Şimdi Ara

Gangland Undercover (2015)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dizi, 2003-2006 yılları arasında Amerika'nın en tehlike motosiklet çetelerinden biri olan Vagos'a muhbirlik için sızan Charles Falco'yu anlatıyor.

Sons of Anarchy hayranlarına iyi haber olsa gerek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 28 Mayıs 2015; 15:32:29 >

• konu ve fragman güzel bol aksiyon olucağa benziyor,takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyal adam -- 28 Mayıs 2015; 22:54:57 >
  • İlk bölümünü izledim fena değildi takip ederim
  • Umarım Sons of Anarchy tadındadır.

ilk bölümü izleme listesine alayım
  • Oooo Sons Of Anarchy'ye rakip gelmiş desenize İzleyelim bakalım, JackieBoy'yu aratacak mı?
  • Bu arada 6 bölüm yayınlanmış zaten yahu ama üçünün altyazısı var

edit: ilk bölümü izledim, çok çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 30 Mayıs 2015; 21:35:33 >
  • Sons of Anarchy'inin yerini tutmaz kesinlikle.

Dizi gerçek konudan uyarlama belgesel niteliği taşıdığı için 6 aylık 1 yıllık 2 yıllık zaman atlamaları mevcut söz ile.

Olaylar 3 bölümde gelişip olgunlaşıyor hemen.

Herşeyden biraz katmışlar.Karakterler yeterince karanlık ve soğuk ancak hikayelerini öğrenemiyorsunuz tam anlamıyla.

Sons of Anarchy tadını aramayın bunda bulamazsınız ancak kaçırmamanız gereken dizilerden bir tanesi olduğunu da söylemek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Sons of Anarchy'inin yerini tutmaz kesinlikle.

Dizi gerçek konudan uyarlama belgesel niteliği taşıdığı için 6 aylık 1 yıllık 2 yıllık zaman atlamaları mevcut söz ile.

Olaylar 3 bölümde gelişip olgunlaşıyor hemen.

Herşeyden biraz katmışlar.Karakterler yeterince karanlık ve soğuk ancak hikayelerini öğrenemiyorsunuz tam anlamıyla.

Sons of Anarchy tadını aramayın bunda bulamazsınız ancak kaçırmamanız gereken dizilerden bir tanesi olduğunu da söylemek gerekiyor.

Olayların 3 bölümde gelişip olgunlaşması normal çünkü dizi zaten 6 bölümlük mini dizi. 6 bölümde sonuçlanması lazım yani :). Bu arada hikaye gerçek bir hikayeden yazılmıs bir romandan uyarlama.
  • Altyazının canı cehenneme, ben kalan bölümleride izliyorum
  • Diziyi bitirdim gerek kurgu olsun gerek oyunculuk olsun yağ gibi aktı gitti. Ozellikle gerçek bir hikayeden yazılmıs bir romandan uyarlama olması daha da ilgi cekici. Tavsiye edebilirim.
  • Arkadaşların dediği gibi True Story olması ilgi çekici.Motorlara olan ilgimden dolayı ilk bölümü beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bitirmiş bulunmaktayım. Öncelikle ; Sons of Anarchy tarzı değil dizi. Daha çok polisiye tarzında. Olaylar çok iyi bağlanmış, hiçbir bölüm sıkmıyor. Sanırsam mini dizi oldugu gerekcesiyle dizi cok hızlı ilerledi fakat her bolumu harikaydı. Ama SoA'yla birkaç sahneler dısında pek benzer yanları yok dedigim gibi. Dizi gerçek bir hikayeden alıntı oldugu için daha da ilgi çekici. Kesinlikle tavsiye edilir. Umarım 2.sezonu gelir, takipteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 6 Temmuz 2015; 18:40:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun gerçek olması ilgi çekici geldi bana.Oldukça sürükleyici bir dizi ama SoA ile kıyaslamayın izlerken ikisinim türü aynı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek takipçisi yok sanırım, başlasam mı?
  • 4. bölümü izledim. dizi gerçekten sürükleyici ve güzel diyor böyle bir dizi nasıl tutulmaz anlamıyorum. olay harbiden yaptığın iş değil ne kadar iyi reklam yapabildiğinle alakalı olsa gerek. izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • bu nedir ya bunun peşine stranger thingse başladım 9.1 puanı var imdb de 9gagda falan sürekli reklamı dönüyor eğer o dizi 9.1 alıyorsa bunun 15 falan alması lazım.
  • Death Note kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra eğer izlemediyseniz SOA'yi izleyin. Ben SOA yokluğunu gidermek için başlamıştım. Çok da beğenmiştim.
    Bu arada izlemeyen varsa kesin izlesin. Zaten 6 bölümlük, pişman olmazsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ne zaman baslayacak diye beklerken 2. sezonun 3 bölümü yayınlanmış bile ama tabi türkçe altyazı yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.