Şimdi Ara

Kiralık Aşk | STAR TV | FİNAL (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.056
Cevap
6
Favori
22.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok güzel diziydi. Yazara Meriç Acemi ye çok karıştılar. İnstagram daki son paylaşımına bakarsanız görürsünüz kadın sonu başka şekilde yazmış ama o sahne gerçekleşmiyor. Böyle böyle bitti dizi Ortaks Yapım cidden çöptü. Harcadı buna rağmen ortaya böyle iyi bir proje çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • finali hemen bitirelimde artık bitsin şu dizi diye bitirmişler. İsoyu falan havada evlendirmişler 4 yıl sonra nedir ya bence 3 bölümde kapatabilirlerdi
  • Hayır dizi 28 eylülde ikinci sezona başlıyor Ekim ayında final karatı çıkıyor Elçin Sangu ve Müjde Uzman son attıkları tweete bakın.

• Vay be, güzel muhabbetlerimiz oldu burada. Yeni bir dizide görüşmek ümidiyle. Esen kalın dostlar...
  • bu diziyi benim 11 yaşındaki ergen kardeşim izliyor la yapmayın beylerrrr 53 sayfa ne konuştunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

finali hemen bitirelimde artık bitsin şu dizi diye bitirmişler. İsoyu falan havada evlendirmişler 4 yıl sonra nedir ya bence 3 bölümde kapatabilirlerdi

Hiç olmadı bence de
  • Abi şarkıları açtım dinliyorum da çok güzeldi be cidden hele o ilk 15 bölüm. Şuan kanalın yeni dizisi kiralık aşkım en kötü halinden daha DÜŞÜK reyting alıyor. O derece. 4,5 reytingli diziyi bitirdiker ki 4,5 reyting az değil. Bu dizi 11 reytingleri gördü. Ortaks yapım katletti çok güzel diziydi.

• QualityDommage kullanıcısına yanıt
    aynen soundtrackleri güzel gerçekten
  • bir sonraki elçin sangu dizisinde görüşmek üzere

• Hort

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tekrarı yayınlanıyor tvde her gün. annem izliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D4FD080A1

tekrarı yayınlanıyor tvde her gün. annem izliyor
    Aynen aynen annen.

• ben doya doya moda izliyorum tatlım hatta suan sündüz eleştiriliyor kırmızı ispanyol giymiş aç bak bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D4FD080A1

ben doya doya moda izliyorum tatlım hatta suan sündüz eleştiriliyor kırmızı ispanyol giymiş aç bak bakalım
    Tatlım ne lan karı gibi seyler yazma

• peki

• bu arada elçin sangu hayatımda gördüğüm en çirkin kadın olabilir. zayıflığı severim ama bu kız anoreksik ve çok itici duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.