Şimdi Ara

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
118.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hitaf73

quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

arkdaşlar size sorduğum sorunun başka bi cvp var arkdaşlar 75 lik connectimle 190 yaptım rampa aşağı

hocam nasıl yaptın ben bu araçla daha 150 üzerini göremedim de..

yemin ederim kardeş adana antep otobanında eğimli yerde tık tık oturdu hatta dayanamayan bmw 3.20 soradan bnii geçti:D
  • Bende Denizli'den katılıyorum aranıza..

110PS olan arkadaşlarla forumdan/msn'den kontak kuralım,bilgilerimizi paylaşalım..

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA

• quote:

Orjinalden alıntı: NitRoJeN

Bende Denizli'den katılıyorum aranıza..

110PS olan arkadaşlarla forumdan/msn'den kontak kuralım,bilgilerimizi paylaşalım..

Hoşgeldin. 110 ps'lerin ön tarafı Çok çekici

• yav benım aracın canı cıktı 198 dıyene kadar 110hp le 75 lıkle nasıl yaptın yav okadar basıonuz barı bı resım bı vıdeo kaydetsenız keske
  • yaw bende düz yolda 160 yaptım daha gidermi, bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: NitRoJeN

Bende Denizli'den katılıyorum aranıza..

araban hayırlı olsun kardes ... benim arabanın aynısından almısın rengide aynı........güle güle kullan...

• Buyrun arkadaşlar 90 lık connect yalnız km kısmına ii bakın

http://www.otomax.com/_ikinci_el_arac_FORD_TOURNEO_CONNECTK210S18TDCi_578733.html
  • kardeş bizim yiğen çekti kardeş biras bozuk olsada çekti youtubeye bi ara koyuncam bugün koyma ihtimalim var.link veririm

zannedersem kesici girdi yoksa 200 yapardı bnde şaşırdım valla. hatta birazda virajlı bi rampa idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 7 Şubat 2007; 9:42:20 >
  • Ya biz otoyolda full yüklü 6 kişi hiç zorlamadan 160 yaptık zorlasak eminim 190 a dayardık

90 Ps bizimki

• http://www.youtube.com/watch?v=MCEf6OqXItY&eurl=

4 kişi artı yük vardı arabada buyrun iyi seyirler
    ama biras çeken titretmiş zoomladığımda 187-188 de falan yakalamış ama tık tık oturuyor yaaa.hantal diyenler kıskansın;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 7 Şubat 2007; 9:58:32 >
  • bu glx i olan arkadaş her yazısında connect glx değilse at gitsin gibi bir tutumu var

connectgücü tebrikler
  • tşk ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: SentemenT@L

bu glx i olan arkadaş her yazısında connect glx değilse at gitsin gibi bir tutumu var

connectgücü tebrikler

saolasın kardeş.kısmetse GLX alırsak onuda zirvelere tırmandırır 210 geçiririz;)
  • ya hocam hızlanacak bir yol olsun arkadada 2 kişi olsun 210 u 90 lık la bile yaparsın ama öyle bi yolda yokki
  • kardeş size bi şey söylşicem hepimizin gaz pedalları mekanizmalı ayarlı ama ilk çıkan yan kapı koruma çıtaları 3 taneli olan ilk serilerinki yaylı sistemmiş ve onlar felaket gidiyormuş ticari araç diye fazla hızlı olmasın diye mekanizmalı sistem koymuşlar onu değiştirme imkanı var ben düşünüyorum bilginize ayrıca doblo ve caddy de yaylı sistem olduğu için 200 ü dvirebiliorlarmış ayrıca doblo 200 gösterir ama yapmaz diyede bir şey duydum bunu bana söyleyen profesyonel bi kişi her arabayı A dan Z ye biliyor.

bilginize..
  • İzledim ve şaşırdım. Demekki 75'likler okadarda hantal değilmiş Dobloyuda iyi tokatlamışın hani
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow35

İzledim ve şaşırdım. Demekki 75'likler okadarda hantal değilmiş Dobloyuda iyi tokatlamışın hani

dikkat etmişin kardeş;);) valla 3.cü doblo ydu yediğim:D:D bi tane şahinde bi gidioduki görmeyin 170 le yavaş yavaş geçtim yanından
  • yakışır hocam devam

ama şunu unutmayalım hız için değil iş için kullanın

• elimiz ayağımız herşeyde yarıyor yaa.sonuçta connect gücü
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

http://www.youtube.com/watch?v=MCEf6OqXItY&eurl=

4 kişi artı yük vardı arabada buyrun iyi seyirler
    ama biras çeken titretmiş zoomladığımda 187-188 de falan yakalamış ama tık tık oturuyor yaaa.hantal diyenler kıskansın;)

ya hocam helal olsun ben daha 150'yi geçemedim 75 bg'likle

• quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

quote:

Orjinalden alıntı: hitaf73

benim ufaklık da bu yorumlarınızı bekliyorum

BENİMKİ DE BU RENK.HARİKA BİR RENK AMA Bİ DE ÇİZİKLERLE TOZU KİRİ ÇOK GÖSTERMESE.BAZEN AYTOZU GRİ ALMADIĞIMA PİŞMAN OLUYORUM.

Bu renk arabayı çok asil ve güzel gösteriyor. Bence arabada renk çok önemli.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.