Şimdi Ara

Defacto.com'da Gömlekler 9,99 TL / Tshirtler 4,99 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
17
Favori
16.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tzadkiel

6 parça ürün aldım,bkm express ve 5 tl indirim kodu ile 32 tl ye geldi.Haber veren arkadaşa teşekkürler

Indirim kodlarini yazabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkanxtr kullanıcısına yanıt
    Yukarıda arkadaşın biride yazmış gerçi, SP1CKS5DF 50tl ve üzeri geçerli olması lazım.
  • Yalnız bkm kampanyası ilk 15.000 kşşi diyor ve kampanya 1 mayıs da başlamış inşallah ilk 15.000 é girmişizdir

• quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

2 tshirt 1 gömlek aldım.

Defacto ürünlerini ben seviyorum. Yıllarca kumaşı örgüsünden, boyamasına kadar üreten firmada memurluk yaptım. Defacto kalitesi güzeldir, mamüllerinin büyük kısmı viscon ağarlıklı

Şu ürün %100 keten

http://www.defacto.com.tr/hakim-yaka-keten-gomlek-177770

15 liraya bu gömleği alıp kalitesiz diyemez kimse. Ha şekli dandiktir denir, kimsenin zevkine karışmam ama kumaşı çöp diyen adam işten anlamayan adamdır.

Edit: Teşekkür etmeyi unuttum, teşekkürler.

Ayrıca avantajix kullanmıyorum oranını ama beruby %3 iade ediyor. Bunları da unutmamak lazım :)

De factonun ceosumusun nesin bilmiyorum ama.İnsanları yalan yanlış bilgilendirme 47 yıldır tekstil işindeyiz.De factonun kumaşı bildiğin çöp neyin kalitesinden bahsediyorsun.

Ayrıyetten şunu belirteyim örnek veriyorum gidip polodan aldıgınız bir tişörtün maliyeti 45 kuruş ila 85 kuruş civarıdır.

Her markaDamı böyle hocam
    Mesela us polo?

Markaya göre değişir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2 tshirt 1 gömlek aldım.

Defacto ürünlerini ben seviyorum. Yıllarca kumaşı örgüsünden, boyamasına kadar üreten firmada memurluk yaptım. Defacto kalitesi güzeldir, mamüllerinin büyük kısmı viscon ağarlıklı

Şu ürün %100 keten

15 liraya bu gömleği alıp kalitesiz diyemez kimse. Ha şekli dandiktir denir, kimsenin zevkine karışmam ama kumaşı çöp diyen adam işten anlamayan adamdır.

Ayrıca avantajix kullanmıyorum oranını ama beruby %3 iade ediyor. Bunları da unutmamak lazım :)

De factonun ceosumusun nesin bilmiyorum ama.İnsanları yalan yanlış bilgilendirme 47 yıldır tekstil işindeyiz.De factonun kumaşı bildiğin çöp neyin kalitesinden bahsediyorsun.

Ayrıyetten şunu belirteyim örnek veriyorum gidip polodan aldıgınız bir tişörtün maliyeti 45 kuruş ila 85 kuruş civarıdır.

Konfeksiyon mu, tekstil mi? Siz bu arada ki farkı bilmiyorsanız 47 yılınız boşa gitti demektir.

Tekstil kumaş üretene, konfeksiyon yarı mamül malı hazırlayana denir.

Ben Türkiye'de ki tüm kumaş fabrikalarını biliyorum. Sizin fabrikanız hangisi acaba

Edit: Ayrıca polo tshirtin maliyeli 45-85 kuruş arası değildir. Sadece kumaş maliyeti 3 lira civarıdır. İşin konfeksiyon kısmını hesaba katmıyorum, çünkü bilmiyorum. Büyük markaların büyük standartları olur, fiyatı ondan yüksektir.

Elemanları tekstille, konfeksiyonu ayırabiliyordur o derece bir fark.

İstanbul,aydın ve batmanda olmak üzeri 6 konfeksiyon dayım ve abim ortak.Yapılan ürünler rusyaya gönderiliyor.

Tekstil azerbaycan da kumaşlar orda üretilip getiriliyor.Oraylada sadece ortaklığımız var.

Şurda bilmişlik tarslayıp açık aramaya çalışmanda biraz acizlini gösteriyor kusura bakmada.Bişey biliyoruzda söylüyoruz.
    Tartışmaya gerek yok.

Jack&jones, lacoste, levis, centertex(avrupaya dağıtan firma), 10-15 İsrail firması(patron yahudiydi), ülkemizde akar, spot yıllarca bu firmaların kumaşlarının takibini yaptım. Ben dikimden anlamam, ama kumaşı göster hangi işlemleri görmüş, hangi iplik kullanılmış bir bir sayarım.

İnsanları yanlış bilgilendiren sensin. Az önce tekstilciydiniz? Şimdi konfeksiyon atölyeniz varmış? 47 yıla yazık değil mi kardeşim?

Sonra bizim esnafımız neden gelişemiyor, neden kriz bu derece etkiliyor diye tartış dur.

Ben 47 yıllık tekstilciyim deyipte konfeksiyon nedir, tekstil nedir arasında ki farkı bilmeyen adama nasıl bilmişlik yapmam?

Ben senin bir şey bildiğini sanmıyorum, babanız Çağlayanda bir konfeksiyon açmıştır zamanında siz onun devamını getiriyorsunuzdur. Olay bu yani, ben dikimden anlamam sende kumaştan anlamazsın. Sana modeli getirir, kumaşı verirler dikersin.Banada likrasından, ipliğine, silikonuna, enzimine,şardonuna, karbonuna sayarlar onu yaparlar.

Lütfen herkes kendi işini bilsin.

Ne söylesem boş sana zaranın pantolonlarını 3 tl desem onada inanmazsın en iyisi sen yoluna devam etSidik yarışına çevirdin olayı.

Abi sen bir şey anlamıyorsun, sadece bilmeden konuşuyorsun. Ben sayıyorum, biliyorum kavramlar sana o kadar uzak ki ne diyeceğini bilemiyorsun.

Edit: 93 doğumlu biriyle sen bilmiyosun, ben biliyorum yarışına girmişim. Benim yeğenlerim 88-89 doğumlu. Sen bu yaşta ne anlayabilirsin ki. Bir daha argo konuşursan ağzına acı biber sürerim haberin olsun, 47 yıl deyince bende yaşı benden büyük biri sansım. Saygı.

Şirketlerle olan anlaşmadan dolayı buraya eğer o anlaşma kağıtlarını ve bilgilerini yazamıyorum ne nekadar ediyor maliyeti neymiş öyle bir şaşırırsınki meğer neler varmış dersin ama işte paylaşulmıyor o bilgiler.Konu anlamamakla olsa keşke.Yaşa gelirsek ben sana şirketi ben yönetiyorum demedim sadece içinde oldugumu söyledim.Ayrıca herşey yaşla olmuyor.Uzatma çıkar yola çıkamayız.saygılarımla.

Aga madem ucuz o kadar sat bana bir 10-15 tane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Bu fiyatlar internettemi geçerli bilen varmı acaba

Az önce mağazaya gittim, fiyatlar 25 den başlıyor, elemanın dediğine göre "netteki ürünler geçen sezonun ürünleri, ve mağazalarda yok, alsanızda magazada olmadıgı için değiştiremezsiniz, farkını verip yeni sezon ile değiştirebilirsiniz"

• İNDİRİM FIRSATLARI (Ana konuya alınsın bence) DF10YZ %10 Altlimitsiz,Avantajix %3.25,Bkm 50\20 iade ile 50 TL alışveriş 22 Lira civarına gelir ben faydalandim sıra sizde

• 10 liralık spor gomleklerden XXL beden olsada alsak

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Bu fiyatlar internettemi geçerli bilen varmı acaba

Az önce mağazaya gittim, fiyatlar 25 den başlıyor, elemanın dediğine göre "netteki ürünler geçen sezonun ürünleri, ve mağazalarda yok, alsanızda magazada olmadıgı için değiştiremezsiniz, farkını verip yeni sezon ile değiştirebilirsiniz"

Öyle bir sey olmaz değişim yapılır sonuçta faturalı ürün.Hakimi arasin herkes

• quote:

Orijinalden alıntı: Ts_Cihan

Bu arada işine yarayan olabilir

DeFacto
    125 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 TL indirim sağlar.

INDRMKODLRM15

Kullandım,teşekkürler...
  • Ölücüler konuya bekleniyor

• furlaka kullanıcısına yanıt
    Kalitesiz ürün alıca kadar Zengin değilim !
  • 3 t-shirt 2 gömlek aldım 2 gömlek de pedere teşekkürler haber eden arkadaşa

• Bu arada ayni ürünler mağazada var,mağazada bi t-shirt aynısi 10 lira internette 8 di.

• BadiGıv kullanıcısına yanıt
    hll knk
  • 20. Tl iade geldikten sonra ürünlrri iade etsem işte ölücü farkı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2 tshirt 1 gömlek aldım.

Şu ürün %100 keten

Konfeksiyon mu, tekstil mi? Siz bu arada ki farkı bilmiyorsanız 47 yılınız boşa gitti demektir.

Tekstil kumaş üretene, konfeksiyon yarı mamül malı hazırlayana denir.

Ben Türkiye'de ki tüm kumaş fabrikalarını biliyorum. Sizin fabrikanız hangisi acaba

Edit: Ayrıca polo tshirtin maliyeli 45-85 kuruş arası değildir. Sadece kumaş maliyeti 3 lira civarıdır. İşin konfeksiyon kısmını hesaba katmıyorum, çünkü bilmiyorum. Büyük markaların büyük standartları olur, fiyatı ondan yüksektir.

Elemanları tekstille, konfeksiyonu ayırabiliyordur o derece bir fark.

İstanbul,aydın ve batmanda olmak üzeri 6 konfeksiyon dayım ve abim ortak.Yapılan ürünler rusyaya gönderiliyor.

Tekstil azerbaycan da kumaşlar orda üretilip getiriliyor.Oraylada sadece ortaklığımız var.

Şurda bilmişlik tarslayıp açık aramaya çalışmanda biraz acizlini gösteriyor kusura bakmada.Bişey biliyoruzda söylüyoruz.
    Tartışmaya gerek yok.

Jack&jones, lacoste, levis, centertex(avrupaya dağıtan firma), 10-15 İsrail firması(patron yahudiydi), ülkemizde akar, spot yıllarca bu firmaların kumaşlarının takibini yaptım. Ben dikimden anlamam, ama kumaşı göster hangi işlemleri görmüş, hangi iplik kullanılmış bir bir sayarım.

İnsanları yanlış bilgilendiren sensin. Az önce tekstilciydiniz? Şimdi konfeksiyon atölyeniz varmış? 47 yıla yazık değil mi kardeşim?

Sonra bizim esnafımız neden gelişemiyor, neden kriz bu derece etkiliyor diye tartış dur.

Ben 47 yıllık tekstilciyim deyipte konfeksiyon nedir, tekstil nedir arasında ki farkı bilmeyen adama nasıl bilmişlik yapmam?

Ben senin bir şey bildiğini sanmıyorum, babanız Çağlayanda bir konfeksiyon açmıştır zamanında siz onun devamını getiriyorsunuzdur. Olay bu yani, ben dikimden anlamam sende kumaştan anlamazsın. Sana modeli getirir, kumaşı verirler dikersin.Banada likrasından, ipliğine, silikonuna, enzimine,şardonuna, karbonuna sayarlar onu yaparlar.

Lütfen herkes kendi işini bilsin.

Ne söylesem boş sana zaranın pantolonlarını 3 tl desem onada inanmazsın en iyisi sen yoluna devam etSidik yarışına çevirdin olayı.

Abi sen bir şey anlamıyorsun, sadece bilmeden konuşuyorsun. Ben sayıyorum, biliyorum kavramlar sana o kadar uzak ki ne diyeceğini bilemiyorsun.

Edit: 93 doğumlu biriyle sen bilmiyosun, ben biliyorum yarışına girmişim. Benim yeğenlerim 88-89 doğumlu. Sen bu yaşta ne anlayabilirsin ki. Bir daha argo konuşursan ağzına acı biber sürerim haberin olsun, 47 yıl deyince bende yaşı benden büyük biri sansım. Saygı.

Şirketlerle olan anlaşmadan dolayı buraya eğer o anlaşma kağıtlarını ve bilgilerini yazamıyorum ne nekadar ediyor maliyeti neymiş öyle bir şaşırırsınki meğer neler varmış dersin ama işte paylaşulmıyor o bilgiler.Konu anlamamakla olsa keşke.Yaşa gelirsek ben sana şirketi ben yönetiyorum demedim sadece içinde oldugumu söyledim.Ayrıca herşey yaşla olmuyor.Uzatma çıkar yola çıkamayız.saygılarımla.

Aga madem ucuz o kadar sat bana bir 10-15 tane

Hocam firmalarla milyarlık iş yapılıyor işçi ve paketleme maliyetiyle arayı kapatıyorlar düzen ona göre işliyor.Şöyle düşün domatesi üreten çiftçi değil aracı ve satan kişi ekmeğini yiyor.Aynı durum bu iştedede aynı.Ama sen git çiftçiye bana 10 15 kg ver alayım domatesi 35 40 kuruşa aracıya vereceğine bana ver desen vermez.Bunu millete anlatamıyoruz kaldıki bu söylediklerimi anlasınlar.Bir kulaktan girip diğerinden çıkıyor adamların.

• quote:

Orijinalden alıntı: demores

20. Tl iade geldikten sonra ürünlrri iade etsem işte ölücü farkı

O zamana kadar iade süresi geçer sayın ölücü :)
  • Bir polo bir tane de 8 liralık tişörtlerden aldım nasıl bişey gelicek bakalım

• indirim daha ne kadar sürecek bilgisi olan?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.