Şimdi Ara

1.25 benzinli trend.x fiesta. 2014 model. Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bahsettiğim araç 2014 model 1.25 benzinli trend.x beyaz bir fiesta. 3bin kmde 5 aylık bir araç. Kaza boya yok. 35bintl isteniyor. Ama pazarlık yapılmadı henüz.

Çalıştığım yer bingöl. Malum kar kışın fena yağar, arada ramla v.s vardır. Yılda ortalama 10bin km geçmem. Sizce bu aracı almalı mıyım? Nedenlerini söylersenşz çok mutlu olurum.
    Arkadaşlar acil tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben olsam alırdım fiyatı iyi birazda pazarlık yaparsın, kaliteli vergi avantajlı az yakan bir arac daha ne olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Coğrafi şartlara uyum sağlar mı sizce. Yukarıda belirttim?

• 2012 modelini vereyim sana 28bin de :)

• wwide1543 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu araç ve şartlarımla ilgili düşünceleriniz nedir? :)

• En az 1.4 bak derim. Neden mi? Bizim grupta 1.25 kullanan çok var. Performansından memnun değiller. Üstelik çok fazla benzin yaktığından da şikayetçiler. Hangi grup dersen eğer özelden yazarım. Orda da sorabilirsin.
  • Al-Yeleli Arslan kullanıcısına yanıt
    Pm bekliyorum hocam. Saolun

• quote:

Orijinalden alıntı: wwide1543

2012 modelini vereyim sana 28bin de :)

kaça vericen
  • Arkadaşın da dediği gibi motoru düşük, rampalarda biraz zorlanıyor. Yol tutuşu filan güzel sürekli rampa da kullanacaksanız tavsiye etmiyorum. Bende yeni araç alacağım için 30 bin lira civarı satmayı düşünüyorum.

• 1.25 motor turbolu degil atmosferik. Cizirti seklinde ses cikariyor.

• Bende 2015 model 1.4 titanium fiesta var. Turbo eksikliği 1.4 motor olsa bile hissediliyor.Rampalarda devirden düşürmemek gerekiyor aracı. 1.25 de daha da fazla hissedilir. Ayriyetten trend x in sıfır fiyatının 39 -40 civarı olması lazım. 4-5 bin tl gibi bir rakam için ikinci el almak pek akıl karı değil bana göre. Tüketimdeyse ben şehir içinde kullanıyorum ve ortalama 6.8-7 litre civarı. 1.25 de 6 litreyi görürsünüz yani tüketimi makul bir araç.
  • Araç hakkında çekmez diyen kişilerin , hiçbiri araç sahibi ve kullanıcısı değil. Demek ki kullananlara yetiyor. Benim aracı almak istememin tek sebebi neredeyse sıfır olması. 3bin km çok düşük bir km. Sıfırıyla aarasında 5bintl var. Bence bu fiyata göre çok da az değil. Sıfırından %11 daha düşük satıyor.
  • Sizce bu şartlardaki aracın fiyatı ne olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

Araç hakkında çekmez diyen kişilerin , hiçbiri araç sahibi ve kullanıcısı değil. Demek ki kullananlara yetiyor. Benim aracı almak istememin tek sebebi neredeyse sıfır olması. 3bin km çok düşük bir km. Sıfırıyla aarasında 5bintl var. Bence bu fiyata göre çok da az değil. Sıfırından %11 daha düşük satıyor.

Ben 1.2 logan kullanıyorum ,fiestadan daha zayıf olmasına rağmen gayet yeterli ,çoluk çocuk yorumuna bakma bence.

• naim@gop kullanıcısına yanıt
    Aracın çekmemesi gibi bir durum yok zaten, motor yeterli ama performanslı değil. O aracı fiyatı o kadar olur heralde, ikinci el piyasası o şekilde genelde. Bence sıfır almak daha mantıklı olur bu durumda.
  • 1.25 motorun çekişi o kadar da kötü değil, arkadaşımda var ve yeterli olduğunu söylüyor. kar kış durumunda ne olur bilemem
  • Araba güzel çekiş sorunu yokmuş kullanan arkadaşım var ben de denedim yol tutuşu falan güzel..biz de düşünüyoduk biraz küçük geldi araç bana o yüzden vazgeçtik..siz bunu zaten dert etmiyosunuz fiyat makul alın bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.