Şimdi Ara

Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelik toner dolumu kolaylığı ve drum olayı

faxlıda olabilir

mümkünse adfli ne tavsiye edersiniz

alabildiğimiz kadar ucuz sorunsuz

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    lexmark x464de cihaz Uygun olabilir.
    38ppm a4 hızı mevcut;
    network Yazıcı ,tarayıcı,fax ve fotokopi işlevleri standart.
    çift taraflı bakılama-kopyalama ve tarama özellikleri mevcut.
    cihazın ilk toneri %5 dolgu ile 7,000 sayfa baskı vermekte
    daha sonra 15.000 sayfa kapasiteli tonerini alabilir veya dolum yapabilirsin.
    dolumu sadece tek tıpa açarak kolayca yapabilirisn.
    cihaz şuan kampayalı n11 üzerinden inceleyebilirisn.

http://www.n11.com/lexmark-x464de-a4-fotokopi-P30165030
  • Cok guzel

Ama birazda ucuz olsaydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    anladım,
    cihazın özellikleri ve kullanım maliyeti açısından ,y, ama dediğin gibi her ihtiyaca uygun değil.
    uygun maliyetli canon/hp alabilirisn lakin onlarıda senin dodlurman biraz sıkınıtlı olur.
    kyocera fs-1120 veya fs-1125 model ürün alır isen kendin tonerin üst kısmına delik açıp oradan dolum yaparak kullanabilirisn.
    görüşmek üzere
  • http://www.baytoner.com.tr/DOLAN-TONERLER-PATENTLI,LA_227-2.html#labels=227-2

bu linki incelerseniz kendinizin kolaylıkla dolum yapabileceği tonerler mevcut.bunlara uyumlu cihazlardan herhangi bir tanesini alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: copystar

anladım,
    cihazın özellikleri ve kullanım maliyeti açısından ,y, ama dediğin gibi her ihtiyaca uygun değil.
    uygun maliyetli canon/hp alabilirisn lakin onlarıda senin dodlurman biraz sıkınıtlı olur.
    kyocera fs-1120 veya fs-1125 model ürün alır isen kendin tonerin üst kısmına delik açıp oradan dolum yaparak kullanabilirisn.
    görüşmek üzere

Dolumlari yaptiriyoruz zaten

Bana sorun cikarmayacak masraf cikartmayacak makina laim acikcasi

Ya mf216 mada m127nw alicam sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canon i sensys mf216n yazıcı ile hp laserjet pro m127 yazıcıların alt yapıları aynı, aynı fabrikalarda üretildiklerinden muadil toner kartuşları dahi uyumlu, ancak kullanım açısından hp m127 daha iyi durumda, iyi bir seçim olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat erkartal

Canon i sensys mf216n yazıcı ile hp laserjet pro m127 yazıcıların alt yapıları aynı, aynı fabrikalarda üretildiklerinden muadil toner kartuşları dahi uyumlu, ancak kullanım açısından hp m127 daha iyi durumda, iyi bir seçim olmuş.

eyw

m216 nın şekli ve tuş sistemi daha kolay gibi

• Hangisi kolayına geliyorsa iyi olan o yazıcıdır, ben sadece kullanım maliyetleri ile ilgileniyorum :)
    Aslında şu anda üretimi olmamasına rağmen bazı firmaların stoklarında kalmış olan hp laserjet pro m1212nf yazıcı var, 7-8 seneden beri kullanan müşterilerin tamamı bu üründen keyifle bahsediyor, piyasada bulabilirsen birde o yazıcıyı incele, en azından rüştünü ispat etmiş bir ürün yeni ürünlere göre.
    Kyocera FS-1125MFP ÇOK FONKSİYONLU LAZER YAZICI

Ürünün 100.000 sayfa parça ömrü vardır. Yani 100.000 kopyaya kadar arıza parça istemez. Toner dolumu ve muadil ürünleri uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Özellik olarak; Dubleks (çift taraflı otomatik baskı), Network, Fotokopi, Tarayıcı, Faks, Yazıcı özellikleri mevcuttur. Ürünü inceleyebilirsiniz.
  • teşekkürler

hızlıaldan 3 adet mf216n aldım kampanya ile 1400e geldiler ve cuma günü kurdum üçünüde

ilk intiba gayet güzel çalışıyorlar
  • hp laserjet pro m1212nf kesinlikle önermiyorum. Anakartları problemli bu cihazların. Ben dün çöpe attım, 25 ay olmuş alalı. Kartuş dolum drum dayanıklılığı falan iyi ama Ayrıca yazılımında problem var. Fax programını açar açmaz hata veriyor. Win8 ve 10. da kullandım, ikisinde de aynı. Onun haricinde hız, dolum maliyeti, çip maliyeti baskı sayısı falan iyi ama ilk defa bir hp printer'ım bozuldu. P2014 var 7-8 senedir halen canavar gibi ama 1212 sıkıntılı cihaz. Biraz araştırdım zaten problemli cihazlarmış. Ben çok ağırda kullanmıyorum, 5-6 ayda bir toner bitiyor, çok yoğun kullanmıyorum ama bozuldu. Bende araştırıyorum şu anda yeni bir printer. HP ve Canon kartuş dolum uyumluluğu ve maliyeti olarak en iyi markalar. Canon'lara bakıyorum şu an, 216, 217 ve 226 nasıl cihazlar diye, kronik sıkıntıları var mı acaba?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.