Şimdi Ara

Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
41
Favori
60.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Beyler ortak kredi kartı limiti gelirin kaç katı oluyor?

En fazla 4 katı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yapılan ve red edilen başvurular yüzünden Kredi notunuz ciddi etkiliyor gençler.
  • Arkadaşlar ilanlarını buraya koymayın

• quote:

Orijinalden alıntı: quvardci

quote:

Orijinalden alıntı: PoliTheGreat

bu sekilde sanal kart ve soyledigim gibi 2 gun icerisinde 90tl iade geldi kamilkoc uzerinden
     Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya  (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece)

Yaw hocam ciddimisiniz?
    Şimdi benim cepteteb ile hiçbir ilgim yok,
    Bu şekilde sanal kart oluşturup iade alabilir miyim?

denediniz mi hocam? ben buşekilde yaptım ancak iade gelmedi, şikayet oluşturdum kampanya kapsamında değil dedi MH siz nasıl iade alabildiniz hayret.
    Hem teb world hem teb bonus kk var, sanal kartım cepteteb oldu ama bonus karta bağlı kart olduğu için kampanya dışında tutuluyormuş.
    Kesin aldıysanız şikayetime farklı mercilerden dile getireceğim. ortada çifte standart var.

• quote:

Orijinalden alıntı: memoally

21 haziran 2015 de Antalya otogardan almış olduğum 55 TLl lik kamil koç biletime 27.50 TL indirim bugün yansıdı. Şimdi de 22 haziran 2015 tarihli Anadolujetten uçak biletinin iadesini bekliyorum. iyi forumlar

Beklediğim üzere, anadolujet uçak biletinin de iadesini sorunsuz bir şekilde 2 gün sonra almış bulunuyorum. Herkese iyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

quote:

Orijinalden alıntı: quvardci

quote:

Orijinalden alıntı: PoliTheGreat

bu sekilde sanal kart ve soyledigim gibi 2 gun icerisinde 90tl iade geldi kamilkoc uzerinden
     Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya  (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece)

Yaw hocam ciddimisiniz?
    Şimdi benim cepteteb ile hiçbir ilgim yok,
    Bu şekilde sanal kart oluşturup iade alabilir miyim?

denediniz mi hocam? ben buşekilde yaptım ancak iade gelmedi, şikayet oluşturdum kampanya kapsamında değil dedi MH siz nasıl iade alabildiniz hayret.
    Hem teb world hem teb bonus kk var, sanal kartım cepteteb oldu ama bonus karta bağlı kart olduğu için kampanya dışında tutuluyormuş.
    Kesin aldıysanız şikayetime farklı mercilerden dile getireceğim. ortada çifte standart var.

Bana sorduysanız eğer denedim ama 3 gün oldu gelen giden yok.
    geleceğini de sanmıyorum bu saatten sonra.

ama diğer arkadaş aldım diye yazmış ben ona güvenerek denedim. bir de pahalı şirketten aldım nasıl olsa iade gelecek diye temelli zarar ettik.

• quote:

bu yapılan ve red edilen başvurular yüzünden Kredi notunuz ciddi etkiliyor gençler.

Bazılarımızınki reddedilmedi, onaylandı ancak limit verilmedi.
  • Bu kullanım aralığı aylikmi yoksa hesap kesim tarihleri arasındaki aymi haziran ayı dediği 1-31 arasını benim hesap kesim tarihi 23 mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart 5 günde çıktı lakin kuryenet denilen lanet firma 8 gündür 1 kartı getiremedi :(
  • claxie kullanıcısına yanıt
    istanbul seyahatten iki kere internet üzerinden banka kartı bilet almıştım ikisi de sorunlu oldu fakat iade ettiler.
  • Asilyus10 kullanıcısına yanıt
    Haziran ayında mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Haziran ayında mı ?

Mayıs
  • Peagasus 2 gunde iade yapti 120 tl ye kadar biletlerde yuzde 25 indirim yapabilirim.

• Asilyus10 kullanıcısına yanıt
    Hazirandan itibaren sadece kredi kartıyla oluyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

quote:

bu yapılan ve red edilen başvurular yüzünden Kredi notunuz ciddi etkiliyor gençler.

Bazılarımızınki reddedilmedi, onaylandı ancak limit verilmedi.

onaylandı ama diğer kartların limitini düşürmem gerektiği mesajı geldi...
  • metro turizimin şubesinden aldığım bilet 2 günde sorunsuz iade oldu
  • Alt tarafı 50 100 tl için kullanacaktım. Tam bir hafta oldu kredi kartına başvuralı halen değerlendiriliyor görünüyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum 5 dakika aynı şarkıyı dinleyince kapattım. Başlarım senin nazına ben eski sevgilime (En Para beni affet) geri dönüyorum tüm paramı çektim bir daha da teb felan hayatta işim olmaz. Bu arada hediyelerini de (Powerbank) geri vermiyorum
  • benim kartım yeni geldi. merak ettiğim bir şey var. hesap kesim tarihim ayın 20 si. ben haziran ayı için bir bilet alıcam iadesi yatacak ama mesela 5 temmuzda yine bilet alsam iadesi yatar mı onunda? ya da şöyle sorayım, iade hesap kesim tarihine göre mi yoksa haziran temmuz ağustosa göre mi? yardımcı olursanız sevinirim.
  • Storm Spirit kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu sıkıntı yok. Örneğin; 50 TL lık bilet aldım ayın 19 unda. Ayın 20 side hesap kesim tarihi olsun. Sonra hesap ekstresinde 50 TL borç görünür ancak 2 gün sonra zaten indirim sağlanıyor. Yani anlayacağınız, sonraki hesap döneminde -25 TL ekstre görünecek. ( Bunlar bende oldu, sıkıntı yok.)

Ayrıca belirtmek isterim ki EGO da geçiyor
  • gençler yoldaşlar romalılar
    müşteri hizmetleri arayınca
    size soracak

AYLIK GELİRİNİZ NE KADAR DİYE

CEVABINIZ KESİNLİKLE 12,500 TL FALAN DİYİN DÜŞÜK SÖYLEMEYİN. O ZAMAN SİZE TÜM KARTLAR ÇIKAR.
    tecrübe ile sabittir
    hem kredi limitiniz tüm bankalar için artar hemde rahat edersiniz.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.