Şimdi Ara

Cevap: SAMSUNG GALAXY NOTE 4 (SM-N910CQ) *--ANA KONU -* HER ŞEY İLK SAYFADA **

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iki hafta önce asusa kızıp soluğu vodafone bayisinde aldım asusa kızıp diyorum çünkü aylardır zenfone 2 yi bekliyodum gelmeyince telefon almaya karar verdim ilk aklımda Z3 ve G4 vardı z3 küçük geldi g4 unde tasarımını sevmedim gözüme Note 4 takıldı daha önceden zaten arastırıp gelmıstım alternatıflerım arasındaydı. hemn note 4 ü aldım fakat telefon 3 gün sonra geldi. Kutudan cıkardım basladım bıraz kurcalamaya kamera ekran oyun pil ses derken bide baktım spen ekranın bır noktasına yazmıyor. Aman Allahım dedim ve gittim bayiye ordaki arkadas servise gönderelim yarın yenisi gelir dedi. gönderdik 1 gün dediği 30 güne çıktı neymiş samsung değişim telefonlarını koreden gönderiyomuş dün aldım diyorum yapacak birşey yok diyorlar. Samsungtan aradılar bir kaçdefa değişimi onayladık felan filan diye 13 gün oldu hala gelmedi dahada beklicem galiba koskoca samsungun elinde note 4 kalmamış. bende telefon hevesi kalmadı gelsede o telefonu hangi hevesle hangi merakla kullanırım bilmiyorum.zaten zenfone 2 nin lansmanıda yapıldı. :

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.