Şimdi Ara

Tecil Ettiremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba forumda bu konu hakkında konu çok ama çoğu tam olarak benim sorunuma ccevap vermediği için size danışmak istedim

iki yıllık üniversite öğrencisiyim 2014 sonuna kadar okul tarafından tecilliydim ama ben normal öğreniim süresini aştım 2014 sonunda tecilim bitti

2014-2015 güz döneminde maddi sıkıntılar nedeniyle okulun harç parasını yatırmadım ve kayıt yaptırmadım daha sonra bahar döneminde kaydımı yeniledim

tecil işlemleri için okuldan ek-c2 belgesi aldım bugun şubeye gittim ama 2014 2015 güz döneminde kayıt yapyıtmadığım için tecil hakkımın olmadığını söylediler

eee okulum nolcak dediğim zamanda mezun olunca gelirsin dediler şaşırdım anlamadım dedim polis yakalayıp buraya getirene kadar bişey olmaz dediler geri gönderdiler

ama ben bu sene tekrardan sınava girdim ve okul değiştirmek istiyorum bunun içinde tecil yaptırmam lazım babalar gibi ek-c2 belgem var ama tecil etmiyorlar hiçbir şekilde

tecil hakkım yokmu şimdi benim

bilgisi olanlar paylaşısa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myleader -- 20 Mayıs 2015; 16:25:20 >

• Ekc2 belgesinde tek tek her yil icin katki payi yatirip kayit yenilemistir yazdirip ustune okulda kase bastirirsaniz tecil icin kabul ederler sanirim, eger yasla ilgili bir sorun fln yoksa, tabi benim bilgim daha detayli degil 2 yillik uni icin. 4 yillikta bir akradasima aynen boyle bir sey olmustu once kabul etmediler, sonra okulda tek tek yillari yazip kase vurdular kabul oldu.

Ama katki payini bir sekilde odemeniz gerekebilir belki ogrenci isleri ile konusun bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi önceki dönem için kayıt yaptırmamıştım ek-c2 belgesinde o dönem için kayıt yenilenmemiştir yazıyor geçmişe dönük kayıt yenileniyormu tam emin deilim ama öğrenci işleri ile görüşeceğim cevabınız için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: myleader

bi önceki dönem için kayıt yaptırmamıştım ek-c2 belgesinde o dönem için kayıt yenilenmemiştir yazıyor geçmişe dönük kayıt yenileniyormu tam emin deilim ama öğrenci işleri ile görüşeceğim cevabınız için teşekkür ederim

slm bu sene bahar döneminde kayıt yenelimedim. ama önümüzdeki güz döneminde kayıt yaptıracam şimdi ben ek c2 begesiyle tecil ettiremiyorm mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravrav

quote:

Orijinalden alıntı: myleader

bi önceki dönem için kayıt yaptırmamıştım ek-c2 belgesinde o dönem için kayıt yenilenmemiştir yazıyor geçmişe dönük kayıt yenileniyormu tam emin deilim ama öğrenci işleri ile görüşeceğim cevabınız için teşekkür ederim

slm bu sene bahar döneminde kayıt yenelimedim. ama önümüzdeki güz döneminde kayıt yaptıracam şimdi ben ek c2 begesiyle tecil ettiremiyorm mu?

a.s ben güz döneminde kayıt yenilememiştim güz dönemindede tecilim bitti yoklama kaçağı durumuna düştüğüm için şuanda tecilimi yapmıyorlar okulu aradım görüştüm okul biz ek-c2 belgesi 6vermekten başka bişey yapamayız verebileceğimiz istedikleri bir belge varsa verelim dedi ama malesef oda yok ben dün ikamet adresimin olduğu askerlik şubesine gittim görüştüm orda iki bayan baya umursamaz şekilde askere gitcen buna yapcak bişi yok dediler okul nolcak dediğim zamanda bişey olmaz sen şimdi okuluna git mezun olunca gelirsin dediler kaçakmı dolaşayım dedim polis yakalayana kadar bişey olmaz dediler ama benim içim rahat etmedi kendi bağlı olduğum askerlik şubesini aradım bugun olayı anlattım memur sen şuanda öğrencimisin dedi evet dedim yeni tarihli ek-c2 belgeni bize kargoyla gönder dedi önümüzdeki hafta göndericem halledebilicekmi emin deilim ama sende gene bi askerlik şubesine git sor şubeye gitmekten çekinme tutup askere götürmüyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.