    Cuma günü yayınlanan prime time dizileri ve programları toplam 30 reyting almış
    Çarşamba günü yayınlanan prime time dizileri ve programları toplam 23.5 reyting almış. Bu her şeyi açıklıyor
    Şimdi git o leş dizinin konusunda post kas ki hem kendi mesaj sayın artsın hemde konunun sayfa sayısı artsın konu daha 120 sayfa olucak hadi koş 2-3 kişiyle birlikte yine gereksiz gereksiz mesajlar atın. Bu arada konuyu 2-3 kişiyle 107 sayfa yapmakta büyük başarı. Gerçi konudaki yorumların üçte biri senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirkozcuoglu -- 8 Mayıs 2016; 10:52:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirkozcuoglu

quote:

Bu dizi yazın falan bakıyordum ne tutuyordu ya hatta diziler başladığında falan da reytingler şahaneydi şuan cidden berbat reytingler eğer 2.sezon olursa sezon ortasında final yapar bu dizi.

Tüm gruplarda poyraz karayeli geçiyor bu dizi.Poyraz Karayel gibi kanalının en az izlenen dizisi de değil ama sana göre ne hikmetse Poyraz Karayel 3.sezonda devam edecek reytingler yükselecek bu diz bu sezon bitecek eğer sezon finali olursa da gelecek sezon reytingler dibe vuracak
    Ben sana olacakları söyleyeyim bu dizi bu sezon sezon finali olucak seneye de reytingler eskisi gibi olmasada yükselecek. Zaten reytinglerinin düşmesinde arka sokaklarında etkisi var. Geçici olarak arka sokaklar izleyen bir kesim de var. Poyraz Karayel ne olur bilmiyorum ama bence final olur
    Ayrıca
    Çarşamba günü yayınlanan prime time dizileri ve programları toplam 23.5 reyting almış. Bu her şeyi açıklıyor
    Şimdi git o leş dizinin konusunda post kas ki hem kendi mesaj sayın artsın hemde konunun sayfa sayısı artsın konu daha 120 sayfa olucak hadi koş 2-3 kişiyle birlikte yine gereksiz gereksiz mesajlar atın. Bu arada konuyu 2-3 kişiyle 107 sayfa yapmakta büyük başarı. Gerçi konudaki yorumların üçte biri senin

Biraz daha ağla ne olur ağla kudur

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirkozcuoglu

quote:

Ayrıca

2 lafından biri Poyraz Karayel dilinden düşmüyor demek ki zamanında iyi

• Hahahahahs fena vurdu he :D

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.