Şimdi Ara

Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
41
Favori
60.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: demirdemirel

Metro dan 13-15 inde alınan biletlere bugün iade geldi.

metronun internet sitesinden mi aldınız? sorunsuz iade oldu mu? yoksa bi kaç arama ve uğraştan sonra mı geldi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak6721 -- 18 Haziran 2015; 13:59:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlçedeki metro turizmden aldım bisi yapmadım bugün baktım iade gelmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kart kaç günde geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoliTheGreat

bu sekilde sanal kart ve soyledigim gibi 2 gun icerisinde 90tl iade geldi kamilkoc uzerinden
     Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya  (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece)

Yaw hocam ciddimisiniz?
    Şimdi benim cepteteb ile hiçbir ilgim yok,
    Bu şekilde sanal kart oluşturup iade alabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucak bileti alimim olacak 200tl miktarinda, yardimci olacak arkadas varsa ben ondan %25indirimle alabilirim...

• Bir adet kredi kartım var bilet alacaklara yardımcı olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: arda109070

http://www.cepteteb.com.tr/seyahat-indirimi

banka kartına yok sadece k.kartına

Edit sorunsuz iadeler aşağıdadır.

TCDD
    EGO
    İDO
    THY
    ANADOLUJET
    PEGASUS
    ONURAİR
    SUNEXPRESS
    KAMİLKOÇ
    ÖZKAYMAK
    ISPARTA PETROL
    SAKARYA VİP
    PAMUKKALE
    BİTAKSİ
    BUZLU TURİZM
    İSMAİL AYAZ
    LÜKS EREĞLİ
    SEBAT TURİZM
    TRUVA TURİZM
    MARDİN SEYAHAT

Not:Konya kentkart ,nilüfer, metro ve govego sorunlu ss ile ceptetebe bilet yollamanız gerekebilir.

İSTANBUL SEYAHAT iadesi yattı bilginize

• quvardci Q kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende bu şekilde iade aldım . Sadece teb bonus kartım vardı , internet şubesine girip vadesiz hesap açma kısmından cepteteb hesabı oluşturun , sonrasında mobil uygulamasına girip sanal kart oluşturduğunuz zaman direkt olarak bu şekilde cepteteb sanal kart üretiyor .
  • Beyler bende geçtiğimiz Çarşamba günü metro turizm teb sanal kart ile çektirdim atlas yazılım gözüküyor ekstre de iade de görünmüyor. İade gelen bilgi verebilir mi

• Tokat seyahat iade oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: PoliTheGreat

Evet hocam bende bu şekilde iade aldım . Sadece teb bonus kartım vardı , internet şubesine girip vadesiz hesap açma kısmından cepteteb hesabı oluşturun , sonrasında mobil uygulamasına girip sanal kart oluşturduğunuz zaman direkt olarak bu şekilde cepteteb sanal kart üretiyor .

Ben direk sanal kart olusturdum cepteteb sanal kart oldu, sizin dediğinizi yapmadan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 131 tl ve 77 tl lik bilet alacağım indirim yapabilecek olanlar bana ulaşsın lütfen.
  • quvardci Q kullanıcısına yanıt
    sanal kart üzerinde cepteteb olarak oluştuysa sıkıntı yok :)
  • Beyler metronun internet sitesinden yaptığımız bilet alımlarında geçerli mi bu indirim?
  • Beyler metrodan toplam 120 liralık gidiş dönüş bileti alacağım, ücreti mubabilinde yardımcı olabilecek birisi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hernan Cortes -- 21 Haziran 2015; 9:52:01 >
  • Dün hesabımı açtım telefondan da kredi kartı başvurusu yaptım, 5500 liralık iş bank, 5000 liralık akbank, 500 liralık vakıfbank kredi kartlarım vardı. Limitimin bir karta daha yetmeyeceğini düşünerek karta telefonda başvurduktan sonra akbank'ın limitini 3000 liraya düşürdüm. Cepteteb kredi kartı için de 1000 liralık bir limit istemiştim. Bu sabah yasa gereği limit verilememiştir diye bir cevap geldi. :) Ben de bu sefer 5500 liralık iş bank kredi kartımın limitini de 3000 liraya düşürülmesi için başvuru yaptım, 3 gün içerisinde sonuçlanır dediler, limit düşünce cepteteb kredi kartına tekrardan başvuracağım. Bakalım inşallah olumlu yanıt alırım, sadece şu ulaşımda yüzde 50 olayı için istiyorum, daha önce neden başvurmadım diye kafamı taşlara vuruyorum şimdi.
  • 60 liralik biletlerinize yuzde 25 indirimle yardimci olabilirim

• Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Hocam bende kredi kartina basvurdum ilk banka kartını yolladılar. K.k netten basvurdum halen değerlendirmede. Benimde çok yüksek limitli 1 kartim birde 3bin TL limitli kartim var.
    Ben bin TL limit istedim eyer k.k çıkmışsa hemen kapattiracam.
    Dalgami geçiyorlar. Herkesin bi kredi notu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: msensoy

tcdd'nin sitesinden hızlı tren biletini iade yapılıyor mu? yoksa tcdd'nin yerinden almak mı gerekiyor?

eybis.com dan aldım 36 saat sonra iadeem yattı (haziran başında)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Hocam bende kredi kartina basvurdum ilk banka kartını yolladılar. K.k netten basvurdum halen değerlendirmede. Benimde çok yüksek limitli 1 kartim birde 3bin TL limitli kartim var.
    Ben bin TL limit istedim eyer k.k çıkmışsa hemen kapattiracam.
    Dalgami geçiyorlar. Herkesin bi kredi notu var.

Her üç bankadaki toplam limitim 11 bin liraydı, an itibariyle 6500 liraya düşürdüm sırf şu kartı alabilmek için, sabah telefonuma şöyle bir mesaj geldi "Kredi kartınız onaylanmış olup yasa gereği limit verilememiştir. 30 gün içerisinde diğer banka kart limitlerinizi düşürürseniz kartınız basılıp gönderilecektir." Bu mesaj geldikten sonra 4500 lira düşürdüm toplam limitlerimi. Yarın tekrar müşteri hizmetlerini arayıp işlemi hızlandırmalarını isteyeceğim, bir de 5000 lira yatıracağım hesaba bakalım faydası olacak mı? İşin komik tarafı olmazsa 4500 lira limitten olmuş olacağım,findeksten baktım 1500 puanım var, kartın çıkması lazım. Çıkmazsa çok ayıp ederler. Kredi kartı bile istemediğim vakıfbank sormadan etmeden 500 liralık kart gönderdi bunlar 1000 liralık kartı göndermiyorlar, 500 liraya da razıyım, sadece ulaşım olayı için istiyorum şu lanet kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hernan Cortes -- 21 Haziran 2015; 11:02:30 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.