Şimdi Ara

Hoşlanılan kızın sevgilim var demesi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
1
Favori
8.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yazacağımı bilemiyorum gerçekten insanlara olan güvenim giderek azalmaya başladı. Kızı bir buçuk seneden beri tanıyorum. Tiyatroya ilgisi var ve ben de tiyatrocuyum. Bundan 2-3 ay önce mesaj attım ve konuşmaya başladık. Onu tiyatro oyunuma davet ettim o da tiyatroyu sevdiği için kabul etti ve geldi. Aradan 3-4gün geçtikten sonra aradım ve haftasonu için bir buluşma teklif ettim. Onu da kabul etti ve buluştuk. Sinemaya gittik, yemek yedik, bol bol gezdik ve çok güzel sohbet ettik. Harika bir gün sonrasında ondan daha fazla hoşlanmaya başladım. İlişkiyi ilerletmek istiyordum. Sonrasında tekrar buluştuk tiyatro seyretmeye gittik o gün de harika geçti ve ben niyetimi iyice belli etmeye başladım. O gün de yolda uzun uzun yürüdük üşüdüğü için ceketimi çıkarıp ona verdim ve bi elimle sarılarak romantik bir şekilde yürüdük. Muhabbet o kadar güzeldi ki farkında olmadan baya bir yürümüşüz. O buluşmadan sonra bir gün daha buluşma kararı aldık. Tuzladan kalkıp şişliye gittim. Şişliye vardıktan sonra arıyorum arıyorum bir türlü açmıyor telefonu. Saatler geçti 5-6 saat geçti saat başı arıyorum açmıyor. Ben şüphelenmeye başladım kesin bir şey oldu diye. Daha sonra o gün buluşacağımız tiyatro hocamızdan onun hastaneye kaldırıldığını öğrendim. Saat oldu 22-23. Bu böyle olmayacak diyip evini bilmediğim halde evini bulmaya gittim. Bi ara bana sokağının videosunu çekip atmıştı. O videoya baka baka sora sora evini buldum. Kapıyı babası açtı ve onu sordum. Babası da bekle çağırayım dedi bekledim ve kız geldi beni görünce şaşırdı. Beraber kapı önüne indik konuşmaya başladık dedim neden açmadın telefonu merak ettim senin için buralara kadar geldim dedim. Çok hastalandım hastaneye götürdüler beni telefona cevap veremedim dedi. Biraz muhabbet ettikten sonra iyi ki varsın dedi o evine çıktı ben de evime doğru yola koyuldum. Belli ki bu hareketimden hoşlandı ve haftaya hastaneye tahlil vermeye gidicem sende gel dedi. Ben de kabul ettim. O gün geldi ve dışarıda deli yağmur fırtına mesaj attı hava çok kötü istersen gelme dedi. Ben de olmaz sana söz verdim gelmeliyim. Gittim ve o gün de çok güzel geçti. Yine yürürken yol boyu ona sarılarak yürüdüm. Ayrılırken de onu öptüm. O kadar güzel bir gündü ki o kadar mutluydum ki anlatamam. Her şey yolunda gidiyordu hiç bir ters tepki almadım ve dışarıdan bakıldığında sevgili gibiydik. Konuşmaya yine devam ettik. Bir ilişkimiz vardı ancak adı yoktu. Artık konuşmaya karar verdim. Bir buluşma daha ayarlamaya çalışırken beni artık iplememeye başladı bahaneler üretti buluşmamak için. Bir türlü buluşmaya ikna edemedim. Dün gece mesaj attım şakasına ben geldim diye camdan bak falan. of yine mi geldin dedi rahatsız oluyorum yapma böyle dedi. Sürekli geliyosun habersiz dedi. (Ara sıra çalıştığı yere veya evine habersiz şekilde gidip sürpriz yapıyordum.) Artık bir ilişkim var çekiniyorum dedi bana ve ben şok oldum. Nasıl anlamadın senden hoşlandığımı falan diye sordum. Senden böyle bir şey beklemiyordum böyle bir şey ummazdım seni arkadaşım olarak gördüm ben hep lütfen kapat konuyu artık konuşmayalım iyi geceler diyip muhabbeti sonlandırdı ve telefon numaramı direkt sildi. Yani şimdi ne yapacağımı bilemiyorum be dh.

• arkadaşlarına öptüren bizden değildir bence. unut gitsin
  • arkadaş değildik ki biz arkadaştan öte bir ilişkimiz vardı dediğim gibi sadece adı yoktu belki benden konuşmamı bekledi ama ben uzun süre konuşmayınca sıkılıp bırakmış da olabilir. Aklımda deli sorular.
  • Goballerman G kullanıcısına yanıt
    Kimse tanıdığın gibi kalmıyor Birgün bakıyorsun sıcacık,bir gün bakıyorsun buz gibi .
    Fark ediyorsun ki ,insanlarda değişir mevsimler gibi .Çünkü insan birşeyi elde etmek için çabalar ,onu elde edince bir kenara atar .Gerçek değerini ise ama gidince ama bitince ama ölünce...Kısacası iş işten geçince anlar.Bence kardeşim bırak o senin değerini sen gidince anlasın şu bir gerçek ki kim ne yaşatırsa aynısını yaşar...
  • Blackkan kullanıcısına yanıt
    yani şimdi çalıştığı yere gidip kolundan tutup karşıma alıp anlat lan diyesim var niye böyle birşey yaptın yaptığın insanlık mı senin 2 kelimede kestirip attı ya hiç bişey açıklamadan sinir oldum. geri dönerse tabi ki tekmeyi basacağım.
  • Hepsine katılıyorum. İnsan açgözlüdür ve elindekilerin kıymetini bilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goballerman

yani şimdi çalıştığı yere gidip kolundan tutup karşıma alıp anlat lan diyesim var niye böyle birşey yaptın yaptığın insanlık mı senin 2 kelimede kestirip attı ya hiç bişey açıklamadan sinir oldum. geri dönerse tabi ki tekmeyi basacağım.

Kızlar attıkları adımın etkisini o adımı attıktan sonra anlarlar. Kız mutlaka bir gün tekrar sana ihtiyaç duyucak.

O gün küfür etmeyip tekrar beraber olmaya çalışırsan sana bisiy söyleyeyim, o kim olursa olsun sen daha önemlisin ve değerlisin. Sakın onun önünde aciz duruma düşme bi kez daha. Sen duvarı koy, eğer seni sevesi varsa o duvarı aşmaya çalışacaktır.

Edit: "sevesi" değil "ego tatmin edesi" olucaktı. Gerçekler acıdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkan -- 27 Mayıs 2015; 13:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goballerman

Hepsine katılıyorum. İnsan açgözlüdür ve elindekilerin kıymetini bilmez.
    Friendzone olarak kalman için sana yalan söylemiştir, böyleleri ancak seni kullanıp duygularınla oynar, uzak dur o mahluktan.
  • O nası kız be öyle. Abi kusura bakma da şimdi o kız sana yaramaz. Erkek arkadaşı varken senle gönül eğlendiriyorsa sana neler yapmaz. İyi olmuş bence
  • erkek arkadaşı olduğu zaman zaten beni aramayı sormayı kesti.
  • Blackkan kullanıcısına yanıt
    o pis egoları yüzünden erkekler neler çekiyor. İşin acı tarafı böyle bir kız ilk değil daha önce de buna benzer bir durum yaşadım. Ne kendime güvenim kaldı ne insanlara.
  • Umut verip gitmek kötüymüş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutaysa

Umut verip gitmek kötüymüş...
    aynen friendzone demis sana.. onundeki maclara bak.. madem tiyatrocusun.. geregini yap..
  • Olayı anlatayım mı kardeş? Kızın eski sevgilisi veya aklında sevdiği biri vardı fakat durumu net değildi. Senin ilgi göstermene de ses çıkarmadı çünkü kızlar ilgi arsızıdır senle vakit geçirdi ve asıl aklındaki kişi ile iş netleşince senide tanımamazlıktan geldi klasik laf arkadaş olarak görüyorum. Neden böyle oldu çünkü sen o kadar fazla ilgi gösterince(işyerine falan gitmeler) seni cepte görmüş ve sana ilgisi kalmamış. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Olayı anlatayım mı kardeş? Kızın eski sevgilisi veya aklında sevdiği biri vardı fakat durumu net değildi. Senin ilgi göstermene de ses çıkarmadı çünkü kızlar ilgi arsızıdır senle vakit geçirdi ve asıl aklındaki kişi ile iş netleşince senide tanımamazlıktan geldi klasik laf arkadaş olarak görüyorum. Neden böyle oldu çünkü sen o kadar fazla ilgi gösterince(işyerine falan gitmeler) seni cepte görmüş ve sana ilgisi kalmamış. Geçmiş olsun.
    Kız sizi kullanıp atmış gibi olsa da siz fazla anlam yüklemiş olabilirsiniz.

Sonuç olarak kız size benim için değerlisin sana aşığım dememiş.Ya da kız sizi bir yere çağırmamış.

Siz kızın vakit geçirme istediğinden çok vakit öldürdüğü biri olmuşsunuz.

• Goballerman G kullanıcısına yanıt
    İnsan bilemiyor ki güvenmek istiyor bi şekilde. Bence başkası vardı aklında ama kesin değildi o sırada seninle takılıyordu bi yandan da. Seni hep arkadaş olarak gördüm olayı falan yalan bence. Nasıl anlamaz senin ondan hoşlanmadığını bi bakışından bile anlayabilir aslında ama mala yatıyor işte.
    Yazık be değer mi, yanlış insanlar için bukadar üzüyoruz kendimizi...
  • Balotelli kullanıcısına yanıt
    bana aklında birinin olmadığını ve yalnızlıktan sıkıldığından bahsediyordu. beni kendi arkadaşlarına şakasına da olsa sevgilim diye tanıtıyordu. belki ben konuşmak için geç kaldım bilemiyorum.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    kız 2 sefer beni kendisi davet etmişti. ilki hastaneye beraber gidelim demişti. ikincisi ise bir pazar günü beni arayıp buluşmak istemişti.
  • Leetnock kullanıcısına yanıt
    bana aklında birinin olmadığını ve şu sıralar bir ilişki düşünmediğini söylemişti bi ara. bir de yalnızlıktan şikayet edip duruyordu bana mesaj veriyormuşcasına bahsediyordu. yani bi öyle diyor bi böyle diyordu ne dediği belli değildi. bir de bakmışım ilişkisi başlamış. Dedim ne ara yaptın ne ara tanıştın ne ara konuştun. 4 aydır da konuşmuyormuş o kişiyle. "ilk başta istemiyordum arkadaşıma sürekli ısrar etmiş arkadaşım da çok ısrar edince ben de denemekten zarar çıkmaz deyip başladım" gibi saçma sapan bir cevap verdi.
  • Kiz bence senden teklif beklemis sen de bu teklifi uzatinca sana bi ders vermek icin sevgilim var yalanini kullanmis. Sevgilisi oldugunu sanmiyorum suan amac 'nasil teklif etmezsin' diye seni surundurmek
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.