Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkiside premium kullandığınız zaman 320 kbps yani HD ses kalitesini sunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet aynen.
    telefonu aldığımda 6 vardi yada kullanmadan 6ya gectim. 5i test edeyim dedim ama bana iyi gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecan21

İkiside premium kullandığınız zaman 320 kbps yani HD ses kalitesini sunuyor.

bilgi için teşekkür ederim.
    ses kalitesini parasız olan sürümlerinde karşılaştırma yaptım.
    bana spotify'ın sesi daha iyi geldi gibi sanki. hatta premium olmadığından dolayı en yüksek ses kalitesi de aktif değildi.
  • tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Dün aldım.Biraz inceledim de kalemi çok hoşuma gitti.Biraz benim cihazla (S6) karşılaştırdım da Note 5, S6nın büyük ekranlı kopyası gibi.Hiçbir fark göremedim şahsen.Ama kalem olayı çok farklı bir dünya.İleride cihazımı değiştirecek olursam S7 edge ya da Note 5ten şaşmam

• Evet hocam doğrudur sadece premium da HD sesi aktif edebiliyorsunuz. Eğer bulabilirseniz spotify aileye geçin hocam. Biz 5 arkadaş kullanıyoruz 14.99 olduktan sonra aylık 3 liraya mis gibi.

• Beyler konuyla alakası yok ama birşey sormak istiyorum. Note5 wifiye uzak olan odada kullanınca bazen çekmiyor. Ara yere Wifi dağıtıcı veya güçlenditici diye piyasada satılan şeylerden almak istiyorum. Bu dağıtıcıya modemden gelen ethernet kablosunu takmamız gerekiyor mu yoksa oda wifiden alıpdamı dağıtacak ? Kısacası bu alacağım cihaza elektrik kablosu hariç bir şey takılacak mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

• quote:

Evet hocam doğrudur sadece premium da HD sesi aktif edebiliyorsunuz. Eğer bulabilirseniz spotify aileye geçin hocam. Biz 5 arkadaş kullanıyoruz 14.99 olduktan sonra aylık 3 liraya mis gibi.

Arkadaş sayısını 1+5 yani 6 kişi yapıp fiyatı 3tl'nin altına da indirebilirsiniz Biz mesela böyle yapıyoruz

• Router alcaksın hocam. Sadece elektrik kablosunu takacaksın. Wifi hattından alıcak interneti öyle dağıtacak

• Nova launcher 59 kuruş olunca aldım bende ve memnunum Sanki pil performansı bile arttı telefonun
    Bu mesaja eklenen görseller:

Not:Appla fanı değilim Duvar kağıdı sizi yanıltmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlusinan -- 30 Haziran 2016; 14:56:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkancaliskan

Router alcaksın hocam. Sadece elektrik kablosunu takacaksın. Wifi hattından alıcak interneti öyle dağıtacak

Teşekkürler

• Bende geçenlerde baktım bunlara. Çok performans değil de sadece İnterneti rahat çeksin diyorsan PowerLine olan sadece prize takılan ve elektrik şebekesinden İnterneti dağıtan cihazlar var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Ana ekran ve menüleri de koyar mısın?

• Şarj kablosu tek seferde hızlı şarjı algılamıyor garantiye götürcem anında değişim olur mu ? Izmirde götürüp de değiştiren oldu nu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sprinters03

eylülden beri note 5 kullanıyorum.fakat 15 gündür pil 1 günü zor çıkarıyor.ekran süresi maximum 2 saat i geçmiyor.3.5 saat ekran süresi alanları hayranlıkla izliyorum.iş yerimde sürekli wifi ye bağlı ve evdede aynı şekilde sürekli wifi ye bağlı.ekran parlaklığı %50 otomatik te.aynı sorunu yaşayan varmı

2 saat çok az bi süre. özellikle %50 parlaklıkla rahat 4 saati geçmeniz lazım. Bi full wipe yapma zamanı gelmiş.
  • Arkadaşlar iki kılıf arasında kararsız kıldım size danışmak istedim gold model telefon kullanıyorum . Sizin düşüncelerinizi bu kılıfları kullananlar varsa deneyimlerini merak ediyorum özellikle arkası şeffaf silikon olan modelin sararma ihtimali beni düşündürüyor.

http://www.mobilcadde.com/verus-crystal-bumper-samsung-galaxy-note-5-shine-gold-kilif-39947

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/verus-samsung-galaxy-note-5-kilif-high-pro-shield-P83988449

• Orjinal Spen nerden alabilirim? Sıfır veya 2.el olur

• Servisten iste kafan rahat olsun:)

• kılıf tavsiye edebilir misiniz?
  • Arkadlaslar 6 günlük medimatkttan aldigim kurulum paketi yaptilar olu piksele felan bakiyoruz diye ama su nite 5 in ekraninda 2 tane olu piksel var ne yapmam lazim fazla rahatsiz etmiyor beni servise bıraksam kac gun sonra beni ararlar kendim bıraksam

• quote:

Evet hocam doğrudur sadece premium da HD sesi aktif edebiliyorsunuz. Eğer bulabilirseniz spotify aileye geçin hocam. Biz 5 arkadaş kullanıyoruz 14.99 olduktan sonra aylık 3 liraya mis gibi.

Iyiymis bu. Bulabilirsem 5 kisi almak isteyen bunu alabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.