Şimdi Ara

24.000-28.000 TL ARASI ARAÇ ÖNERİSİ ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben 19 yaşındayım babamın araba hevesim yüzünden bi araba alma işine kalkıştık :)

24-28 Bin TL arası ki 28 bine çok yakın olmayacak şekilde araç önerileriniz nelerdir bu konular hakkında acemi ve yeniyim açık konuşmak gerekirse...

Beni çok gezdirecek ve uzun yıllar değişmeyeceğim kullanırken zevk alabileceğim bir araba arıyorum.

Aklımda ;
    Peugeot 206-307
    Opel Astra-Corsa
    Ford Fiesta
    gibi araçlar var fakat diyorum ya acemiyim önerilenirize açığım bana ilan olarak da yardımcı olabilirsiniz :)

Araç ve neden bu araç olduğu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim

• araç
    ford fiesta

neden
    marka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listeye puntoyu da ekle 2006-2009 aralığında güzel bir punto 1.3multijet bulabilirsin

• Fiat punto 1.3 multijet yada 1.4 tdci fiesta :)

• Punto için pek kaliteli araba değil diyorlar , şu sıralar birtane yaris buldum 2011 model 30 bin km de orjinal expertizli sadece sağ kapılar boyalı fiyat olarak kaça alabilirsem uygundur ? 1.33 Sol modeli ya da araç tutuluyor mu uzak mı durmalıyım ?
  • Laguna 1.6 privilege

• hb c sınıfı

citroen c4

alfa romeo 147

hb b sınıfı

grande punto

suzuki swift

toyota yarıs
  • dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    Şuan piyasa çok yüksek benimde aklımda olan modellere değinmişsin kardeşim , hb c sınıfı var aklımda fakat citröen çok elektronik arıza verir ve servisten başka yerde çözümü yoktur kolay kolay dediler , alfa romeo nasıl bir fikrim yok aklımda yüksek ihtimalli toyota yaris var fakat fiyatı şuan piyasanın bayağı üzerinde.Ayrıca yorumun için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkaya996

Şuan piyasa çok yüksek benimde aklımda olan modellere değinmişsin kardeşim , hb c sınıfı var aklımda fakat citröen çok elektronik arıza verir ve servisten başka yerde çözümü yoktur kolay kolay dediler , alfa romeo nasıl bir fikrim yok aklımda yüksek ihtimalli toyota yaris var fakat fiyatı şuan piyasanın bayağı üzerinde.Ayrıca yorumun için teşekkür ederim

piyasa hep yüksek zaten düşeceği yok. valla c segmentinde en dolusu c4 ve 147 bu paraya 2006 2007 modelleri alınabiliyor. arıza işini bilemiyorum genelde kulaktan dolma bilgiler duyuyorum bende. birde nissan almera hb modeli var ama onlar kadar dolu degil. 20-22 yede güzel dolu stilolar var ama modelleri biraz düşük 2004-2005 piyasa bu durumda bu aralar. toyota yarıs az yakan bir araba ama az yakmasının yanında koltukları çok rahatsız onuda belirtelim.

• Fabia 1.2 bakabilirsin veya colt olabilir
    İkisininde trigeri zincirdir dayanıklıdırlar
    Biraz araştırıp düşük km olanları bulabilirsen
    Uzun yıllar problemsiz binersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdal -- 23 Haziran 2015; 11:17:36 >
  • Bende o fiyatlarda araç arıyom. Aklımda punto ya da megane var.

• Punto olabilir fakat megane temiz bulmak çok zor 2010 model araba fiyatı istiyorlar neredeyse , ve açıkcası isterse arabanın önü olmasın ama iç dizaynı benim için çok önemli ve bu araçlarda böyle bir kaliteden söz etmek dahi hata olur diye düşünüyorum :)
  • merdal M kullanıcısına yanıt
    Fabia konusunda açıkcası tüm genel araçlarda halkımızın 1.2 araçlara garezi var bunun nedeni nedir anlamış değilim fakat beygir güçleri daha yüksek oluyor 1.3 - 1.4 motorlara göre fakat hem fiyat olarak hem de tercih olarak pek düşünülmüyor. Çok yakar diyorlar ve araba kalkmaz gitmez v.b yorumlar çok açıkcası
  • GÜNCEL
  • serdar_ibrahim eymen. kullanıcısına yanıt
    Puntoya merak sardım şu aralar dediğiniz gibi 2006-2007 lerde city arızası varmış bunun dışında eklemek istediğim bir düz olanları iki evo üç grande modelleri var hangileri tutuluyor veya hangilerini daha çok tercih etmeliyim yardımcı olabilir misiniz?
  • burakkaya996 B kullanıcısına yanıt
    Evo dedikleri yeni kasa olanlar çok güzel ama 28 bin bütçe ile bulunmaz temizi en tutulan grande punto olandır size tavsiyem 25 veya 26 bine 2008 modek grande punto almanızdır

• serdar_ibrahim eymen. kullanıcısına yanıt
    Haklısınız , şuan ne opel ne ford yüksek modelli birşey bulamıyorum seatlar kafamda hep soru işareti olarak kalıyor daha doğrusu tüm 1.2 motorlar.
  • Uzun süre değiştirmeyeceksen eğer 2003-2009 Alfa 147 yada 2009 üstü otomatik Colt öneririm. İleride sıkılırım değiştiririm diyorsan da yaris, jazz (otomatik) öneririm. Yazdığın araçlardan 2003-2006 kasa fiestayı kullanıyorum; yol tutuşu, ekonomiklik iyi ama önerdiğim araçların çok altında kalitede. Zaten satıp başka bir araç alma niyetim var.
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    2009 sonrası yeni kasa fiesta bulsam direk alıcam temiz boyasız değişensiz ama bu fiyat aralığında hep hasar kayıtlılar çıkıyor ve şu da aklımı çelmiyor değil internette çok güzel ilanlar var ama burdan kalkıp 1.000 km yapıp da boşa düşmek. Colt ve 147 yi hiç öneren olmadı nasıl araçlar inanın hakkında hiçbir fikrim yok ama araştırıp bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.
  • Arkadaşlar şuan piyasanın durumu bayağı karışık acaba sizce ne yapmalıyım ?
    27-29 bin TL arası maximum derecede zorlayabilirim kendimi araç önerileriniz nelerdir en azından 3 yıl en üst şekilde zevk verebilecek.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.