Şimdi Ara

3 Haftada 7 kilo aldım ( clean bulk)ssli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
26.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ,3 hafta önce ilk bulk'uma girdim.Neyi yanlış yaptım bilmiyorum ama ayda 1-2 kilo hedeflerken 2 buçuk haftada 7 kilo aldım.Bulk'a girmeden önce 2 aylık bir diyetteydim.Body'e 88 kilo başladım diyet ile 82 ye düştüm ve clean bullk'a girdim. Bulkta günde 3000 kalori almayı hedefledim(diyette 2000 alıyordum) . Günlük ihtiyacım 2300 kalori, günde yaklaşık 7-10 km yürüyorum ,500 kalori yanıyor,haftada 5 gün spora gidiyorum, 200-300 kalori yanıyor.Benim kilo almam için 3100 kaloriyi geçmem gerekiyor.Fakat ben 3000 kalori aldım nasıl bu kadar kilo almış olarabilirim? Yatmadan önce lorlu muzlu süt shake içiyorum omu yaptı acaba? Ortalama beslenme ffotolarımı ve güncel bir iki foto atıyorum. Aşağıdaki linkte diyetten sonraki halim.

EDİT :

Yeni konu açmak istemedim.Bende en sağdaki gibi bir vücut hedefledim kendime fakat ev arkadaşım 4 yıllık body'ci,kürsüz yapamassın diyor.Sizcede kürsüz yapılamazmı?
    http://spielandgames.com/wp-content/uploads/2014/10/Bulk-615x340.jpg

http://forum.donanimhaber.com/m_104096052/tm.htm
     3 Haftada 7 kilo aldım ( clean bulk)ssli 3 Haftada 7 kilo aldım ( clean bulk)ssli 3 Haftada 7 kilo aldım ( clean bulk)ssli 3 Haftada 7 kilo aldım ( clean bulk)ssli 3 Haftada 7 kilo aldım ( clean bulk)ssli 3 Haftada 7 kilo aldım ( clean bulk)ssli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feritferitxd -- 7 Mayıs 2015; 15:39:26 >

• Biraz konu farklı olacak ama ne zamandır vg yapıyorsun ve karın kası için programın nedir
    yanları güzel yapmışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STasdemir

Biraz konu farklı olacak ama ne zamandır vg yapıyorsun ve karın kası için programın nedir
    yanları güzel yapmışsın

Hocam 4.ayım,karına gerçekten çok önem veriyorum ilk iki ay hergün çalıştım son 1 aydır iki günde bir çalışıyorum.Bu hafta yeni bir sistemegeçtim, 2 gün normal antreman yapıyorum bir gün sadece karın çalışıyorum off vermiyorum. 3 SET ağırlıklı decline crunch - 3 set cable crunch -3 set süper set şeklinde kalça kaldırma adını bilmiyorum ama baya zorluyor ve bacak çekme , sonrası kafama göre aklıma geleni yapıyorum
  • feritferitxd F kullanıcısına yanıt
    kolay gelsin

• Kilo verdin daha sonra bulka girdin tabii ki borden kilo alırsın öncelikle düştüğün kiloda bir süre kalman lazımdı ki bünye alışsın vücut kendini 88 plarak tanımlıyor sen onu 82 yapınca kıtlık ya da hastalık olarak görüyor sonra sen birden yemek verince hooop birden depolamaya başlıyor.
    Bu arada o hangi uygulama bende indireyim güzelmiş :)

• They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    My fitnesspal,hocam zayıflayınca bir süre kaloriyi sabit mi tutmam gerekli yani? Ne kadar süre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feritferitxd

My fitnesspal,hocam zayıflayınca bir süre kaloriyi sabit mi tutmam gerekli yani? Ne kadar süre?

Zayıflamak ya da kilo almak fark etmez hedefin ne tarafta olursa olsun kilonu bir kaç ay sabit tutmalısın. Eğer kilo almak istiyorsan mesela bulktaki gibi bulku birden kesersen kilo verirsin tekrardan istediğin düzeye ulaşınca mesela seninki 82 ise bir süre 82 kiloda kalmalısın birbirini takip eden programlar içine sabit bölümler koymazsan ani alıp vermeler yaşarsın.

• Ne birkaç ay sabit tutması arkadaşım kademeli olarak istedigin zaman artırırsın. Karb'ı günde 10 gr artırıyordum ben istediğim miktara gelene kadar.

• Programın adını öğrenebilir miyim ?

• 2000 kalorilik bir diyet doneminden,direkt olarak 3100 kalori ile beslenmeye baslarsaniz boyle olmasi normal..
    Siz 2000 kalorili beslenmeden sonra 2 hafta sadece gunluk.almaniz gereken kaloriyi,sonraki her hafta yavas yavas arttircaktiniz 200-300 kalori ekliyerek =)

• STasdemir S kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

2000 kalorilik bir diyet doneminden,direkt olarak 3100 kalori ile beslenmeye baslarsaniz boyle olmasi normal..
    Siz 2000 kalorili beslenmeden sonra 2 hafta sadece gunluk.almaniz gereken kaloriyi,sonraki her hafta yavas yavas arttircaktiniz 200-300 kalori ekliyerek =)

Anladım hocam acemilik yaptım,mecbur 2 hafta sonra birdaha diyete giricem bu sefer %7 'den önce bırakmayı düşünmüyorum sonrasındada 200 200 artarım :D
  • güzel güzel benim bulk denememden b,in kat daha iyi
  • Tebrikler karin genetigi cok iyi
    Biceps ve omuz biraz daha gelissin cok iyi yerlere gelirsiniz basarilar

• Ryko TR kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam,karın çıkmadan karın genetiğimin iyi olduğunu düşünemiyorum pek açıkçası inşallah öyledir.Daha çok yeniyim inşallah gerekli donanıma sahip olduğumda iyi yerlere gelebilirim.
  • oyle kafaya estikce bulk cut yaparsan yerinde sayarsin. bulk en az 1-1.5 yil surmeli ve ayda 1 tas catlasa 1.5 kg alinmasini oneririm.dirty bulk olmus bu temiz yiyecekler yemen clean bulk anlamina gelmez.

• CONQUER. kullanıcısına yanıt
    Hocam 3000 kalori aldım maintencemin üstünde bile değil ne yapmam lazımdı dirty bulk olmaması için?
  • feritferitxd F kullanıcısına yanıt
    2500-2600 arasina dusurup 1 hafta sonra tekrar tartilmani onerebilirim baktin sabit kaldi 100 kalori eklersin ustune. internette her sitede maintance farkli cikar. mesela bir sitede 85kg icin 1900 gosteriyordu yogun iste calismayan biri oldugumuzu varsayarsak 2500-600 uygun gibi

• Dostum konuya google.dan geldim şu anki halini paylaşır mısın merak ettim
  • nonamenouser N kullanıcısına yanıt
    hocam bu dönemde 8 ay spor yaptım bu fotodan sonra six pack falanda cıktı sonra bıraktım baslayamadım birdaha ara ara denemeler oldu. 3 yıl ekmeğini yedim vücut sporcu gibi durdu ama yavastan ekmek bitmeye baslıyor iriyim 90 kg civarı geziyorum altta olduğu belli sadece
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.