Şimdi Ara

Defacto.com'da Gömlekler 9,99 TL / Tshirtler 4,99 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
17
Favori
16.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şimdi beden tablosuna göre tahminen aldım diyelim. Daha sonra olmadı değiştirmeye götürdüm. Değiştirirken indirimsiz fiyatı ile arasındaki farkı istemezler değil mi ?
  • yeni ürünler gelmiş sabah zor beğenmiştim şimdi iyi gömlekler var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ts_Cihan

yeni ürünler gelmiş sabah zor beğenmiştim şimdi iyi gömlekler var..

iptal et eski siparişini yeniden sipariş ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

Beyler şimdi beden tablosuna göre tahminen aldım diyelim. Daha sonra olmadı değiştirmeye götürdüm. Değiştirirken indirimsiz fiyatı ile arasındaki farkı istemezler değil mi ?

Hayır hocam istemezler. İade ederseniz ödediğiniz tutar iade edilir. Mağaza fiyatı iade edilmez
  • Teşekkürler 11 Parçada Ben Geçtim
  • 7 parça T-shirt ve gömleği altlimitsiz %10 indirim kodu (DF10YZ) ve avantajix ile 52 TL'ye getirdim. Gerçekten fiyatlara göre güzel ürünler var.
  • 3d ekranına bağlanamıyor herkeste böylemi?
  • 3 Tane aldık bakalım nasıl çıkacaklar.
  • 2 tshirt aldım mağazadan teslim alıcam zaten 100 metre yanımda :D Ayrıca bkm indirimi biteli oldu baya ilk 5000 kişi çoktan doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 17 Mayıs 2015; 21:57:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

Beyler şimdi beden tablosuna göre tahminen aldım diyelim. Daha sonra olmadı değiştirmeye götürdüm. Değiştirirken indirimsiz fiyatı ile arasındaki farkı istemezler değil mi ?

Hayır hocam istemezler. İade ederseniz ödediğiniz tutar iade edilir. Mağaza fiyatı iade edilmez

Tabi magazada aynı üründen ve daha da önemlisi aynı barkodlu üründen bulursan, keza şuan aldıklarınız eski sezon ürünler ve mağazalardan toplatılarak satılan ürünler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde ne stok varmış arkadaş, bitmedi gitti..

• quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

2 tshirt aldım mağazadan teslim alıcam zaten 100 metre yanımda :D Ayrıca bkm indirimi biteli oldu baya ilk 5000 kişi çoktan doldu

Kampanyadan şartları sağlayan ilk 15.000 kişi faydalanabilecektir.
  • 2 gomlek bir tisort siparis ettim yer bezi niyetine kargo dahil 30tl.Iyi cikarsa giyeriz.
    Tesekkurler haber veren arkadasa.

• 1 polo 1 gömlek aldım 20 tl. yazı çıkardık yeter bu ama bi çoğu ölücü tim tarafından tüketilmiş
  • 6 parca da ben siparis ettim,tesekkurler.

• kalitesiz firma dandik ürünler. mavi polo tommy ve levi's ten vazgeçmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: android3

4 gömlek 6 tişört aldım. 10 tl "MAYDEFACTO" indirim kodu ile toplamda 104 tl ödedim haber veren arkadaşa teşekkürler

Kod da varmış yarın bakalım o halde

• 57 tlye 9 tişört aldım haber veren arkadaşa teşekkürler, yarısını iş elbisesi yaparım yarısını da günlük kıyafet olarak kullanırım artık
  • 7 tshirt %10 kod+bkm derken 35 liraya aldık.Bu yaz idare eeder işte bu fiyata pazar da alamayız

• Pazardaki tezgahtan ucuza mal satıyor . üstelik marka.
    Bunun sonuda seven hill gibi olmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.