Şimdi Ara

[SATILIK]==== REVİZE ===== Asus R9 270X DirectCU II TOP 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX11.2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

#Düşüncelerinizi Pm den iletirseniz makbule geçer.Tartışma ortamı lütfen yaratmıyalım.

#Ürünün özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

#Takas düşünmüyorum

#Peşin alışveriş önceliğimdir

#Kart mayıs 2014 yılında alınmadır. 1 seneliktir

#Kartın faturası yoktur kayıp.seri nodan çizgi elektronik sitesinden bakabilirsiniz SERİ NO: E2C0YZ155771 22.04.2014 alınmadır kart 2 seneye yakın garantisi vardır daha

#Oyun performansını gayet iyi bir karttır.Sizi üzmez

#siddetle şöylüyorum karta kesinlikle O.C yapılmamıştır zaten gerek yok

#kutu içeriği eksiksizdir

#kargosu alıcıya aittir.

#kargo şirketi olarak bana en yakın yurt içi kargo var onunla gönderim yapılacaktır.

İNDİRM FELAN BEKLEMEYİN KART BU FİYATTAN AŞAĞI İNMEYECEK İŞİNE GELEN SAHİBİNDEN.COM DAN GET İLE ALIR İŞENE GELMEYEN MAL MAL BAKSIN ÖLÜCÜLERRRRR
     [SATILIK]====  REVİZE ===== Asus R9 270X DirectCU II TOP 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX11.2

[SATILIK]====  REVİZE ===== Asus R9 270X DirectCU II TOP 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX11.2

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAMURAT -- 31 Mayıs 2015; 22:10:03 >

• arkadaşlar nazlanmayın alın şu kartı bende =) parasıyla yeni anakart alıcam =)
  • pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCEL
  • GÜNCEL

• GÜNCEL
  • GÜNCEL
  • Hayırlı satışlar.
  • sağ olasın hocam
  • P.M.

• Kart satıldı demiştiniz hayırdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLACK PRINCE -- 31 Mayıs 2015; 21:15:06 >
  • anlaşma sağlandı arkadaşla kendisine her nedense ulaşılamıyorum artık şimdi tatmin etmiştir bu yorum seni umarım
  • Fiyat 500 yazıp sonrasında bu 400 yaziyorsun ilginç en azından muhatap olacak arkadaşlar bilgisi olsun satıldı ise satıldı yazarsan hala revize vs...

• naparsın piyasa domine oldu bende fiyat indirimine gittim doğal olarak
  • Gönder madem ben alayım dostum bana bir öyle söyleyip böyle yapmanıza gerek yok.
  • Bu kart 400 tlye satılır mı?Gtx 660 ları 400tlden satıyorlar
  • Satıldı kardeşim Siz.dert etmeyin orasını

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.