Şimdi Ara

US robotics 9105 modemim hattan çok düşüyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde US robotics 9105 modemim var özellikle online cod2 oynarken hattan çok düşüyo ve disconnet oluyo.Tekrar hattı bulup nete bağlanması bikaç dakikayı buluyor.Ben başta hattandır diye modemden kuşkulanmamıştım.Bi arkadaştan denemek asus modem getirdim şaştım kaldım hiç hattan düşmüyo.Tekrar robotics modemi bağlayınca yarım saate kalmadan net gidiyo.
    Ne yapmam gerekir bide robotics sitesindeki enson güncelleme 9105_USR96345R_Release2.5.bin yüklediğimde modem çalışmıyor.2,3 firmware yüklediğimde çalışıyor.

• hattın voltajı yüksekse modem bağlantıyı kesiyo olabilir yüksek voltajı kesicek bişey bağlaman lazım. Usrların çoğu yüksek voltajda bağlantıyı kesiyor...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_10363608/tm.htm birde adaptördenben kaynaklanan bir sorun var ben sadece telefon hattını bağlamıştım upse burdaki arkadaşlar adaptörü upse bağlayıp sorunu çözmüş
  • Uzun uğraşlar sonucu en son firmware yükleyebildim.Şimdilik iyi gibi 7-8 saattir kopma yaşamadım.Fatalcan cevap için teşekkürler bende UPS vardı.
  • hocam bana kalırsa hattında bi problem var.adsl açıkken,telefon ahizesini kaldırdığında ufaktan cızırdamalar geliyosa hatta problem vardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.