Şimdi Ara

Küçük Kıyamet (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    KÜÇÜK KIYAMET : Şimdi Sinemalarda...İzleyenler yorumlarını yazsın.

Dikkat yorumlarınızda izlemeyenleri de düşünerek spoiler içerik vermekten kaçının.

FİLMİN SİTESİ

Küçük Kıyamet
    Yönetmen: Yağmur ve Durul Taylan

Oyuncular: Başak Köklükaya, Cansel Elçin, Binnur Kaya, İlker Aksum, Bora Akkaş, Ece Ekşi, Serra Görgünlü, Arda Seçilmiş, Berrin Arısoy, Eli Mango
    Senaryo: Doğu Yücel
    Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan
    Sanat Yönetmeni: Yaşar Kartoğlu
    Müzik: Kevin Moore
    Türü: Psikolojik gerilim
    Yapım: 2006 Türkiye (Limon Yapım) Gösterim Tarihi:
    22 Aralık 2006 (Medyavizyon) Limon film

Küçük Kıyamet (2006)

Küçük Kıyamet (2006)

Küçük Kıyamet (2006)

Küçük Kıyamet (2006)

Küçük Kıyamet (2006)

Küçük Kıyamet (2006)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ooo güzel haber şimdiden izlemek için sabırsızlanıyorum.

taylan biraderlerin okul filmine başlangıçta önyargıyla bakmama rağmen izleyince sevmiştim.
  • televizyon dizisi gibi olmasın da...
  • kadroda kaliteli ve tanınmış bir oyuncu olsa izlenebilir ama filmin kadrosu iyi değil
  • bugün gösterime girdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC GRADY

kadroda kaliteli ve tanınmış bir oyuncu olsa izlenebilir ama filmin kadrosu iyi değil

kardeş ne yapıcan tanınmış oyuncuyu. televizyon kaşarlarını mı izlemek istiyorsan dizilerde bol bol var.

dünyayı kurtartan adamın oğlusunda sürü halinde var onlardan. sonuç?
  • gene 5 para etmez bir Türk filmi bunlar yüzünden beklediğim yabancı filmler vizyona giremiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

gene 5 para etmez bir Türk filmi bunlar yüzünden beklediğim yabancı filmler vizyona giremiyor.

ah ah nerede o eski türk milliyetçileri.
  • fragmandan şöyle bi hava sezdim sanki işaretler filminin değiştirlmiş senaryasu.evde mahsur kalıyorlar dışarıda bi manyak "ruh" bunları rahatsız ediyor bunlarda evin içinde 3,5 atıyor
    tabi fragman olduğu için emin olamıyorum izlemek lazım
  • İzleyenler pek memnun değiller, bakalım.
  • Biz korku ya da gerilim türünü beceremiyoruz bu kadar basit
    Çıkan bütün yerli korkulara karşı büyü, okul, şahanın oynadığı film (adını unuttum)
    sayesinde ön yargılıyım ne yazıkki ama izlerim tabikide sonrada batırırım normal olarak akalım bu nasıl olcak
  • Filme gitmedim ama, keşke fragmanına da siteye gösterdiği özeni gösterseymişler... Bu fragmanla biyere varılmaz... (Gideceğimden değil ama Türk filmi işte neyini tartışıyoruz ki.)
  • taylan biraderler zaten nası arak bi isimdir yaa, waçovskilerin yandan yemişi.. taklitçiliğinde böylesi.. isimlerini duyduğumdan beri gıcığım ben bunlara zaten.. ayrıca türk sineması yerlerde sürünüyor, nerde eski yeşilçam..
    bunlar benim şahsi görüşüm tabiki...
  • film iğreeenc!!
  • izleyen varmi
  • Makina'da şuan filmin oyuncularıyla film hakkında konuşuluyor..
  • dün gece makinaya çıktılar ben daha filmi izlemedim ama programda fragmanını falan gösterdiler baya ilginç bir film olmuş diyolar ayrıca sadece deprem konulu diye bir önyargılı olmayın diyolar.
  • Ayrıca film ilk 3 günde 52,063 kişi tarafından izlenmiş ve aynı gün gösterime giren Eve giden yol (50,420kişi) filmini az bir farkla geçmiş.
  • Araf'a gittikten sonra uzun bir süre Türk korku filmine gitmeyeceğime yemin etmiştim.Zaman+nakit kaybı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Of Monsters and Men -- 26 Aralık 2006; 17:32:42 >
  • fılm fena dııl yalnız ben oyunculardan bekledıgım performans ı goremedım

fılmı ızlemeden kotu ıgrenc gıbı kotuleyıcı sozler soyleyenler oncelıkle gıtsınler fılmı ızlesınler sonra konussunlar sız boyle yaptıkca turk sıneması bır yere varamaz cunku fılm gercekten konu olarak degısık ve guzel
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.