Şimdi Ara

ASUS ZENFONE 2 LANSMAN TARİHİ BELLİ OLDU !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS ZenFone 2, 16 Haziran 2015 Salı günü yapılacak bir tanıtımla Türkiye’de resmen görücüye çıkacak.
  • lansmandan sonra ne kadar sürer ki satışa çıkması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AykutKOCATEPE -- 27 Mayıs 2015; 22:34:29 >
  • zenfone 4-5-6 gibi ağustosu bulmasa bari.
  • Lansmandan sonra piyasaya çıkması çok uzun sürmeyecektir. Zaten avrupada epeydir satılıyordu bu cihaz. Fiyatı 1300'den aşağı olması çok çok zor. 4gb ramli olanını merakla bekliyoruz bakalım
  • 2gb ramli olan modeli 900 civarı çıkar diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenMamba

Lansmandan sonra piyasaya çıkması çok uzun sürmeyecektir. Zaten avrupada epeydir satılıyordu bu cihaz. Fiyatı 1300'den aşağı olması çok çok zor. 4gb ramli olanını merakla bekliyoruz bakalım

1300 ₺ ün üzerinde satarlarsa tutması çok çok zor . cpu 'u saymazsak , cihaz çok zayıf.
  • Ben buna 1100den bir kuruş fazla vermem. Hele 1300e sony z2, z3 compact, z ultra, lg g3 alınabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

quote:

Orijinalden alıntı: GreenMamba

Lansmandan sonra piyasaya çıkması çok uzun sürmeyecektir. Zaten avrupada epeydir satılıyordu bu cihaz. Fiyatı 1300'den aşağı olması çok çok zor. 4gb ramli olanını merakla bekliyoruz bakalım

1300 ₺ ün üzerinde satarlarsa tutması çok çok zor . cpu 'u saymazsak , cihaz çok zayıf.

4 gb ramli olan tel 300 dolar zaten
    Bu arkadaş nasıl bu kadar kazık yemeyi seviyor anlamadım ben
    @nightsoldier Öyle ama sony 602 modelleri sunuluyor türkiye paralel ithalatları yani,603w ler 1500 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallen Angel by A.C -- 4 Haziran 2015; 12:43:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.