Şimdi Ara

Gangland Undercover (2015) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
2.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2.sezonun ilk bölümünü izledim.Diğerlerininde altyazısını bulamamıştım hocam altyazı çıktı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Dizi sitelerinde var.
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Evet, çıktı. 4. Bölüm bugün yayımlanıyor. Akşam ya da ertesi günün sabahı dizi izleme sitelerine eklenmiş olur.
    Düzenleme: Önceki bölümlerin hepsi salı günü paylaşılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askimiz_bitti -- 25 Mart 2017; 11:47:39 >
  • Hocam 2. sezon 4. bölüm hiç bir yerde çıkmamış. Nereden izleyebilirim aradım ama bulamadım diğer bölümleri?
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Hocam yayımlanma tarihi 24 Mart diyordu; ancak önceki bölümlerin hepsi salı günleri yayımlanmış. Salı gününü bekliyorum.

•  Gangland Undercover (2015)

Amerika için 24 Mart yayımlanmış. Takip ettiğim dizi sitesinde tüm bölümler salı günleri paylaşılmış. Bugün için herhangi bir gelişme yok...

Gangland Undercover (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askimiz_bitti -- 28 Mart 2017; 16:5:35 >

• Dizi iptal edildi beyler haberiniz yok sanirim,maalesef kanal anlamsiz bi kararla yayini durdurdu,cikmayacak yeni bolum,oysaki 2.sezon kanadada yayinlandi ve bitti,belki ordan ripleyenler olur ama zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

Dizi iptal edildi beyler haberiniz yok sanirim,maalesef kanal anlamsiz bi kararla yayini durdurdu,cikmayacak yeni bolum,oysaki 2.sezon kanadada yayinlandi ve bitti,belki ordan ripleyenler olur ama zor

nasıl ya, sezon ortası çat diye iptal çıldırdı mı bunlar :) zaten topu topu 6 bölüm, hepsi de hazır çekilmiş, yayınla 3 hafta da oyle bitir.
  • Basrol oyuncusu instagram hesabindan kendi duyurdu maalesef boyle oldugunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt
    Hangi fotoğrafın altından açıklamayı yaptı?

• .

(
    )

• Tekrar yayıma gireceğini düşünüyorum ben.
  • 4.bölüm lab'da var. 5.bölümün torrenti de çıkmış.
  • Altıncı bölüm yayımlanmış. Dizi devam ediyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askimiz_bitti -- 12 Nisan 2017; 14:22:38 >
  • Nereden izliyorsunuz acaba? Olan sitelerin görüntü kalitesi çok düşük ve hiçbir yerde altyazı yok
  • Çerkes kullanıcısına yanıt
    http://dizipub.com/dizi/gangland-undercover-tum-bolumler-izle/

Görüntü kalitesi düşük; ama altyazı var.
  • evet çok düşük izleyemiyorum öyle . ingilizce altyazi bulamadim internette saf olarak. torrentten indirdim bölümü fakat 720p olan surum icin altyazi senkronlamamislar uymuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çerkes -- 12 Nisan 2017; 22:40:25 >
  • Bu dizi niye popülerleşemedi ya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.